Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Agatorek 20:58, 05 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
No to za chwilę będziesz miała w końcu pomponellę . U mnie już przekwita, wczoraj wycinałam jej kwiatki (nie wszystkie ).
Ta pierwsza ma ciekawy kolor , taka trochę fuksja.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Zana 21:17, 05 lip 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Zbudowałaś takie napięcie wokół Pomponelli, że ja już nie wytrzymam, no niech ona wreszcie zakwitnie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Magleska 22:33, 05 lip 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Magara napisał(a)
A żeby nie było, wszyscy mają róże, mam i ja



Ostatnia to pomponella


Daga zacytuję ,bo piękne som

ja też się pytam o kolor domu -świetne tło daje
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gruszka_na_w... 23:18, 05 lip 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
To ta Pomponella jeszcze w fazie pąka?
Piękne świeże różyczki. U mnie już zmęczone życiem.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 00:05, 06 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
Helen, Kordina, Magda-Magleska - mi też się moje róże podobają, mam ich kilka na krzyż, więc nawet nazwy pamiętam

Magda-Mgduska, Magda-Magleska - domek pomalowany vidaronem, impregnat, palisander królewski. "Machnięciem" bym tego nie nazwała - cztery warstwy są Jak nam się udało tego dzieła dokonać, biorąc pod uwagę, że wciąż coś pyliło albo leciało z drzew - nie mam pojęcia

Magda - bodziszki wspaniałe też cięłam ale nie miałam czasu, żeby do nich zajrzeć więc nie wiem co im odrasta

Haniu - dzięki Na wiosnę się trzymałam Twoich porad rogownicowych więc i teraz tak zrobię choć patrzeć na jej stan obecnie nie mogę Ale podsumowując: tam gdzie chcę żeby rosła zgniliznę zostawić, resztę usunąć???

Alicja - jordanowi Twoich zachwytów nie przekażę Ma rosnąć umiarkowanie, nie jak u Izy

Aga, Anula - no czekam na tą Pomponellę i czekam Na obronę jej wdzięków się szykuję albo porażkę
Anula - to nie ja zbudowałam napięcie, to wrogie siły antypomponellowe były kołem napędowym

Haniu - tak, u mnie większość róż w fazie pąka, ewentualnie pierwszych kwiatów Ja daleko za Wami U mnie jeszcze bratki w świetnej formie i rdesty dopiero myślą o kwiatach
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:14, 06 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
Dla Mgduski specjalnie - BI, w różnych ujęciach:


To moja pierwsza róża, na dodatek udana, więc pewnie zawsze będę miała do niej sentyment
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:25, 06 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
I jeszcze kilka widoczków, oczywiście tylko z kronikarskiej powinności
Rogal:


Mgduskowe maczki z szałwią i czosnkami:



I dzwonki na rogalu, piękne są, ale podobno dwuroczne, czyli zabawa z nimi jak z naparstnicami


____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:41, 06 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
No to jeszcze takie:

Bodziszek chce rządzić


Stipa, lawenda, jeżówki - czasami mi się wydaje, że więcej do szczęścia nie trzeba


I liliowce ze złocieniami ukrywające miejsce gdzie kiedyś stanie wymarzona misa

____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 00:49, 06 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Magara napisał(a)
Dla Mgduski specjalnie - BI, w różnych ujęciach:


To moja pierwsza róża, na dodatek udana, więc pewnie zawsze będę miała do niej sentyment


Widać po zdjęciach, że darzysz ją uczuciem , odwzajemnionym, bo pięknie pozuje

A z rogala to Ci nadzienie wypływa . Buszzzzzzzzzzz!
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 00:52, 06 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
Hortensje wims red, jeszcze nie widać, że są "brudne" Cieszy, że zaczynają. Limelight jeszcze, długo, długo u mnie nie.


I moje ulubione jarzmianki - tu z klonem:


I n/n penstemony - szacun dla nich wielki, że zawsze wyglądają dobrze - i jak kwitną i jak mają owoce - no zawsze cieszą



____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies