Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 11:05, 16 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
TAR napisał(a)


nie sa zle, gdzie zamawialas? zdecydowanie wole jednak kupowac Frigo niz zielone. w sumie tez powinnam zakupic i choc kilka krzaczkow posadzic na poczatek


U Pietrzykowskich. Mega profesjonalnie zapakowane choć bez doniczek. I nawet wyściółka amortyzująca eko bo warstwa słomy A przerzucana przez trzy różne oddziały dostawcy, bo nie mogłam odebrać. Nic się nie rozpadło.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:07, 16 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Magara napisał(a)


Oczywiście Mgduska


Aaaaaa
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:08, 16 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Mgduska napisał(a)
Jasne, jasne, jeszcze będziecie mi dziękować!


Nie mam nic przeciwko temu Oby zdrowo rosła. Muszę zatem poszukać zdjęć u ciebie, bo nie pamiętam z czym ją komponowałaś
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:09, 16 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Magara napisał(a)
No proszę jak się momentalnie przyznała


Więc może faktycznie warto skoro się nie wstydzi czynu
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:09, 16 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Mgduska napisał(a)
ykhmbp
Ja tylko obrazowo podsunęłam, w sumie (jakby coś nie szło). Ale podziękowania tak, będę przyjmować


To dawaj te obrazki, może u mnie to nie będę szukać po twoim wątku
____________________
April April podbija las Mazowsze
Mgduska 11:16, 16 mar 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ale ja jej nie mam!

Kupiłam kiedyś cioci i była baardzo zadowolona. Była nie dlatego, że przestała, tylko się przeprowadziła.
____________________
Sałatka pokrzywowa
TAR 11:18, 16 mar 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
od Pietrzykowskich ostatnio tez ladne sadzonki dostalam, oni wysylaja bez doniczek. Truskawki kupuje u Niewczasa od dobrych 15 lat. Sprawdzone

Wczoraj przyszly zamowione clematisy tylko szkoda ze wczoraj, bo prosilam o wysylke pod koniec kwietnia. Zla jestem, bo nie mam nawet jak ich teraz zadolowac. Doba jest po prostu za krotka. Druga paka przyjdzie od Wędrowskich, ci sie dostosowali
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 11:26, 16 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Mgduska napisał(a)
Ale ja jej nie mam!

Kupiłam kiedyś cioci i była baardzo zadowolona. Była nie dlatego, że przestała, tylko się przeprowadziła.


To kto ma w ogrodzie? Przez kogo ten zakup. Tak mi się wyryła w łepetynie że kupiłam choć kolor zupełnie nie mój. Ktoś ją baaaardzo chwalił
Przyznać mi się tu proszę natychmiast
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:28, 16 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
TAR napisał(a)
od Pietrzykowskich ostatnio tez ladne sadzonki dostalam, oni wysylaja bez doniczek. Truskawki kupuje u Niewczasa od dobrych 15 lat. Sprawdzone

Wczoraj przyszly zamowione clematisy tylko szkoda ze wczoraj, bo prosilam o wysylke pod koniec kwietnia. Zla jestem, bo nie mam nawet jak ich teraz zadolowac. Doba jest po prostu za krotka. Druga paka przyjdzie od Wędrowskich, ci sie dostosowali


Oj to niefajnie z clematisami. Masz w doniczkach? Zostaw tak jak są, postaw w zacisznym kąciku. Masz tu jakiś ogród, balkon? Sąsiadkę?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Magara 11:35, 16 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
Potwierdzam, że Mgduska nie mówiła, że ja ma, pamiętam, że o cioci była mowa
Jola, Ania - Anpi, ma, u mnie zdjęcia wstawiała:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11305-magary-dramaty-z-rabaty?page=268
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies