Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

April 08:09, 15 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176
Cudne iryski aż dziwne że ja ich ciągle nie mam
Za to koreankę też mam do wycięcia, nawet próbowałam wczoraj urabiać eMa do tego. Tobie schła od góry a moja traci wewnątrz. Masę gałązek wycięłam suchych ze środka. Brzydko wygląda taka łysa, przeźroczysta. Mogę jeszcze podkrzesać ale nie podobają mi się takie drzewa
____________________
April April podbija las Mazowsze
dominka 15:23, 17 mar 2023


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Cześć Martka, Irysy robią wiosnę, pięknie kwitną
____________________
Aga- Zielony AZYL
mirkaka 17:23, 18 mar 2023


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Iryski piękne, moje konkurencja zjadła
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Alija 10:50, 19 mar 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8756
Martka napisał(a)








Piękne iryski, świetnie wyglądają zwłaszcza w takich ilościach.
Nie lubię wycinania drzew, zawsze dla mnie to trudna decyzja, ale czasem trzeba.
Myślę, że u Ciebie to była dobra decyzja, jest super.
Nareszcie pogoda się poprawiła i można poszaleć w ogrodzie. Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
nicol21 17:09, 19 mar 2023


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
Super móc w koncu podziałać w ogrodzie!! Iryski piękne, kiedyś też znów posadzę, ale głębiej w rabacie żeby później tych długich liści nie widzieć bo mnie wkurzają.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
edi75 17:16, 19 mar 2023


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2061
Piękne iryski.... kolor w ogrodzie o tej porze... super
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Martka 19:37, 19 mar 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Asiu, Wiolu, Haniu, Agatorku, Edi, Iryski są zachwycające, dziś udało mi się cyknąć kilka zdjęć, zanim przekwitną.

Iwonko, stożek w tym miejscu działał na mnie niczym filar w pomieszczeniu, przesłania perspektywę, trzeba go omijać, trudno taki filar zaaranżować i polubić. Teraz odczucie mijania rabaty bez stożka jest zdecydowanie lepsze.

Lidko, cebule kupiłam dwa lata temu stacjonarnie.

Magaro, może to pasmo niemocy uda się wreszcie zatrzymać? U mnie luty i połowa marca upłynęła na wzdychaniu do ogrodu. Wiesz, te zdjęcia cebulowych to powinnyśmy też pokazywać sobie jesienią, zamiast upajać się żółto-czerwonym liściem

Edi, mam nadzieję, że już po śniegu?

April, ciapnęłaś? Moja koreanka też od środka miała już masę żółtych igieł. A od góry łysiała. To ułatwiło mi decyzję, jednak jak pisała Sylwia, pojęcia nie mam, z czego ta choroba mogła wynikać. Jak obeliski etc.?

Dominko, to się nazywa wiosenne przebudzenie

Mirkaka, jaka to była konkurencja? Zwierzaki czy inne rośliny sobie zawłaszczyły teren?

Alicjo, oczywiście że trudna decyzja, jednak czasem odwlekanie tylko pogarsza sytuację. Jak z zębem. Tak, pogoda na szaleństwa w sam raz!

Nicol21, rok temu nie miałam pojęcia, że te liście później tak się wydłużają  gdy Zuzka o nich wspomniała, że długie, zerknęłam na rabatę i pomyślałam, no chyba przesadza
Martka 19:37, 19 mar 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Wiosenna mieszkanka ... z pozdrowieniami i życzeniami dla Was: dobrego, ciepłego i odpowiednio mokrego sezonu!








antracyt 19:42, 19 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Ale fajny zestaw kolorystyczny
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magleska 20:14, 19 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Martka prześliczne te wiosenne kwiatuszki -mus zakupić iryski
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies