Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

Johanka77 13:59, 15 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ja mam co 1,7 metra
Magda Arbuzowa także bo ja od niej zgapilam
Dla mnie Magda ma najpiękniejszą grabową na całym Ogro



Rozweseliła mnie Twoja relacja grabiarko Ty napalona

A to mój Frans Fontain w kwiecie sezonu
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 14:06, 15 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
pawel2806 napisał(a)
na prośbę Martki (listopad 2020, nie mam ładnych zdjęć z sezonu lato 2020), daj znać jak zobaczysz usunę.



Paweł, załóż z łaski swojej wątek i pokazuj więcej!
Nie bądź taki!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
pawel2806 14:27, 15 kwi 2021


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Ja mam graby co 3m w tym roku powinny się już połączyć. Chyba w końcu muszę założyć ten wątek tylko tytułu w głowie brak ( nie pogardzę propozycją ) i nawiązując do aktualnych tematów u Johanki zdjęcia trudno robić wśród nie ukrywam ohydnych domów sąsiadów; jak nie kanarek to różowy albo rynny klejone pomarańczową taśmą izolacyjną , nasz też idealny nie jest ale w porównaniu do tamtych to jest różnica
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Martka 14:38, 15 kwi 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Paweł2806, dzięki za kwestie grabowo-hortensjowe! Fotki szał. Załóż chociaż wizytówkę, warto pokazać innym dla inspiracji, pięknie masz urządzony ogród i chcemy więcej! Otoczeniem się nie przejmuj, bo nigdy nie jest takie o jakim marzymy, najważniejsze to mieć dużo frajdy z życia i ogrodu A domy-kostki za jakiś czas pewnie wrócą do łask i w zliftingowanej formie będą robiły kawał dobrej roboty.

Masz piękne Limelight: utwierdzasz mnie w przekonaniu, że 1. czy 1.20m to nie jest wielka różnica, można sadzić, dają dobry efekt. Oraz utwierdzasz mnie w przekonaniu, że chcę przed nie dać Hakonechloa, dumam tylko nad odmianą.

Grab Fastigiata zamówiłam dziś z rana, super mi poradziliście z Johanką. Nie będę szukała po Polsce, gdy już czas sadzić! Frans Fontaine odeszły do krainy niespełnionych marzeń, może w innym ogrodowym życiu

Zdjęcia możesz zostawić, dają dobre tło do naszych rozkminek, ale jeśli wolisz usunąć to oczywiście zrozumiem

Zaintrygowały mnie te linki pod garażem, co tam będzie? Ciekawy efekt już teraz

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!
pawel2806 14:52, 15 kwi 2021


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Odmiany hakone ci nie polecę bo sam nie jestem pewien jaką mam, wiem tyle że jest zielona . Zdjęcia zostawię, a co do linek na blaszaku to jesienią zostały posadzone 3 powojniki bylinowe xdurandii co prawda one są niebieskie a w ogrodzie mamy w większości białe kwiaty, ale były na promocji więc cena zrobiła swoje
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Martka 14:58, 15 kwi 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Johanka, Paweł, ojej, ale mnie dokarmiliście w ten deszczowy dzień Waszymi fotkami. Piękne graby macie! Ach! Och! Johanki widziałam wcześniej, ale Paweł to naprawdę z tym wątkiem muszisz coś zrobić !

Grabiarka to od dziś moje drugie imię Bo oto stało się w międzyczasie tak: wjechał znienacka dostawczak zapowiadany na sobotę (dziś czwartek...) i stwierdził, że on tu jakieś drzewa ma. No naprawdę, że tak szybko załatwię sprawę, to nie spodziewałam się, w 6 godzin 6 grabów. Oraz... boję się tego tempa!!!

Ustawiłam drzewa na próbę, a jakże by inaczej, i jest tak!

Trzy tu w części ogrodu za domem, na rabacie grabowej z Hakonechloa i cisem w kostkach



Trzy przed ogrodzeniem, pod spodem będzie pewnie też dosć ascetycznie, ale ... na razie trzeba posadzić drzewa.



Johanka, dzięki za namiar na Magdę Arbuzową obejrzę zaraz. Pa!




Martka 15:58, 15 kwi 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Przyjechały też artykuły bardzo zasadnicze dla powodzenia akcji, ziemia pod cisy i hortensje oraz dużo kory, a i tak pewnie za mało.
pawel2806 16:03, 15 kwi 2021


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Działasz konkretnie, aż chciało by się popracować a tu pada cały dzień
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
LIDKA 16:07, 15 kwi 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7305
Martka napisał(a)
Przyjechały też artykuły bardzo zasadnicze dla powodzenia akcji, ziemia pod cisy i hortensje oraz dużo kory, a i tak pewnie za mało. Przy okazji poznajcie moją ulubioną blachę z sąsiedztwa, kto zgadnie po co ona. Klimaty jednak lekko afrykańskie. Miskanty moje, ruszcie się


U mnie na placu też worki z kora czekają, sztuk 45 i trochę innych gratów oraz doniczek.
Tylko pogoda nam szyki psuje

Marta fajne graby masz.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Johanka77 16:12, 15 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
pawel2806 napisał(a)
Ja mam graby co 3m w tym roku powinny się już połączyć. Chyba w końcu muszę założyć ten wątek tylko tytułu w głowie brak ( nie pogardzę propozycją ) i nawiązując do aktualnych tematów u Johanki zdjęcia trudno robić wśród nie ukrywam ohydnych domów sąsiadów; jak nie kanarek to różowy albo rynny klejone pomarańczową taśmą izolacyjną , nasz też idealny nie jest ale w porównaniu do tamtych to jest różnica


Już rozumiem sens grabów palmierów
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies