Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Margerytka40 06:16, 22 mar 2023


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
No to roboty wykonałaś. Ten weekend pewnie dla większości pracowity ogrodowo. Wszyscy wiosnę poczuli.
Mam do Cię pytanie. Chodzi o hydrożel. Ile go dajesz pod roślinę? I jeszcze czy da się ten wynalazek zaaplikować jakoś pod już rosnące rośliny? Nie wiem podkopać rowek wokół?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 06:53, 22 mar 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
No to nieźle popracowałaś w weekend

A ja dla odmiany w weekend miałam jelitówkę pierwszy raz w życiu i nie zrobiłam nic, oprócz leżenia w łóżku w taką piękną pogodę :-/
Na szczęście w pn siły wróciły

Ja dziś planuję zacząć ciąć żywopłot (oczywiście jak nie będzie padać)
Nie lubię tej roboty ,bo mnie ręce potem nawalają ,ale mus zrobić.
Mam plan do kwietnia skończyć go ciąć
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Makao 08:27, 22 mar 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 3930
Łyso ale ten lasek i tak robi robotę. Pięknie w nim jak jest tak czysto
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Mgduska 08:37, 22 mar 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Nie łyso, tylko pięknie. I w pogotowiu, jak tylko przyjdzie fala ciepła, wszystko buchnie Uwielbiam ten moment. Tuż przed.

Języczniki tniesz, czy zostawiasz wszystkie liście?
____________________
Sałatka pokrzywowa
olciamanolcia 08:43, 22 mar 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6903
Teraz widać jaki ogrom pracy u Ciebie w tym pięknym lesie... wyczyszczone tylko sosny zostały a i tak uroczo Ja juz skończyłam porządki. Fakt wcześnie zaczęłam a od niedzieli do wczoraj przesadzałam, zbierałam źdźbła miskantowe, rozsypałam 18 worków kory-jeszcze zabrakło i mam dość...
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Martka 08:44, 22 mar 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Jolu, odsłona wiosenna po akcji grabienia wygląda bardzo przejrzyście! Brawo! Dotlenić się można, popatrzeć co w ziemi piszczy i co wyłazi, lubię takie radykalne działania jak porządki wiosenne
Agatorek 08:53, 22 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Jola, przejaśniało w Twoim lasku . Ale tylko na chwilę, zaraz ruszą rośliny i będą tworzyć się tajemnicze zakątki
Dla mnie 5 godzin to też tak optymalnie
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
mrokasia 09:14, 22 mar 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Takie ładne masz bergenie??? Szok!!!
Potyrane, widać efekt .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
anpi 09:36, 22 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Rdzawa misa chwilowo znikła w tych przedwiosennych brązach, ale i tak dużo zieleni jak na las w ten czas!!! Pracy naprawdę dużo i rzuciłaś się na maxa!
Ale jaka satysfakcja potem! A w trakcie prac choć męczące, widzimy jak się wszystko budzi i radość jest większa od zmęczenia, choć go nie likwiduję! Ja dozuję sobie mniejszymi dawkami, ale to ze względu na ograniczenia czasowe.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Kordina 13:00, 22 mar 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4692
Kawał roboty, naprawdę podziwiam ile czasu masz pnącą hortensję? Czy przycinasz? Kiedy i ile? Pytam bo zakupiłam w tym roku, czeka w donicy, ale muszę jej zbudować porządną podporę
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies