Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 15:30, 05 lut 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9912
Nowy sezon uważam za otwarty. Właśnie wróciłam z cięcia traw. Głównie seslerie i właśnie brachytrichy. Dwie i pół godziny zleciało migiem. Niestety zaczęło padać. Ale i tak doładowałam baterie.

No i jeszcze muszę się przyznać do złamania obietnicy nie robienia zakupów. Złożyłam pierwsze zamówienie u Kalisiaka w Kobyłce. Klon strzępiastokory, nieduży ale one są drogie. Dwa oliwniki wąskolistne na moją słoneczną górkę, kalinę Kilimandżaro i kolcowój. Ogłaszam publicznie że jestem SŁABA. Moja silna wola ma wolne, rozum śpi...
Zwłaszcza że mam kolejne zamówienie przygotowane a w nim m.in. irysy białe i lawendowe i lilie.
Chciałam właśnie sprawdzić co tam jeszcze i się zirytowałam bo koszyk zniknął. No tak nie można Muszę jeszcze raz klikać...
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 15:38, 05 lut 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
Ja też dziś rozpoczęłam sezon. Cięciem miskantów i sprzątaniem tej słomy . I też mnie deszcz z gradem wygnał do domu.
A o białych irysach też myślałam. Jesienią. I właśnie mi przypomniałaś...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasya 15:51, 05 lut 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
Jak to ?
W srodku zimy ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
April 15:52, 05 lut 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9912
mrokasia napisał(a)
Ja też dziś rozpoczęłam sezon. Cięciem miskantów i sprzątaniem tej słomy . I też mnie deszcz z gradem wygnał do domu.
A o białych irysach też myślałam. Jesienią. I właśnie mi przypomniałaś...


He, he, właśnie to samo pisałam u ciebie
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 15:53, 05 lut 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9912
Kasya napisał(a)
Jak to ?
W srodku zimy ?


Oj tam, oj tam....
____________________
April April podbija las Mazowsze
Wiolka5_7 15:57, 05 lut 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20326
Zazdroszczę pracy w ogrodzie
Nie ma to jak praca na świeżym powietrzu
Ja tylko zrobiłam obchód z psem i zacieram rączki na pierwsze cięcie.Może w tyg.wysoczę po trochu ciąć i sprzątać

Fajne zakupiki poczyniłaś, też chciałam ale póki co brak traw na stanie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
antracyt 16:40, 05 lut 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
April napisał(a)
Nowy sezon uważam za otwarty. Właśnie wróciłam z cięcia traw. Głównie seslerie i właśnie brachytrichy. Dwie i pół godziny zleciało migiem. Niestety zaczęło padać. Ale i tak doładowałam baterie.

No i jeszcze muszę się przyznać do złamania obietnicy nie robienia zakupów. Złożyłam pierwsze zamówienie u Kalisiaka w Kobyłce. Klon strzępiastokory, nieduży ale one są drogie. Dwa oliwniki wąskolistne na moją słoneczną górkę, kalinę Kilimandżaro i kolcowój. Ogłaszam publicznie że jestem SŁABA. Moja silna wola ma wolne, rozum śpi...
Zwłaszcza że mam kolejne zamówienie przygotowane a w nim m.in. irysy białe i lawendowe i lilie.
Chciałam właśnie sprawdzić co tam jeszcze i się zirytowałam bo koszyk zniknął. No tak nie można Muszę jeszcze raz klikać...

Haha, jak ja Ciebie rozumiem
Zakupy bardzo fajne, szczególnie zazdroszczę klona. Szkoda, że u mnie zbyt sucho dla niego, bo tu też bym silnej woli nie miała
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magleska 17:19, 05 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
Jola ja też dziś trawy ścinałam od razu nastrój lepszy
co prawda zostało mi sprzątanie po nich ,ale to już będę sobie dawkować na spokojnie

zakupy bardzo fajne ja narazie zapieram się rękami i nogami ....nie wiem jak długo ....na szklarenkę zbieram .........,ale już mam chętkę na te Twoje brachytrichy i na epimedium .....a jeszcze zaciekawił mnie ten kolcowój -nie znam go
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Mgduska 17:20, 05 lut 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
April napisał(a)


No i jeszcze muszę się przyznać do złamania obietnicy nie robienia zakupów. Złożyłam pierwsze zamówienie u Kalisiaka w Kobyłce. Klon strzępiastokory, nieduży ale one są drogie. Dwa oliwniki wąskolistne na moją słoneczną górkę, kalinę Kilimandżaro i kolcowój. Ogłaszam publicznie że jestem SŁABA. Moja silna wola ma wolne, rozum śpi...


No i dobrze, nie można się wyłamywać, jak się jest w klubie

____________________
Sałatka pokrzywowa
April 17:31, 05 lut 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9912
Wiolka5_7 napisał(a)
Zazdroszczę pracy w ogrodzie
Nie ma to jak praca na świeżym powietrzu
Ja tylko zrobiłam obchód z psem i zacieram rączki na pierwsze cięcie.Może w tyg.wysoczę po trochu ciąć i sprzątać

Fajne zakupiki poczyniłaś, też chciałam ale póki co brak traw na stanie


Ostatnio tak długo pracuję że praca w ogrodzie mnie odstresowała. Dobry początek.
W tygodniu niestety nie mogę. Może będziesz miała ładniejszą pogodę

Zrobiłam drugie zamówienie irysów i lilii...

A jakie trawy chcesz kupić?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies