Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Gosialuk 00:18, 13 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Hej witam się i ja. Z ciekawością przeczytałam zmagania ogrodowe. Fajnie, że masz wsparcie techniczne. Bardzo cenne, widać dbałość o szczegóły i wykończenie.
Na rabacie przytarasowej wszystko porosło jak na drożdżach, więc kompost i obornik to super dopalacze.
Będę zaglądać.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Anda 07:02, 13 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Świetny t-tshirt, też by mi taki pasował
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mgduska 08:47, 13 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
DT jest widać dobrze zmotywowany, zadaniowo, co dobrze rokuje na nowy sezon Ja to bym tylko wybrała inną wersję językową
____________________
Sałatka pokrzywowa
Gruszka_na_w... 10:51, 13 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21904
Dział techniczny nie tylko ma wielkie zdolności, ale i poczucie humoru. To świetnie rokuje!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 17:48, 13 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Małżonek wyszukuje takie cudeńka na olx, ma do tego talent
Jak się koty mnożyły na potęgę chodził z koszulce z napisem Cats and Heavy Metal

Gosia - witaj, zapraszam
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
sylwia_slomc... 19:12, 13 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Mój Emuś powiedział, że już Twojego lubi i szybko by się dogadali
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 19:40, 13 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Małżonek zasługuje na wianek laurowy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Brzozowadzie... 20:52, 13 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Magara napisał(a)
Ale zanim CD. moich działań, pokażę Wam umundurowanie Działu Technicznego na sezon 2022
Taką oto koszulkę sobie Małżonek sprawił:


Haha, trafił Ci się DT z poczuciem humoru i dystansem, taki najlepszy do prac ogrodowych
A rabata przytarasowa świetna, w ogóle idziesz Kobieto jak burza! Pod drzewami też już fajnie, choć ostrzegam - tam kompost trzeba dosypywać co roku. Mi już się zrobiły wzniesione rabaty pod drzewami od tych nasypów
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Magara 23:48, 13 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Sylwia - ja też myślę, że raczej by nie mieli cichych dni a szybko coś zbudowali

Danusiu - dziękuję, przekazałam, oby na tym wianku i laurach nie osiadł

Agata - witaj i za pochwały dzięki Z dosypywaniem kompostu się liczę, już te moje wokół domu się mocno wzniesione zrobiły bo deszcz sporo wypłukiwał, w trawnik Cały czas kombinuję żeby tego kompostu z kompostowni na raz przywieźć więcej a nie wozić po 150 kg, ale koszty mnie dobijają - 10 ton kompostu ok. 220 zł - transport tych 10 ton - 500-700

P.S. Małżonka muszę odganiać od komputera wieczorem, bo mi przez ramię zagląda pochwał (i tych lajków ) spragniony No nie może tak być, to mój wątek w końcu Faktem jest, że o ile początkowo przymykał oko na moje "sadzenie" to teraz mu się udzieliło i też chce więcej i więcej Nowe drzewo czy krzew - super, zabrać kawałek trawnika - jeszcze lepiej (znaczy kosić mu się nie chce) No ideał A jak jesteśmy razem w szkółce i domaga się zakupów sadzonek, co do których ja "nie-za-bardzo" - to mam ostatni argument - "zostaw, to jednoroczne" Jak mi zacznie podczytywać - to umarł w butach
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:18, 14 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Wieje u nas koszmarnie, ale wiatr dobry zasięg internetu przywiał więc może mi się uda pokazać moją ostatnią rabatę i zacząć żyć sprawami bieżącymi

Ostatnia rabata - tzw. rogal. Planowałam, że w tym miejscu zrobię "coś" "kiedyś". No ale plany planami, a real realem.

Małżonek (jak już wiecie - zapalony ogrodnik ) wiosną w pewnym markecie kupił po taniości roślinki w kartonikach. Ponieważ nie chciał się "Złej Żonie" wcinać w rabaty - "swoje" krzaczki postanowił posadzić za płotem. Dostał błogosławieństwo i jak chciał tak uczynił. Były to jaśminowce i forsycje. Pięknie rosły, przyrosty miały wielkie, Małżonek chodził, doglądał, podlewał i puchł z dumy. Do momentu kiedy pod koniec sierpnia nie przyszły sarny i jaśminowców nie obgryzły Forsycje nie ruszone - widać nie podeszły
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies