Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Mary 21:27, 12 paź 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3515
Judith napisał(a)

Mary, to piasek z Mrzeżyna. W żadnym innym miejscu nie widziałam tak drobnego piasku - cudownie miękki, jak mąka .

I taki biały jak mąka.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Judith 21:31, 12 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10080
Zdjęcie nieco przekłamuje, ale istotnie jest baaaardzo jasny.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Mary 21:50, 12 paź 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3515
Judith napisał(a)

Dobre porównanie do spalonego. My gramy bez spalonego, a wasze przepisy są niezgodne z naszymi. I będziemy grać po naszemu - bez spalonego, choćby 3/4 drużyny miało wylądować na ławce.
PS. Nie mówmy Trybunał Konstytucyjny o trybunale magister Przyłębskiej.

PS. Podzielam całkowicie ten pogląd. "Trybunał", który w świetle orzeczeń UE ma nieprawidłowo obsadzonych sędziów, nie jest Trybynałem. Więc "Trybunał" orzekł, że UE nie ma prawa do takich orzeczeń. Czyli orzekł sam o sobie. Poziom absurdu został przekroczony.

Jednak z uwagi na to że swojego posta adresowałam do osoby o innym poglądzie na bieżącą sytuację, muszę użyć niepoprawnego określenia tego bytu, żeby nie dyskutować o trybynale tylko o UE.
Ludzie zaczynają zauważać problemy wtedy, gdy rozumieją że to ich dotyczy. Wyjście z UE dla każdego (prawie) jest czymś namacalnym. A jakieś dyskusje o sędziach, konstytucjach, izbach, rzecznikach praw obywatelskich to jakaś abstrakacja.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
ajka 21:52, 12 paź 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4073
Judith napisał(a)

Mówisz masz . To zdjęcie z połowy lipca.


Te begonie zdecydowanie ładniej wyglądają, ale mimo wszystko zdecyduję się na zmianę.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Mary 21:55, 12 paź 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3515
To tak trochę jak tu
"Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi..."
https://www.youtube.com/watch?v=2zJFhdZ6Ox4
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Judith 22:00, 12 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10080
Mary napisał(a)
To tak trochę jak tu
"Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi..."
https://www.youtube.com/watch?v=2zJFhdZ6Ox4

Mary, nawet nie musze odpalać - znam na pamięć. A obecnie nie ma dnia, by nie było to aktualne.
Choc czasy takie, że nawet Bareja czasem wysiada...
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
MartaCho 22:07, 12 paź 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2206
Judith,
dobra zmiana to jest w Twoim ogrodzie!

Zgadzam się w pełni z Waszymi poglądami. Wspaniele, że miałaś możliwość wziąć udział w proteście- takie wspólne akcje jednak dają nadzieję, że przyjdzie zmiana!
Trzeba rządowi przyznać, że jedno im się udało- nigdy chyba naród nie był aż tak bardzo skłócony jak teraz
Niestety poziom dyskusji ze zwolennikami rządzących jest zatrważających, co widzę nawet w rozmowach z rodziną- tematu lepiej unikać, żeby nie stracić przyjaciela...

Ps. Hania została obrażona przez M. dwie strony wcześniej, stąd jej post.

____________________
Marta Ogród zacząć czas
Judith 22:17, 12 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10080
MartaCho napisał(a)
Judith,
dobra zmiana to jest w Twoim ogrodzie!

Zgadzam się w pełni z Waszymi poglądami. Wspaniele, że miałaś możliwość wziąć udział w proteście- takie wspólne akcje jednak dają nadzieję, że przyjdzie zmiana!
Trzeba rządowi przyznać, że jedno im się udało- nigdy chyba naród nie był aż tak bardzo skłócony jak teraz
Niestety poziom dyskusji ze zwolennikami rządzących jest zatrważających, co widzę nawet w rozmowach z rodziną- tematu lepiej unikać, żeby nie stracić przyjaciela...

Ps. Hania została obrażona przez M. dwie strony wcześniej, stąd jej post.


Marta, ja wypowiedź M. zrozumiałam tak, że ona to napisała o sobie...

EDIT: A drugim temacie: gdzie nie spojrzeć - ludzie psioczą na rząd. Skąd zatem to wciąż utrzymujące się poparcie na poziomie 30%?!
EDIT2: Dziękuję za dobre słowo o metamorfozie
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
hankaandrus_44 22:28, 12 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Przykro mi, że niechcący zrobiłam zamieszanie. Przepraszam właścicielkę wątku i rozmówczynie. Proszę zapomnieć o sprawie.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Judith 22:32, 12 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10080
hankaandrus_44 napisał(a)
Przykro mi, że niechcący zrobiłam zamieszanie. Przepraszam właścicielkę wątku i rozmówczynie. Proszę zapomnieć o sprawie.

Już zapomniane .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies