Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Judith 23:49, 14 sie 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
MartaCho napisał(a)
Piękne te hortensje i niesamowite kolory mają! Konkurują, który kwiat, który odcień piękniejszy

Zakwitły wreszcie po kilku latach, wiec szaleją .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Kasya 07:14, 15 sie 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
Judith napisał(a)

Faktycznie na tym zdjęciu nie prezentuje sie .
To ścieżka pomiędzy dwoma częściami rabaty - z jednej strony jest rabata kwiatowa, z drugiej - krzewy owocowe.
Tu na stronie widać ocokaman:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/10860-z-centrum-wielkiego-miasta-na-obrzeza-malego-miasteczka?page=457&quoted_post_id=3947740

No rozumiem, ale ja i tak bym tam cos posadziła, jakiś nieduzy soliter / bo miejsce leżak faktycznie nie szczególne
Ale w ogóle bardzo mi się podoba taki ogrod w kwaterkach bardzo pasuje
Robi duzy porzadek i nowoczesny look
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Judith 08:40, 15 sie 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Kasya napisał(a)

No rozumiem, ale ja i tak bym tam cos posadziła, jakiś nieduzy soliter / bo miejsce leżak faktycznie nie szczególne
Ale w ogóle bardzo mi się podoba taki ogrod w kwaterkach bardzo pasuje
Robi duzy porzadek i nowoczesny look

Miejscówek na leżak Ci u mnie dostatek, choć na upartego można i na środku ścieżki postawić leżak - porzeczki byłyby dostępne bez wstawania .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:58, 15 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Pospacerowałam u Ciebie, zachwycił mnie ten drewniany domek Napisz jaka deska jest na elewacji? Jak mocowana? Klimat Twojego ogrodu zdecydowanie leśny taki jak lubię, ale ujęty w bardziej nowoczesnej formie i powiem Ci, że efekt zaskakujący bo pasuje do siebie Trzymam kciuki by się Emuś zmobilizował do wykonania projektuPorzeczki u mnie podobnego wyglądu obecnie. Nawet się zastanawiałam w tym sezonie nad wywaleniem starych oi posadzeniem młodych
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Judith 10:25, 15 sie 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pospacerowałam u Ciebie, zachwycił mnie ten drewniany domek Napisz jaka deska jest na elewacji? Jak mocowana? Klimat Twojego ogrodu zdecydowanie leśny taki jak lubię, ale ujęty w bardziej nowoczesnej formie i powiem Ci, że efekt zaskakujący bo pasuje do siebie Trzymam kciuki by się Emuś zmobilizował do wykonania projektuPorzeczki u mnie podobnego wyglądu obecnie. Nawet się zastanawiałam w tym sezonie nad wywaleniem starych oi posadzeniem młodych

Dziękuję, Sylwia . Efekt powstał zapewne przez nie do końca świadome połączenie zastanego „lasku” z moimi minimalistycznym upodobaniami i umiłowaniem porządku .
W temacie porzeczek - to myślisz, ze ich wiek wpływa na szybkie „łysienie”? Moje mają z 10 lat...
Drewniany domek zastaliśmy na dokupionej działce, nie bardzo umiem zatem cokolwiek powiedzieć o materiałach i technologii. Nic tez w nim nie robiliśmy poza wymianą zbutwiałego tarasiku. Zbudowany solidnie - w środku czuć tylko zapach drewna .
Małżonka nie muszę mobilizować - tym projektem realizuje swoje potrzeby, dlatego pisałam, ze jest w całości po jego stronie . Projekt nie był wcześniej realizowany z uwagi na drastyczny skok cen wszystkiego. W tym sezonie bedą prace z betonem, drewniane ściany - pewnie w przyszłym. No, chyba, ze małżonek jednak uzna, ze nie może sie doczekać efektu końcowego, wtedy w tym .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
jolanka 20:55, 15 sie 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Okularowe zdjęcia super
Hortensje Ci nie przemarzają? Wyglądają przepięknie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwia_slomc... 21:07, 15 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Judith napisał(a)

Dziękuję, Sylwia . Efekt powstał zapewne przez nie do końca świadome połączenie zastanego „lasku” z moimi minimalistycznym upodobaniami i umiłowaniem porządku .
W temacie porzeczek - to myślisz, ze ich wiek wpływa na szybkie „łysienie”? Moje mają z 10 lat...
Drewniany domek zastaliśmy na dokupionej działce, nie bardzo umiem zatem cokolwiek powiedzieć o materiałach i technologii. Nic tez w nim nie robiliśmy poza wymianą zbutwiałego tarasiku. Zbudowany solidnie - w środku czuć tylko zapach drewna .
Małżonka nie muszę mobilizować - tym projektem realizuje swoje potrzeby, dlatego pisałam, ze jest w całości po jego stronie . Projekt nie był wcześniej realizowany z uwagi na drastyczny skok cen wszystkiego. W tym sezonie bedą prace z betonem, drewniane ściany - pewnie w przyszłym. No, chyba, ze małżonek jednak uzna, ze nie może sie doczekać efektu końcowego, wtedy w tym .

Rozumiem, trudno Pytam bo bardzo chciałabym drewnianą ścianę przynajmniej z jednej strony domuI rozkminiam tematKibicuję zatem realizacji
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:07, 15 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Net mi robi cyrki i podwójnie posty wstawia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wiaan 22:46, 15 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4961
Dzięki okularom pokazałaś nowe zakątki całe szczęście fotki jak z pięknie zadbanego parku, wielkie drzewa czynią taki efekt. Ogrodówki tak piękne, że brak słów
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 10:49, 16 sie 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
jolanka napisał(a)
Okularowe zdjęcia super
Hortensje Ci nie przemarzają? Wyglądają przepięknie

Dziękuję Jolanko
Muszę częściej zakładać okulary do robienia zdjęć
Hortensje przemarzają, ten sezon jest pierwszym od kilku lat, gdy zakwitły.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies