Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Basieksp 19:42, 12 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10348
A ja powiem tylko, że fajnie jest gdy możemy sobie w B, L czy innych centrach handlowych różne cebulki kwiatowe kupić, a najlepiej jeszcze jak ktoś na O o wyprzedaży wspomni bo niestety pamiętam jak w sklepach był na półkach tylko ocet i musztarda, i dwa kanały telewizyjne, nie było Maji w ogrodzie, i naprawdę nie chciałabym do tego wracać, a naprawdę wystarczy spojrzeć co dzieje się w Wielkiej Brytanii teraz
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Judith 19:49, 12 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10085
Mary napisał(a)

Super to wygląda. Ale gdybyś nie napisała, że to piasek to byłabym pewna, że to sól.

Mary, to piasek z Mrzeżyna. W żadnym innym miejscu nie widziałam tak drobnego piasku - cudownie miękki, jak mąka .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 19:54, 12 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10085
ajka napisał(a)
Judith pokaż te swoje begonie proszę w donicach, jak były jeszcze w formie oczywiście Może masz jakąś inną odmianę.

Mówisz masz . To zdjęcie z połowy lipca.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 19:57, 12 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10085
Agatorek napisał(a)
Jejuuuuuu, ale Ty (Wy) masz tempo!
Efekt jest rewelacyjny, super nowocześnie i przejrzyście jest

Oklaski na stojąco!

Bardzo ładnie wyglądają białe fugi

Dziękuję, Agnieszko
Bardzo mnie cieszy efekt naszej pracy, a gdy znajduje uznanie u Was - to radość jest jeszcze większa
Od wielu dni nie chodzimy z poranną kawką na obchód, ale lecimy od razu na miejsce działań, gapimy sie i gratulujemy sobie nawzajem, jacy jesteśmy świetni .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
hankaandrus_44 19:58, 12 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
A ja, jeszcze dodam, że Moherowe Berety, nie takie ciemne niedouki jak teraz, wiedzcie co w trawie piszczy, i co się szykuje dla Was kochane dziatki. Bo jak nie, to Wasze chatki za kredyty pójdą się paść na wyprzedaży komorniczej.

Nie wytykam nikomu i nie zazdroszczę. Przez czas mojego tu pobytu sama sobie pozwalałam na sarkazm w stosunku do swojej osoby, ale od innych wymagam odpowiedniego zachowania.

A czasy idą takie, że może być różnie i za wschodnią, i za zachodnią granicą. Kryzys światowy nikogo nie oszczędza. I gdzie my się podziejemy? Ja, to małe piwo, i tak wkrótce do piachu, życie za mną, ale dla młodych? Szok. Z dobrostanu, do biedoklepia.

Przepraszam Panie z Miasta wielkiego, mieszkałam w nim i nie chcę go oglądać. Przynajmniej nie mam smogu i puste plaże przez większą część roku. I może dlatego zachowuję sprawny umysł.
Do niezobaczenia.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 20:00, 12 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10348
Taki piasek z nad morza dodatkowo trochę słony może być, tak sobie pomyślałam, że zielsko nie będzie w nim zbytnio rosło
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Judith 20:02, 12 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10085
Mary napisał(a)

Wybacz irytację części z nas. Ale to co się dzieje w Polsce od kilka lat jest poza jakimikolwiek standardami.

Przede wszystkim nie mogę uwierzyć, że ludzie, którzy przeżyli czasy, gdy wszyscy wiedzieli, że telewizja kłamie potrafią dzisiaj wierzyć, że to co mówi TVP jest prawdą. TVP, które przestało być telewizją publiczną i stało się telewizją rządową.

Jak sobie wyobrażasz Polskę po wyjściu z UE? Kto będzie naszym sojusznikiem? Sami sobie poradzimy? A może wierzysz Morawieckiego, że PiS wcale nie chce nas wyprowadzić z UE? Ale to co PiS robi doprowadzi nas do wyjścia z UE. Nie można być w UE i nie przestrzegać prawa UE. To logiczna sprzeczność. To jak próba udziału w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej bez przestrzegania przepisów o spalonym.

I jak to jest, że traktaty UE były zgodne z konstytucją jak je podpisywał Lech Kaczyński a teraz zdaniem Trybunału Konstytucyjnego nie są zgodne. Zdaniem Trybynału Konstytucyjnego, w którym wszyscy zasiadający sędzowie są z nominacji PiS...

Tak już było. To się nazywało kiedyś PRL.

Dobre porównanie do spalonego. My gramy bez spalonego, a wasze przepisy są niezgodne z naszymi. I będziemy grać po naszemu - bez spalonego, choćby 3/4 drużyny miało wylądować na ławce.
PS. Nie mówmy Trybunał Konstytucyjny o trybunale magister Przyłębskiej.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 20:08, 12 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10085
hankaandrus_44 napisał(a)
A ja, jeszcze dodam, że Moherowe Berety, nie takie ciemne niedouki jak teraz, wiedzcie co w trawie piszczy, i co się szykuje dla Was kochane dziatki. Bo jak nie, to Wasze chatki za kredyty pójdą się paść na wyprzedaży komorniczej.

Nie wytykam nikomu i nie zazdroszczę. Przez czas mojego tu pobytu sama sobie pozwalałam na sarkazm w stosunku do swojej osoby, ale od innych wymagam odpowiedniego zachowania.

A czasy idą takie, że może być różnie i za wschodnią, i za zachodnią granicą. Kryzys światowy nikogo nie oszczędza. I gdzie my się podziejemy? Ja, to małe piwo, i tak wkrótce do piachu, życie za mną, ale dla młodych? Szok. Z dobrostanu, do biedoklepia.

Przepraszam Panie z Miasta wielkiego, mieszkałam w nim i nie chcę go oglądać. Przynajmniej nie mam smogu i puste plaże przez większą część roku. I może dlatego zachowuję sprawny umysł.
Do niezobaczenia.

Haniu, ale o co chodzi??? Wszak my tu w większości podzielamy Twoje obawy i dajemy temu wyraz... Nie rozumiem...
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 20:10, 12 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10085
Basieksp napisał(a)
Taki piasek z nad morza dodatkowo trochę słony może być, tak sobie pomyślałam, że zielsko nie będzie w nim zbytnio rosło

A widzisz! Słusznie, nie pomyslałam o tym . No same zalety
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Basieksp 20:19, 12 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10348
Judith napisał(a)

A widzisz! Słusznie, nie pomyslałam o tym . No same zalety


Ja nie wiem, czy tak będzie, tak sobie pomyślałam, pewnie byłoby to sposób na zielsko
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies