Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Wiaan 13:36, 26 maj 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5147
Uwielbiam supertunie, u Ciebie super to wygląda
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 13:48, 26 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Mirka napisał(a)

W zeszłym roku była ładna ale teraz z supertuniami w jednym kolorze jeszcze ładniej
Stipa w donicy przezimowała? Czy nową sadziłaś?
Ps.Dzięki za zainteresowanie moim drzewkiem.
Jeszcze kilka godzin i weekendzik

Stipa nie tylko przezimowała w donicy, ale jest najładniejsza ze wszystkich, jakie mam w ogrodzie - żadnego wygnicia w środku, pięknie rośnie na całej powierzchni kępy (w przeciwienstwie do tych w gruncie - rosną tylko na brzegach ).

Ps. Jeszcze 2h z hakiem .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 13:49, 26 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Wiolka5_7 napisał(a)
Śliczna ta donica
Moje Supertunie też pokazują coraz więcej kwiecia
Już mi się podoba ten majtkowy róż

Dziękuję, Wiolu
Właśnie ten róż taki niby majtkowy, ale z czasem nabiera soczystości - tez mi sie podoba .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 13:52, 26 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Wiaan napisał(a)
Uwielbiam supertunie, u Ciebie super to wygląda

Cmok!
Chciałam jeszcze mieć tę ciemnoróżowa odmianę, ale gdy zamawiałam - nie było. Zaszalałam zatem z Bubblegum . Mam ją jeszcze w jednej donicy, ale tam już solo . Bejba, it's kańda krejza (cytat!).
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Nowa12 14:52, 26 maj 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ja też dokladnie ja Wy bałam się tego bubblegumowego różu.
Ale to taki naprawdę ładny, soczysty róż więc też mi się podoba . No i kwiaty największe na tle innych odmian. Także teraz już się nie dziwię że to najbardziej popularna odmiana supertunii.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Agatorek 17:50, 26 maj 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Też mi się podoba donica z różowym wkładem
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Makao 20:29, 26 maj 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 3988
A moje supertunie wciąż słabe i po dwa kwiatki mają. Ciekawe kiedy się rozkrecą i będą takie śliczne jak Twoje.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Gruszka_na_w... 21:20, 26 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Pomysł z tą donicą był strzałem w dziesiątkę. Świetnie wyglądają te nasadzenia.
U mnie w CO przy supertuniach była spora karta informacyjna z opisem rośliny. Klienci widać nie czytają naszego forum, bo z uporem maniaka kupowali petunie i surfinie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Judith 22:52, 26 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Aga Nowa, ja nie tyle bałam się tego koloru (nie widziałam wcześniej na żywi Bubblegum), co nastawiałam się na surfinie w wielu kolorach . Supertunie maja disc ograniczony wybór kolorów, zatem dokonałam wyboru: gwarantowana obfitość nad rozmaitością koloru .

Agatorek, sugerowałam Ci podobne rozwiązanie na niektóre Twoje piękne donice

Ania Makao, myślę, ze się rozchasają. Ja kupiłam naprawdę wypasione, spore sadzonki, wiec miały na starcie fory .

Haniu, dziękuję .
Ja tez nie wiedziałabym o istnieniu supertunii gdyby nie Ogrodowisko
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 22:57, 26 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Bordowe liście pęknie wyglądają podświetlone zachodzącym słońcem. Szkoda, ze wstawione tu zdjęcia tak bardzo tracą na jakości…


Pissardi wciąż samotne - czekają na zdjęcie darni i przygotowanie rabaty. Wciąż wyskakują pilniejsze ogrodowe tematy . Może uda się w ten weekend i poniższe zdjęcie będzie dobre do biforafterów
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies