Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Judith 14:02, 12 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10085
Wiaan napisał(a)
Niesamowita zmiana, podoba mi się zrobiło się bardzo nowocześnie

Muszę się zgodzić, nie mam wyjścia
Dziękuje za uznanie . Tę surowość zamierzam przełamać kolorem i pokrojem roślin. Sama jestem ciekawa, jak to miejsce będzie wyglądało za rok .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 14:05, 12 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10085
malgorzatakarpacz napisał(a)
To piszesz że rządzi nami mafia?--no to prawie dwie kadencje wcześniej rządzili nami Anioły?---Metamorfozy w warzywniku śliczne

Demagogia. Między mafią a aniołami jest ogromna przestrzeń. Świat nie jest czarno-biały.
Dziękuję za pochwałę dla metamorfozy .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 14:08, 12 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10085
Roocika napisał(a)
Fajna zmiana, a co będzie na placyku, bo nie doczytałam ?

Dziękuję, Asiu
Placyk jest przy ognisku, zatem będzie na nim stał stół, przy który konsumować będziemy efekty działania żywego ognia .
Albo może ogrodowa kanapa? Kto wie . W każdym razie rekreacyjne miejsce .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 14:09, 12 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10085
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Może nie anioły, ale poziom jakiej takiej przyzwoitości był utrzymany.
W przestrzeni publicznej nie było tyle chamstwa, braku elementarnych ludzkich odruchów i bezczelnego łamania prawa.
Szkoda Gosiu, że tego nie widzisz.
Grzechem poprzedniej ekipy było niedostrzeżenie ludzi, którzy nie załapali się na pociąg "ku nieco krwiożerczemu" kapitalizmowi. PiS to bezwzględnie wykorzystał. Na zimno. Oni tych biednych potrzebują tylko przy urnach i ich rzeczywiste dobro mają w głębokim poważaniu na zasadzie "ciemny lud wszystko kupi". Bazują na lękach przed obcymi. Długo by pisać.

Amen.
Dodam tylko, że nie tylko bazują, ale tworzą nowe.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 14:10, 12 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10085
Joann napisał(a)
Działasz ekspresowo, dopiero zaczynałaś zdaje mi się, a już skonczyłaś, brawo Ty Super zmiany, roślin jestem ciekawa. Pozdrawiam

Brawo ja! Brawo mój małżonek! . Pierwsze prace - demontaż płotka - były 1 września.
Dziękuję .
Roślin też jestem ciekawa .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Basieksp 14:14, 12 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10348
Też czekam na roślinki, już jest ładnie ale całkowity efekt będzie na pewno w przyszłym sezonie, jak wszystko zacznie nabierać masy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Judith 14:18, 12 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10085
Basieksp napisał(a)
Też czekam na roślinki, już jest ładnie ale całkowity efekt będzie na pewno w przyszłym sezonie, jak wszystko zacznie nabierać masy


Ja, co juz pisałam kilkakrotnie, najbardziej lubię organizację przestrzeni. Więc rozkminka co posadzić jest dla mnie trudniejsza niż planowanie i wykonanie zmian
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
malgorzataka... 15:15, 12 paź 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Może nie anioły, ale poziom jakiej takiej przyzwoitości był utrzymany.
W przestrzeni publicznej nie było tyle chamstwa, braku elementarnych ludzkich odruchów i bezczelnego łamania prawa.
Szkoda Gosiu, że tego nie widzisz.
Grzechem poprzedniej ekipy było niedostrzeżenie ludzi, którzy nie załapali się na pociąg "ku nieco krwiożerczemu" kapitalizmowi. PiS to bezwzględnie wykorzystał. Na zimno. Oni tych biednych potrzebują tylko przy urnach i ich rzeczywiste dobro mają w głębokim poważaniu na zasadzie "ciemny lud wszystko kupi". Bazują na lękach przed obcymi. Długo by pisać. [/qGruszeczko Miła--przecież ja nie byłam gościem w Twoim wątku dlaczego więc dlaczego mnie obrażasz i nazywasz ciemnym ludem--przyzwoitość?--kultura?uote]Ogrodowo jesteś super ,często do Ciebie zaglądam i podglądam.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Judith 15:27, 12 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10085
Dla porządku przypomnę, że przywołane przez Gruszkę słowa o ciemnym ludzie to cytat z prezesa TVP.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 16:45, 12 paź 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Dziękuję Judith za objaśnienie. Widocznie prezes nie podał tej informacji widzom na pasku w TVP.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies