Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

sylwia_slomc... 09:58, 12 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Super ta rabata się prezentuje w tak króciutkim czasie wygląda przynajmniej na dwuletnią
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
malgorzataka... 09:58, 12 sty 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Magarko-pytanko mam-czy Twoja magnolia rozwinęła kwiaty ,bo moja też drugi raz w sezonie pięknie się zapączkowała ale kwiatów nie rozwinęła,pozrzucała w pąkach.
Pozdrówka zostawiam.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Wiolka5_7 13:25, 12 sty 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Witam się i ja
Bardzo ładny ogród tworzysz Magaro
Podobają mi się leśne rabaty i te przytarasowe,które szybko zrobiły się bujne

Będę zaglądać
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Gruszka_na_w... 13:39, 12 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Taras wielce zyskał na urodzie. I nie mam tu na myśli jedynie remontu.
Bardzo udane kompozycje, okoliczności do omiatania dalszych planów są bardzo przyjemne dla oka.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Mirka 13:47, 12 sty 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Dzięki za info
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Agatorek 16:55, 12 sty 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Magara napisał(a)
W sierpniu, niecałe dwa miesiące po posadzeniu, moje mini roślinki wyglądały tak:




Nie potrafię powiedzieć czy cuda zdziałał kompost, czy może obornik, którego całkiem sporo poszło w te rabaty w sezonie poprzedzającym sadzenie, czy może to po prostu norma - brakuje mi doświadczenia żeby wysnuć jakieś mądre wnioski



Wniosek jest jeden, rabata powstała (urosła) w tempie ekspresowym . Brawo Ty.
Muszę chyba używać więcej kompostu u siebie .

Ps. Zapisałam sobie te bordowe roślinki (pęcherznicy, penstemonów i nawłoci nie mam, ale chyba w tym roku już przekroczyłam budżet na zakupy roślinne, więc może kiedyś je jeszcze nabędę ).
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 21:26, 12 sty 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
ja też zachwycam się przytarasową rabatą ...... i zazdroszczę tej kompostowni w pobliżu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Rumianka 22:56, 12 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Pięknie skomponowane rabaty przytarasowe...poszalałaś, ale warto było...Ja też tu dramatów rabatowych nie widzę, ale może narodzić się dramat, gdy Dział Techniczny nie dostanie więcej lajków...
Więc ponowne lajka wysyłam, by chęci pomocowe nie odeszły czasem...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Magara 23:32, 12 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
Helen, Magda-Mgduska, jolanka, Ewcia, Sylwia, Wiola, Hania, Agatorek, Magleska, Rumianka - za wszystkie dobre słowa dzięki, strasznie mi miło, wiecie jak to młodych (stażem ) ogrodników motywuje
I oczywiście zapraszam na cd.

Renia - ja spać to chyba dopiero nie będę mogła bo już te pomidory mam wybrane i kupione, a to był najprostszy etap zabawy

Malgorzata mazurska - odpowiadam: tak, Gienie kwitła dwukrotnie, zdjęcia, które wstawiłam są z lata

Magleska - kompostownia jakieś 75-80 km ode mnie, ale niech będzie, że to w pobliżu
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 23:35, 12 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
Ale zanim CD. moich działań, pokażę Wam umundurowanie Działu Technicznego na sezon 2022
Taką oto koszulkę sobie Małżonek sprawił:

____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies