Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Agatorek 21:02, 06 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13218
Hahaha.
#pomponellateam
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
antracyt 21:51, 06 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Bardzo ładnie się Twój ogród rozkręca. Z przyjemnością oglądam kolejne porcje zdjęć
ps. Dalia fajnie się zapowiada
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Helen 22:34, 06 lip 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8296
Ja też chętnie zaglądam i bardzo chwalę Twój ogród, fajnie Ci wychodzi.
____________________
Helen - Hortensjowo
Gruszka_na_w... 22:38, 06 lip 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Magara napisał(a)


Haniu - dzięki Na wiosnę się trzymałam Twoich porad rogownicowych więc i teraz tak zrobię choć patrzeć na jej stan obecnie nie mogę Ale podsumowując: tam gdzie chcę żeby rosła zgniliznę zostawić, resztę usunąć???



Haniu - tak, u mnie większość róż w fazie pąka, ewentualnie pierwszych kwiatów Ja daleko za Wami U mnie jeszcze bratki w świetnej formie i rdesty dopiero myślą o kwiatach


Rdest wężownik będzie u mnie teraz powtarzał kwitnienie. Po pierwszym go przycięłam. Z rogownica zrób tak jak piszesz.
Bratki bym jeszcze miała, ale wykończyły je te czerwcowe upały.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 01:19, 07 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6624
Johanka - maczki miodzio, potwierdzam, ale to nie moja zasługa a dobrego serca Mgduski

Asia-Roocika - u mnie z limkami podobnie, moje raczej w cieniu, ale u sąsiadki w słońcu już kwiaty widać - trochę tego nie ogarniam, bo one podobno właśnie do cienia

Kordina - rogala mam jednego (póki co) więc to na pewno ten sam Penstemony to mogą faktycznie być dark towers U mnie większość roślin to n/n - póki rosną, kwitną, cieszą, nie wgłębiam się w dochodzenie co one za jedne

Magda-Mgduska - dzięki, dzięki, dzięki Nawet jak nie podzielam Twoje opinii Kwitnienie BI to w sumie też nie moja a raczej Twoja i Lucy zasługa bo mi cierpliwie przy cięciu doradzałyście

Anula - cieszę się, że mam Twoje poparcie w przedmiocie wrogich sił antypomponellowych

Gosia - u mnie wszędzie bzyczy, sąsiad ma pszczoły, wydaje mi się, że one głównie u mnie się żywią i zaopatrują Z dzwonkiem to sama ciekawa jestem, dostałam od koleżanki jesienią, pierwszy raz kwitnie. Pomponella mam nadzieję, że mnie ani nie zawiedzie ani nie "przerośnie" Czas pokaże

Zuza, Helen - dzięki Trochę ponure mi się pewne fragmenty zaczynają wydawać, chyba je różami rozjaśnię

Haniu - mam nadzieję, że jutro rogownicę ostatecznie ogarnę i parę innych ogrodowych spraw też. Dziś trochę nie w formie byłam, wychodzi na to, że goście weekendowi nam coronę przywieźli Z testów, które zrobili wyszli pozytywni a mnie dziś tak siekło z różnymi objawami, że prawie cały dzień przespałam. Plus - Martka nie powie, że nie dosypiam
Optymistycznie zakładam, że szczepionki coś dają i jutro będę w formie, ale przy okazji wychodzi, że covid jednak nie zapadł się pod ziemię wraz z rozpoczęciem wojny...
Uważajcie na siebie

Ze śpiewem na ustach Was zostawiam - szczególnie Bożenę i Agę
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 02:16, 07 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6624
Spanie w ciągu dnia jest zdecydowanie szkodliwe.
Kupiłam właśnie trzy róże. Trochę na oko, bez głębszych przemyśleń, ale jakoś tak wyszło bo ładne były Z przemyśleń (tych płytszych) wyszło mi, że muszę "rozweselić" rabaty Jak przyjdą to się zastanowię - znaczy "pomyślę o tym jutro"
No ale co tu robić jak człowiek wyspany a net nadal działa?
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
PrawieBory 07:59, 07 lip 2022


Dołączył: 08 sty 2018
Posty: 123
Magara napisał(a)
Spanie w ciągu dnia jest zdecydowanie szkodliwe.
Kupiłam właśnie trzy róże. Trochę na oko, bez głębszych przemyśleń, ale jakoś tak wyszło bo ładne były Z przemyśleń (tych płytszych) wyszło mi, że muszę "rozweselić" rabaty Jak przyjdą to się zastanowię - znaczy "pomyślę o tym jutro"
No ale co tu robić jak człowiek wyspany a net nadal działa?


Mam podobnie Najpierw wpada mi myśł, że gdzieś coś mogłabym dosadzić, kupuję a potem zastanawiam sie po otwarciu paczki po co to kupiłam i gdzie ja to chciałam posadzić To już chyba choroba
A Ty Daga, zdrowiej, nie daj się choróbsku.
____________________
Pozdrawiam. Kasia
Martka 08:09, 07 lip 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Magara napisał(a)
Dla Mgduski specjalnie - BI, w różnych ujęciach:


To moja pierwsza róża, na dodatek udana, więc pewnie zawsze będę miała do niej sentyment


Urocza! Pierwsza i ... nie ostatnia! "Płytkie przemyślenia" w kwestiach zakupu róż wystarczające, uwierz mi na słowo.
Magaro masz rację, liczy się czas efektywnie spędzony przed ekranem, nie ważne o której, ważne, czy z kim i że w stanie wyspania i jeszcze ważne, ABY WRESZCIE ukazać efekty nadzienia rogalowego (a jest wypas dla oka!) i czy WRESZCIE zakwitła ONA, bohaterka Ogrodowiska
Ulepszyłam sobie z rana humor Twoim wątkiem
Dbaj o siebie, o rany, też mam w weekend gości, chyba zrobimy zbiorowy ... test
Mgduska 08:30, 07 lip 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magara napisał(a)
Spanie w ciągu dnia jest zdecydowanie szkodliwe.
Kupiłam właśnie trzy róże. Trochę na oko, bez głębszych przemyśleń, ale jakoś tak wyszło bo ładne były Z przemyśleń (tych płytszych) wyszło mi, że muszę "rozweselić" rabaty Jak przyjdą to się zastanowię - znaczy "pomyślę o tym jutro"
No ale co tu robić jak człowiek wyspany a net nadal działa?


Cieszę się razem z Tobą Rozweselanie czegokolwiek to bardzo dobry powód do zakupu róż, ja tam bardzo chętnie
Tylko dlaczego nie chwalisz się , CO kupiłaś?
____________________
Sałatka pokrzywowa
tulucy 09:03, 07 lip 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Daga, ale jakie? Jakie?
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies