Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wielkie marzenie w małej przestrzeni.

Pokaż wątki Pokaż posty

Wielkie marzenie w małej przestrzeni.

edi75 15:42, 15 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2059
Rabata z kompostem wygląda bardzo bardzo świeżo,a widziałam że tam były jeszcze pozostałości po kartonach
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
DariaB 15:56, 15 kwi 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3056
Wiaan napisał(a)
Daria kompost super jako pożyteczna ściółka ale też wizualnie. Rabata z tą ścieżką genialnie wygląda. Jak rośłiny bujną to będzie dopiero efekt Ładne robisz fotki Pytanko mam bo mi umknęło, co to za ładnie kwitnące trzy drzewa?

Pewnie pytasz o Kanzany, w tym roku zaszalały Czekam na ten efekt bujnięcia

____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 15:58, 15 kwi 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3056
edi75 napisał(a)
Rabata z kompostem wygląda bardzo bardzo świeżo,a widziałam że tam były jeszcze pozostałości po kartonach

Wygląda z kompostem dużo lepiej, kartony rozkładałam na jesień bo wiedziałam, że się nie wyrobię z kompostem. Przez zimę się rozłożyły i potargały, latały po całym ogrodzie. Poodrywane kawałki pozbierałam i wrzuciłam na kompost. Teraz już nie kładłam kartonów.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Judith 16:06, 15 kwi 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9913
No superanckie Twoje Kanzany . Ile czasu je masz i jak duża korona była, gdy sadziłaś?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
DariaB 16:21, 15 kwi 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3056
Judith napisał(a)
No superanckie Twoje Kanzany . Ile czasu je masz i jak duża korona była, gdy sadziłaś?

Judith na stronie 249 wątku jest porównanie przyrostu Kanzanów. To były cieniutkie badylki i malutką koroną. Rosną bardzo szybko.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Judith 20:46, 15 kwi 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9913
DariaB napisał(a)

Judith na stronie 249 wątku jest porównanie przyrostu Kanzanów. To były cieniutkie badylki i malutką koroną. Rosną bardzo szybko.

Dziękuję za wskazówkę .
Faktycznie rosną szybko, super wrażenie . Daria, przypomnisz jaka ziemia jest u Ciebie? Nie wiem czy tak chętnie będą przyrastać na moich piaskach .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Makao 07:25, 16 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4036
Przyszłam od Judith zobaczyć Twoje Kanzan. Robią niesamowite wrażenie w szpalerze. Ja mam jedną.
Chyba nie cięłaś swoich bo widać długie przyrosty. Ja swoją raz cięłam. Chciałam żeby się równo zagęszczały.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
MartaCho 07:43, 16 kwi 2024

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Ale masz ładne te Kanzany!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
DariaB 11:03, 16 kwi 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3056
Judith napisał(a)

Dziękuję za wskazówkę .
Faktycznie rosną szybko, super wrażenie . Daria, przypomnisz jaka ziemia jest u Ciebie? Nie wiem czy tak chętnie będą przyrastać na moich piaskach .

Judith akurat tam gdzie rosną Kanzany jest ziemia rodzima, nie jakaś bardzo urodzajna, ale przepuszczalna pomieszana z gliną, ale wiśnie raczej nie marudzą w kwestii gleby, to drzewa często sadzone w miastach przecież. Na pewno i u Ciebie dadzą radę.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 11:04, 16 kwi 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3056
Makao napisał(a)
Przyszłam od Judith zobaczyć Twoje Kanzan. Robią niesamowite wrażenie w szpalerze. Ja mam jedną.
Chyba nie cięłaś swoich bo widać długie przyrosty. Ja swoją raz cięłam. Chciałam żeby się równo zagęszczały.

Cześć Aniu nie cięłam ich jeszcze, lubię takie luźniejsze korony, ale pewnie kiedyś pójdą pod sekator bo są już wielkie
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies