Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród ciągłych zmian.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród ciągłych zmian.

Szymka 12:24, 22 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
I jeszcze zdjęcia zagadki o tematyce zwierzęco-działkowej

Ile kotów jest na zdjęciu?






I gdzie jest jaszczurka?



Przerwa reklamowa








Odp na pierwsze- oczywiście 4 koty

Odp. na drugie


____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Gruszka_na_w... 14:19, 22 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989

Niezłe towarzystwo.
Plany na nowy sezon zacne. Pozostaje życzyć wytrwałości w ich realizacji.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Szymka 17:21, 22 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)

Niezłe towarzystwo.
Plany na nowy sezon zacne. Pozostaje życzyć wytrwałości w ich realizacji.


To tylko część towarzystwa
U Ciebie też widziałam śliczne futro


____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Szymka 19:20, 22 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Domówiłam jeszcze irysy do swojej mini kolekcji. Ze dwie odmiany w pomarańczach. Ale mnie kręci ten kolor w tym sezonie







____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Szymka 19:30, 22 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881


Muszę też wrócić do uprawy chabra główkowatego



____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
vita 19:58, 22 sty 2022


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
Szymka napisał(a)
Domówiłam jeszcze irysy do swojej mini kolekcji. Ze dwie odmiany w pomarańczach. Ale mnie kręci ten kolor w tym sezonie


Kręci Cię ten pomarańcz Poczytałam Twoje plany i bardzo zainteresowała mnie pionowa rabata na truskawki. Widziałam gdzieś coś takiego. Duża będzie?
Masz już hortensje ogrodowe, czy dopiero planujesz kupić? No i utrwaliłam sobie, że szyszki mogą ściółkować. Nie miałam na nie pomysłu.
Bywasz w tzw. 'pomarańczowym centrum', w Kurowie? Zastanawiam się czy nie wyskoczyć po nasiona. W tym roku postanowiłam odczekać, bo zwykle bywam przed dziesiątym stycznia
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
basia3012 20:01, 22 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Kasiu, jeszcze raz przewertowałam cały Twój ogród. Ile zmian, planów. Podziwiam. Cudne miejsce, piękne detale i budowle. Gratulacje. Szklarenka w stylu angielskim czyli na murku ceglanym też mi się bardzo podoba.

Szukałam u Ciebie tego różanecznika Nova Zembla ale nie znalazłam go. Planuję go kupić wiosną. Będzie sadzenie.
Dziękuję za głos w sprawie różaneczników.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Szymka 20:18, 22 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
vita napisał(a)


Kręci Cię ten pomarańcz Poczytałam Twoje plany i bardzo zainteresowała mnie pionowa rabata na truskawki. Widziałam gdzieś coś takiego. Duża będzie?
Masz już hortensje ogrodowe, czy dopiero planujesz kupić? No i utrwaliłam sobie, że szyszki mogą ściółkować. Nie miałam na nie pomysłu.
Bywasz w tzw. 'pomarańczowym centrum', w Kurowie? Zastanawiam się czy nie wyskoczyć po nasiona. W tym roku postanowiłam odczekać, bo zwykle bywam przed dziesiątym stycznia


W pomarańczowym centrum byłam parę razy w sezonie. Jeździsz tam po nasiona warzyw czy mają też inne ciekawe?

Jak ty rozczytałaś te moje bazgroły
Hortensje ogrodowe mam rozsiane po całej działce i kilka w donicach .Muszę je skumulować w jednym miejscu. Ale ciągle rozglądam się za nowymi odmianami

Do truskawek w pionie jestem zmuszona bo nie mam już na nie miejsca, a nie wyobrażam sobie działki bez truskawek ! Zbieram inspiracje z P...st.
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Szymka 20:23, 22 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
basia3012 napisał(a)
Kasiu, jeszcze raz przewertowałam cały Twój ogród. Ile zmian, planów. Podziwiam. Cudne miejsce, piękne detale i budowle. Gratulacje. Szklarenka w stylu angielskim czyli na murku ceglanym też mi się bardzo podoba.

Szukałam u Ciebie tego różanecznika Nova Zembla ale nie znalazłam go. Planuję go kupić wiosną. Będzie sadzenie.
Dziękuję za głos w sprawie różaneczników.
Pozdrawiam.


Basiu chciałam wstawić zdjęcie u Ciebie ale nie miałam jakiegoś ładnego. Dlatego wstawiam u siebie U siebie mogę śmiecić, w gościach nie wypada

____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
basia3012 21:12, 22 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Szymka napisał(a)


Basiu chciałam wstawić zdjęcie u Ciebie ale nie miałam jakiegoś ładnego. Dlatego wstawiam u siebie U siebie mogę śmiecić, w gościach nie wypada


Dzięki Kasiu, piękna ta Nova Zembla. Ile lat ona ma na tym zdjęciu? Pamiętasz?
Takie śmieci to nie śmieci.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies