Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Judith 20:05, 27 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Kilka wieczornych fotek po pracowitym ogrodowo dniu





____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 20:06, 27 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903

____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agatorek 23:38, 27 maj 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Judith napisał(a)


Agatorek, sugerowałam Ci podobne rozwiązanie na niektóre Twoje piękne donice



Wiem , ale tam bardziej chciałam mieć szumiącą trawę

Wieczorne fotki - super
Wszystko nabiera masy

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Judith 10:18, 28 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Agatorek napisał(a)


Wiem , ale tam bardziej chciałam mieć szumiącą trawę

Wieczorne fotki - super
Wszystko nabiera masy


Nabiera i to w tempie galopującym .
Żeby zachować tę świeżość czas już na deszcz. Ale się nie zapowiada…
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
ajka 17:51, 28 maj 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3980
Judith napisał(a)
Supertunie się rozkręcają


Bardzo fajnie i elegancko. Mi się podoba ten jednolity kolor. Nie musi być naciapne by było ładnie. Też chciałam Supertunie, ale chyba musiałbym zainwestować w nowe doniczki.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Martka 18:22, 28 maj 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Judith napisał(a)
Kilka wieczornych fotek po pracowitym ogrodowo dniu




Pięknie popracowałaś w pięknym ogrodzie. Czy słusznie zauważam konstrukcję rowerowni?
Judith, wzdycham, linie rabat i ich zawartość świetnie wpisują się w zastany drzewostan, jasna zieleń świetnie rozświetla, kolor rozkolorowia, po prostu cudnie.
Jak oceniasz białe czosnki? Chyba wolę fiolety, u mnie nie prezentują się jakoś specjalnie te w bieli.
Judith 19:42, 28 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Martka napisał(a)


Pięknie popracowałaś w pięknym ogrodzie. Czy słusznie zauważam konstrukcję rowerowni?
Judith, wzdycham, linie rabat i ich zawartość świetnie wpisują się w zastany drzewostan, jasna zieleń świetnie rozświetla, kolor rozkolorowia, po prostu cudnie.
Jak oceniasz białe czosnki? Chyba wolę fiolety, u mnie nie prezentują się jakoś specjalnie te w bieli.

Bardzo mi miło jest
Wciąż pracuje nad rabata pod sosnami (pierwsze zacytowane zdjęcie) - zagęszczam, dodaję, wykopuje ( padła mi z nieznanych przyczyn jedna hortensja ogrodowa - spory krzaczek, nie zbudziła się po zimie…). Dzisiaj się zadumałam nad efektami dotychczasowych prac, jeszcze wciąż brakuje efektu łał .
Biale czosnki powtórzyły kwitnienie w przeciwieństwie do fioletowych. Są tez bardziej od fioletowych zwarte, „mięsiste” i to mi sue w nich bardzo podoba. U mnie mają ciemną zieleń za tło, zatem widać je wyraźnie i dobrze się prezentują.
Zaiste w tle widać szkielet szopki na rowery .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Margerytka40 19:44, 28 maj 2023


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Świetną masz ławkę w ogrodzie. Zwracam teraz szczególnie uwagę na nie, bo przymierzam się do zakupu jakiejś. Kanty jak brzytwa, napracowałaś się. Teraz hamaczek między drzewa, leżeć i podziwiać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Judith 19:45, 28 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
ajka napisał(a)


Bardzo fajnie i elegancko. Mi się podoba ten jednolity kolor. Nie musi być naciapne by było ładnie. Też chciałam Supertunie, ale chyba musiałbym zainwestować w nowe doniczki.

Dziękuje . Tez mi sue bardzo podoba, obfitość kwitnienia zrekompensuje mi brak kolorowego szału .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 19:52, 28 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Margerytka40 napisał(a)
Świetną masz ławkę w ogrodzie. Zwracam teraz szczególnie uwagę na nie, bo przymierzam się do zakupu jakiejś. Kanty jak brzytwa, napracowałaś się. Teraz hamaczek między drzewa, leżeć i podziwiać

A którą ławkę?
Ławek Ci u nas dostatek, wszystkie autorstwa małżonka. Tę przy kratkach bardzo łatwo zrobić samodzielnie - kupuje sue żeliwne nogi i przykręca do nich deski .
Kantowanie to było moje główne zajęcie ogrodowe sobotnio- niedzielne . Została jeszcze najgorsza rabata - żwirowa. Poza tym cały ogród okantowany .
Hamak musi jeszcze poczekać, bo wena twórcza mnie pcha do działań .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies