Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Alija 19:48, 09 mar 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8968
Twój foliak zamontowany profesjonalnie i solidnie, no i przed wiatrem chroniony (las i budynek).
Trudno się dziwić, że u mnie wywiało.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Martka 21:29, 09 mar 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Magarciu, ten foliak tak zgrabnie wkomponowany w otoczenie, tak solidnie posadowiony, doprawdy jakiś mały glonik tu i tam nie może mącić reszty szczęścia! Ścieżka nie odbiega solidnością od słynnej rzymskiej via Appia Antica Tego się trzymajmy, póki nie objawi się nowe rozwiązanie. Pogoda śnieżno-deszczowa i bardzo zimna, u mnie temat ogród - z małą przerwą na Przypki - na kilka najbliższych dni nie istnieje. Chyba, że pogoda przekona mnie, że warto, by zaistniał. Ciepłe pozdrowienia!

tulucy 23:47, 12 mar 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12912
Długo się nie nasiedziałam na grzędzie, ale bardzo dziękuję za przyjęcie.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Magara 22:46, 14 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6947
Rumianko - foliak fajny, ale jakość słaba Niemniej jednak jest Mam miejsce na pomidory i papryki, bo skrzyń warzywnych na wszystko mam za mało.

Basia - Twój foliak super w warzywnik wkomponowany

Alicja - fakt, nasz foliak porządnie zamocowany Dzięki temu zapewne nie odleciał Ale minusy swoje ma

Martko - gloniki przebolałam Bardziej mnie martwi zacinający się zamek w "drzwiach", nietrzymające rzepy w okienkach i siatki porwane przez wiatr tamże - przyjdzie w tym sezonie taśmą kleić

Lucy - mam nadzieję, że nowe Migawki nie są efektem bylejakości grzędy A nawet jeżeli tak - to i tak się bardzo cieszę
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
tulucy 08:00, 15 mar 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12912
Aaaabsolutnie nie. Ino wszystko przyspieszyło.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
April 08:04, 15 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10407
Daga, u ciebie ciągle zima? Zapowiada się na coś cieplej czy nic?
____________________
April April podbija las Mazowsze
galgAsia 10:12, 15 mar 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dagunia
Foliak chwalę z serca, jest dobrze, a nawet bardzo Ja do szklarni dojrzałam po 5 latach foliowania , no i se ziemi dokupiłam . Więc niech on stoi i swoje robi, na chwałę warzyw i Twoją
U mnie dziś rano skrobanko na całego, ale białego opadu już nie było. Słonko jest, to Ci go trochę przesyłam
Oby do wiosny
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 13:16, 15 mar 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22250
Przyniosłam kubek herbatki z imbirem i cytryną oraz życzenia powrotu do zdrowia.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 17:08, 15 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6947
Lucy -

Jola - u mnie dziś znowu wiosennie niby, totalnie wbrew prognozie, więc ciężko wyczuć co będzie w kolejnych dniach Domyślam się, że pytasz w kontekście wysyłki??? W przyszłym tygodniu do środy mnie nie ma, więc może w tym następnym tygodniu, po 27? O ile to dla Ciebie nie problem. Rabaty i tak szybko nie przygotuję, ale w foliaku powinno wszystko ładnie się przechować, jak myślisz?

Asia - Twój powrót na łono opijam herbatką od Hani Szklarenkę pokazuj

Haniu -
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 17:33, 15 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6947
Udało mi się dziś zrobić krótki obchód Pooooowoli, ale jednak chyba ta wiosna się zbliża i do nas



____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies