Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Gruszka_na_w... 23:32, 09 lut 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22610
O kuklikach chciałam napisać.
Kiedyś zbyt mocno i zbyt wcześnie oczyściłam kukliki pazurkami (narzędziem). Bardzo długo sie po tym zabiegu odbudowywały. Teraz czekam z ich czyszczeniem do połowy marca. Nie wycinam liści. (kwiatostany ścinam przed zimą) Usuwam tylko zmaltretowane.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 23:52, 09 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
Helen - masz w 100 procentach rację, niestety A podatek od nieruchomości - eh, chyba w tym temacie planuję zrobić pewną rewolucję, muszę tylko doczytać czy w gminie czy w starostwie...

Haniu - o kuklikach już u Wioli doczytałam szczęśliwie Moje, z daleka wyglądają na żyjące więc jakoś głupio by mi było ciachnąć co zielone
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Wiolka5_7 08:35, 10 lut 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20975
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
O kuklikach chciałam napisać.
Kiedyś zbyt mocno i zbyt wcześnie oczyściłam kukliki pazurkami (narzędziem). Bardzo długo sie po tym zabiegu odbudowywały. Teraz czekam z ich czyszczeniem do połowy marca. Nie wycinam liści. (kwiatostany ścinam przed zimą) Usuwam tylko zmaltretowane.


To chyba ukatrupilam swoje... Ups
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Gruszka_na_w... 17:00, 10 lut 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22610
Wiolka5_7 napisał(a)


To chyba ukatrupilam swoje... Ups


Zaraz tam ukatrupiłam. Może tylko trochę dłużej będą się zbierać do kupy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Brzozowadzie... 18:34, 10 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Cześć Magara, a ja wrócę do tych Twoich pęcherznic, bo mi się ten pomysł bardzo podoba. Jak kupiłam obok działkę to przesadziłam swoje Diabolo za górkę przy sąsiadach, wąziutko, z metr. Cieniście i sucho, pod sosnami. Świetnie sobie radzą, trzymam wąsko po prostu tnąc to, co mi przeszkadza. Mają jedynie mniej wybarwione na bordo liście. A jak ich nie będziesz wiosną przycinać, to też kwitną i pachną
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Magara 00:06, 11 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
Agata, czy wiesz, że jesteś jedyną osobą, której mój pomysł przypadł do gustu??? A dobrze wiedzieć, że u Ciebie sobie radzą

Nie podjęłam w sumie jeszcze żadnej ostatecznej decyzji bo pogoda u mnie taka, że szkoda gadać - no nawet już planowaniu i myśleniu nie sprzyja
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Helen 05:07, 11 lut 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8493
Jeszcze będzie pięknie. Może w weekend podziałasz?
____________________
Helen - Hortensjowo
Johanka77 05:19, 11 lut 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Jeju jak tu pięknie!!!
Z poślizgiem, ale jestem
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Magara 11:26, 11 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
Helen - nawet już dzisiaj we mnie nadzieja wstąpiła, bo pojawiło się słońce i nie wiało, ale zanim się zebrałam pogoda upadła. To siedzę, piję kawę i czekam

Aśka - no poślizg to masz Niewierny Tomaszu
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Johanka77 12:25, 11 lut 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Wybacz to mgła Covidowa była
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies