Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Magara 23:03, 15 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6374
Rozmarzyłam się w temacie posiadania samochodu z hakiem i przyczepki...

Biorąc przykład z Hani, dziś, przy pięknym słońcu i plus 3 stopniach, złapałam za sekator i wycięłam rozchodniki, jeżówki już ogołocone z nasion, penstemony, zawilce, szałwie, o których wcześniej zapomniałam, werbeny (co się miało wysiać, się wysiało ) Kompostownik zasilony, skakanie po rabatach pewnie jutro odczuję Ale tak jakoś bliżej wiosny się poczułam
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
mrokasia 07:51, 16 sty 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
A ja wczoraj zamiast do ogrodu to polazłam na spacer z kijkami. Pierwszy raz. Z grupą. 2 godziny szybkiego marszupo lesie (zrobiliśmy jakieś 9km) pokonało mnie kompletnie i resztę dnia spędziłam oglądając serial .

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 13:11, 16 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
mrokasia napisał(a)
A ja wczoraj zamiast do ogrodu to polazłam na spacer z kijkami. Pierwszy raz. Z grupą. 2 godziny szybkiego marszupo lesie (zrobiliśmy jakieś 9km) pokonało mnie kompletnie i resztę dnia spędziłam oglądając serial .



Oj tam, oj tam. Nic Ci nie będzie. Od tego łażenia z kijkami pięknie się modelują mięśnie pośladków i wzmacniają krzyże. Tylko zyskasz.
Lubię dobre seriale.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 13:13, 16 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Magara napisał(a)
Rozmarzyłam się w temacie posiadania samochodu z hakiem i przyczepki...

Ale tak jakoś bliżej wiosny się poczułam


Taki wyskok znakomicie podnosi poziom endorfinek. Życie staje się znośniejsze.
Tego samochodu z hakiem nie żałuj. Skoro samym hakiem zdzierałaś zderzaki, to strach myśleć, co byłoby z całym zestawem przyczepkowym.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 15:32, 16 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6374
Kasia - jak się ma uporządkowany ogród to można sobie pozwalać na rozrywki
Haniu - to był jednorazowy wybryk
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Alija 17:49, 16 sty 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8486
Witam się i ja w Twoim wątku, dlaczego dopiero teraz tu trafiłam, już 16 strona?
Bardzo mi się podoba u Ciebie, poczynając od nazwy wątku, a kończąc na kompostowniku. Masz fantastyczną działkę, bo i drzewa duże (ja lubię bardzo) i przestrzeń, pomocnica milutka i rabaty pod drzewami.
Pozdrawiam, będę zaglądać.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Rumianka 21:46, 16 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
Na ten kupowany kompost otworzyłaś mi oczy...ponieważ jadąc na działkę, każdorazowo przejeżdżam obok Eko Doliny...Dopiero teraz zwróciłam uwagę, że mają baner na płocie z informacją o sprzedaży kompostu po 18 zł/tonę + 8% Vat...Jak eM "wytworzy" skrzynie do uprawy warzyw, to wstąpimy i kupimy taki kompost... Pewnie bardzo wartościowy, bo jak się przejeżdża obok, to fetor okropelny...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Magara 23:48, 16 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6374
Alicja - witaj i zapraszam 16 stron bo mi na historię zeszło, teraz spowalniam

Rumianko - z tym kupnym kompostem pod warzywa - no ja nie wiem... Ja pod warzywa mam swój, ten kupny daję tylko na ozdobne rabaty. Na Szadółkach trzeba podpisać oświadczenie, że ma się świadomość, że ich kompost pod warzywa się nie nadaje (nie mają odpowiednich certyfikatów), w ED takiej procedury co prawda nie ma (raz od nich tylko wiozłam), no ale...
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mgduska 08:49, 17 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ja też się trochę bojam dawać go pod warzywa, chociaż z drugiej strony - jakby porównać skład chemiczny kupnych warzyw...może niepotrzebnie?
____________________
Sałatka pokrzywowa
Kawa 09:34, 17 sty 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
no hej fajnie że wątek jest - a tak się broniłąś
zapisuje
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies