Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród ciągłych zmian.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród ciągłych zmian.

Szymka 21:23, 22 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Mały krzaczek posadziłam w 2017
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
vita 23:34, 22 sty 2022


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3998
Szymka napisał(a)


W pomarańczowym centrum byłam parę razy w sezonie. Jeździsz tam po nasiona warzyw czy mają też inne ciekawe?

Jak ty rozczytałaś te moje bazgroły
Hortensje ogrodowe mam rozsiane po całej działce i kilka w donicach .Muszę je skumulować w jednym miejscu. Ale ciągle rozglądam się za nowymi odmianami

Do truskawek w pionie jestem zmuszona bo nie mam już na nie miejsca, a nie wyobrażam sobie działki bez truskawek ! Zbieram inspiracje z P...st.


Tak, zdecydowanie nasiona warzyw i jeszcze rękawice, bo te akurat mają najtańsze w województwie i dobre. Czasami skuszę się na rozsady warzyw, inne rośliny natomiast są zdecydowanie za drogie
Bazgroły? Ja też notuję drukowanymi
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Joku 12:37, 23 sty 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12068
Będę podglądać sadzenie truskawek w pionie. Dużo inspiracji w twoim ogrodowym królestwie.
Pomarańczowe centrum co to? Jeżeli nie tajemnica.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
ewsyg 11:58, 25 sty 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Kasiu
cieszę się, że do mnie zajrzałaś, bo mogłam przyjść z rewizyta i nacieszyć oczy pięknymi widokami. Kasiu, Twój ogród zrobił na mnie ogromne wrażenie. Masz cudowną umiejętność łączenia ze sobą roślin. Domek wyszedł Ci rewelacyjnie. Bardzo Cię podziwiam, że tyle pracy wykonałaś sama. Czytam, że szykują się zmiany. Mnie też czeka pracowity rok i kilka zmian. Bedę zaglądać i dopingować ozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Gruszka_na_w... 13:00, 25 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Szymka napisał(a)
Domówiłam jeszcze irysy do swojej mini kolekcji. Ze dwie odmiany w pomarańczach. Ale mnie kręci ten kolor w tym sezonie



Mnie on kręcił od zawsze. Wprowadza na rabaty sporo życia. Cudowny w połączeniu z zielenią i fioletem. U siebie zawsze czekam na łany kwitnących kuklików.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Szymka 13:04, 25 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Połączenie z fioletem to jest odlot! i jeszcze bordo...
Ja ze swojego ogrodu sukcesywnie wyrzucałam żółty, pomarańczowy i czerwony na rzecz bladawców, jak to ktoś napisał.
Teraz wracam do tych kolorów... no może oprócz czerwieni
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Szymka 13:08, 25 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
ewsyg napisał(a)
Witaj Kasiu
cieszę się, że do mnie zajrzałaś, bo mogłam przyjść z rewizyta i nacieszyć oczy pięknymi widokami. Kasiu, Twój ogród zrobił na mnie ogromne wrażenie. Masz cudowną umiejętność łączenia ze sobą roślin. Domek wyszedł Ci rewelacyjnie. Bardzo Cię podziwiam, że tyle pracy wykonałaś sama. Czytam, że szykują się zmiany. Mnie też czeka pracowity rok i kilka zmian. Bedę zaglądać i dopingować ozdrawiam


Witaj u mnie
Na bieżąco przeglądam Twój ogród. Róże masz imponujące.
Zmiany u mnie są jak co roku , jestem uzależniona od zmian...w ogrodzie. Poza nim jestem bardzo stateczna. Fryzjer od 20 lat ten sam, samochód, perfumy ...Nie cierpię zmian
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Gardenarium 13:14, 25 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
3 koty były?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Szymka 13:19, 25 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
No tak...kotów coraz więcej W domu już 4 , a na działce...kto by to liczył
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Szymka 13:25, 25 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Joku napisał(a)
Będę podglądać sadzenie truskawek w pionie. Dużo inspiracji w twoim ogrodowym królestwie.
Pomarańczowe centrum co to? Jeżeli nie tajemnica.


Jolu pomarańczowe centrum, to po prostu sklep ogrodniczy w okolicy
Na pionową rabatę jeszcze nie mam pomysłu ale kilka inspiracji już znalazłam.
Prawdopodobnie będzie to drewniany stelaż na skrzynki w kilku rzędach. Jedyny problem będzie z przesychaniem ziemi, muszę nad tym pomyśleć
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies