Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grzebiuszka ziemna

Pokaż wątki Pokaż posty

Grzebiuszka ziemna

basia3012 00:24, 28 mar 2024


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9456
Bożenko, szklarenka okienna cudna. Gratuluję dzieła.
U mnie okna też nie umyte. Trudno, poproszę aby nie patrzyli na nie. Ale takie słowa na pewno sprawią, że wszyscy spojrzą. Więc co? Chyba lepiej przemilczeć sprawę okien.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
anpi 00:27, 28 mar 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Dzięki Pestko, że chciało Ci się poszukać info.Jeśli to dzdżownice to spoko! Dużo ich u mnie, krety o tym też wiedzą
Bożenko, ekstra okienna wystawa! Tyle zielonego dobrodziejstwa!
Fajny pomysł nasadzenie w kartonach po mleku!?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Magleska 06:15, 28 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Bożenka dołączam do zachwytów szklarenkowo-oknowych

jakie oświetlenie kupiłaś ?
Pytam , bo muszę też dokupić do regału - mam tylko na 2 półkach fajne ,a na kolejnych mam żarówki i one nie doświetlają mi całej półki -więc szukam czegoś rozsądnego cenowo


Życzę zdrówka mocno
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 06:46, 28 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Ja właśnie dokonałam zakupu tych miedzianych taśm samoprzylepnych na alle..o. Do warzywnika. Ciekawa jestem jak się sprawdzą.

Szklarenka bardzo pomysłowa .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gosialuk 06:52, 28 mar 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Przyłączam się do pochwał szklarenki okiennej. W przyszłym roku będę chyba dumać nad tym tematem, bo dwa parapety to zdecydowanie za mało.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Patrycja_KG_Lu 07:42, 28 mar 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2656
Pewnie pisałaś rok temu, ale nie mogę przez wyszukiwarkę znaleźć. Jakich lamp używasz?
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
LIDKA 08:21, 28 mar 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7050
Świetny pomysł.
Bożenka też mnie lampa interesuje.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Juzia 09:20, 28 mar 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Kordina napisał(a)


szklarenka okienna działa i funkcjonuje, dokupiłam drugi komplet doświetlenia, przymocowałam i jest zdecydowanie lepiej, poprzednio był 1 komplet na środku i boki niedoświetlone:





O nie mogę! Ale cudo!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Kordina 09:25, 28 mar 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Tak Aniu, masz rację a z powiedzenia -być zdrowym, młodym i szczęśliwym, to pracuję świadomie nad ostatnim

Dzięki Magarku w naszej strefie klimatycznej krokusiki tak mają, chociaż inne już przekwitły
basia3012 napisał(a)
Bożenko, szklarenka okienna cudna. Gratuluję dzieła.
U mnie okna też nie umyte. Trudno, poproszę aby nie patrzyli na nie. Ale takie słowa na pewno sprawią, że wszyscy spojrzą. Więc co? Chyba lepiej przemilczeć sprawę okien.

Basiu dzięki w takim razie bratam się z Tobą w Klubie Nieumytych Okien - wstęp do klubu wolny tak najlepiej zignorować, inaczej cała uwaga skupia się na .... Umyję w swoim bliżej nieokreślonym czasie
anpi napisał(a)
...Bożenko, ekstra okienna wystawa! Tyle zielonego dobrodziejstwa! Fajny pomysł nasadzenie w kartonach po mleku!?

Aniu dzięki tak Aniu w kartonach po mleku - zero waste może?

Kasiu no ciekawa jestem jak sprawdzą Ci się te taśmy miedziane

Madziu, Patrycjo, Gosiu i Lidziu dzięki za odwiedziny a co do oświetlenia, zostały mi niewykorzystane ledy zakupione niegdyś, dokupiłam drugie, a ich zaletą jest fakt, że można je łączyć albo w jeden długi ciąg albo w dowolnej konfiguracji bo w jednym opakowaniu są 3 sztywne listwy o długości ok 36 cm, ale najlepsze są łączniki-kabelki ok 1m więc można spokojnie w ciągu zamocować na półce wyżej zaraz zrobię zdjęcie (w sumie to nie wiem jak inne wzory?) do każdej listwy po 2 uchwyciki w komplecie
zaraz pstryknę moje:



z wczorajszego dnia - śnieżnik lśniący, ma ładniejszy delikatny fiolecik kolor:



puszkinia:



i takie cuś



O! I Juzia mnie odwiedziła dzięki

Na 2 str mojego wątku jest sposób samodzielnie wykonanej szklarenki okiennej.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Juzia 09:31, 28 mar 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
A co to takie zdziwienie?
Wątek mam zapisany od dawna.... a że miałam krótki urlop... hahahahahhaa
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies