Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Evchen 10:51, 24 maj 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Wieloszka napisał(a)

Oj znam ja ten przedbrzeg M. zawsze się piekli, że tyle dosadzam, a potem on ma problem z koszeniem trawników
U Any-art pisałaś o Florovicie w płynie - moje po trzykrotnym tylko oprysku w zeszłym sezonie bardzo podrosły, więc polecam ten sposób nawożenia.

No to skorzystam z Florovitu
A na przedbrzeg jaki berbery byłby najlepszy? Mam Golden Princess i jestem zauroczona, Golden Gem za mną chodzi od jakiegoś czasu, ale on jest chyba bardziej rozłożysty. Admiration.. też jest cudny
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Wieloszka 10:55, 24 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Evchen napisał(a)

No to skorzystam z Florovitu
A na przedbrzeg jaki berbery byłby najlepszy? Mam Golden Princess i jestem zauroczona, Golden Gem za mną chodzi od jakiegoś czasu, ale on jest chyba bardziej rozłożysty. Admiration.. też jest cudny

Wybór berberysu na przedbrzeg musisz skomponować z tym, co będzie na tym już właściwym brzegu Admiration może być za niski, poza tym on podobno bardzo wolno rośnie. Mi osobiście bardzio podobają się zestawienia bordo liści z żółto zielonymi, ale nie wiem, czy to nie będzie zbyt jaskrawe połączenie (zwłaszcza wiosną) w Twoim BB
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
GabiK 11:00, 24 maj 2013

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Widziałam w weekend piękne, wielkie kule cisowe na pniu za 250 zł. Aż żałowałam, że już nie mam gdzie posadzić. Nawet się wahałam, czy nie zamiast tego świerka, ale jednak ten ciś za potężny. Ciężko by tam wyglądał.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Evchen 11:01, 24 maj 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
BB ma rygor kolorystyczny narzucony i na razie trwam czy wytrwam?.. oby.
Na przedbrzegu chciałabym coś kwitnącego. Masz rację muszę najpierw przedbrzeg zaprojektować... chyba, że po prostu puszczę tam barwinek niech się wije.. podobno jest odmiana z białymi kwiatami
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
aga_pe 11:29, 24 maj 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Wieloszka napisał(a)

O TAK, TAK TAK! Mnie trzeba pilnować, bo jak zapał słabnie, to pracować się nie chce
O i Justynka już dołączyła Reszty grupy pewnie nie trzeba będzie długo namawiać


pewnie że nie trzeba . Idealnie będą wyglądać w moich nowych bukszpanowych nasadzeniach. A nie wiedziałam co tam dosadzić
Co do świeczek sosen, to ja w połowie uszczykuję
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
noemi 11:31, 24 maj 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
aga_pe napisał(a)


pewnie że nie trzeba . Idealnie będą wyglądać w moich nowych bukszpanowych nasadzeniach. A nie wiedziałam co tam dosadzić
Co do świeczek sosen, to ja w połowie uszczykuję


To super, teraz temat to już nam nie umknie
____________________
ogród magdalenka
Diana 11:42, 24 maj 2013


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Wygląda na to, ze moje Hakuro przycięłam chyba za słabo ... Rewelacyjne zdjęcia poglądowe.
pozdrawiam
Joaska 12:05, 24 maj 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Aga no cóż tu gadać cudnie u Ciebie,
gdyby nie Twój ogró to bym nie poznała świerka nidiformis, i w formie pienne i kuleczek, no cudne są, a skoro piszesz że nie problemowe, to można by zaryzykować kilka u siebie,
tylko gdzie jak zdobedę w naszym czarownicowie na pniu takie cuda....
A jak je kupowałaś to one już były takie gęste???
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Wieloszka 12:46, 24 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Aga, Noemi czyli pilnujemy się nawzajem i robimy grupowe mega zakupy negocjując rabaty

Diana fajnie, że wpadłaś Dawno u Ciebie nie byłam - lecę nadrobić zaległości.

Joaska świerczki od początku były ładne, tylko z przędziorkiem - takie jakby lekko oklapnięte, zwłaszcza ten środkowy - zobacz tu:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1097-duzy-ogrod-malej-ogrodniczki-1
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
BarbaraM 12:55, 24 maj 2013


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Pozdrawiam małą ogrodniczkę w wielkim stylu.
Pięknie tu u ciebie.
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies