Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grzebiuszka ziemna

Pokaż wątki Pokaż posty

Grzebiuszka ziemna

sylwia_slomc... 14:43, 10 lis 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Nie omieszkam swych prac zimowych pokazywać, wiesz, że lubię takie klimaty
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rojodziejowa 09:13, 13 lis 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8672
Bożenka, a zegar słoneczny masz w swoich inspirkach?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Kordina 19:29, 13 lis 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Dzięki Moniko o tak, to prawda, coś takiego jak nuda jest mi zupełnie nieznane

Asiu, coś w tym chyba jest, ale moje credo życiowe brzmi:
- żyć twórczo do końca swoich dni
a wiesz zaprogramowałam się na długie życie - 340 lat w zdrowiu, szczęściu i radości, przecież muszę mieć czas na wszystkie plany
Fajny kurs akwareli znajdziesz na YT, w zasadzie tam się naumiałam. W tym roku za to byłam na świetnym kursie batiku w Domu Kultury, jestem zauroczona tą techniką idź jak będziesz miała okazję, nie pożałujesz

Basiu, dziękuję, siatka, którą kupiłam jest taka delikatna, ciemnozielona, więc nie będzie tak rzucać się w oczy jak białe, jutro zrobię zdjęcie i zobaczysz. Siatka na krety to chyba za sztywna?

Sylwio postaram się chyba, że zalegnę na totalnego lenia plany planami, a rzeczywistość i tak zweryfikuje

Asiu, może nie w inspirkach, ale w planach , podobają mi się te z All...o za sto kilkadziesiąt zeta tylko trzeba umieścić na jakimś postumencie z cegieł czy wysokim pniu

____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Agania 19:34, 13 lis 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kordina napisał(a)

A poniżej przedwczorajszy zachód słońca złocisto-oranżowo-fioletowy, mam całą kolekcję zachodów












Och zachód zachwyt
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Rojodziejowa 19:52, 13 lis 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8672
No nie zdziwię się, jak się skończy na dwóch zegarach, jednym na pokrywie od studni a drugim na postumencie Bo jeden i drugi mi się podoba Kontakt z WTZ nawiązany, teraz tylko trzeba znaleźć odpowiedni wzór
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Basieksp 20:03, 13 lis 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
No jest sztywna, ta na krety, ale ją akurat pod ręką miałam, ona się nie sprawdziła.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 13:03, 14 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Kordina napisał(a)
Agnieszko, po pierwsze - czytać, tyle kupiłam książek, że tupią z niecierpliwości i czekają na uroczyste otwarcie Po drugie malowanie, już mi się ckni za akwarelkami, po 3 decoupage, mam zaczęte tyle, a nie dokończone. Jakieś drobne szafeczki do oczyszczenia i zrobienia na prowansalsko. I jakieś szycia drobniejsze
I jeszcze lampa, mam fajną dużą butlę, kupiłam do niej pstryk z kablem i zrobię abażur z jakąś grafiką. Chyba to ostatnie na prezent.




No No, proszę pani, pani nudy nigdy nie zazna . Zazdroszczę zdolności manualnych .

I trzymam kciuki za kaliowe ośmiorniczki
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
eda 13:38, 14 lis 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Cudne ośmiorniczki dalszego rozwoju dla ucieszenia życzę
kota mieć w ogrodzie to skarb ja też mam takiego
zachód cuuudny i życzę smacznego kalafiorka Bożenko buziaki zostawiam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Szymka 18:49, 14 lis 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Kordina napisał(a)



Wpadłam zobaczyć jakimi to pracami w cegle sie parasz
No, No .Piękna budowla !
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
basia3012 00:20, 16 lis 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9552
Bożenko, podziwiam Twój piękny ogród, kolory, jego konstrukcję.
Zachwycam się również trafnym rymem i talentem pisarskim. Czyta się Twoje opowiadania-bajki niezwykle przyjemnie. Pisz dalej tak cudnie. Z niecierpliwością czekam na dalsze.
Ale tak budować taki przepiękny murek to mało kto potrafi. Gratulacje.Jeśli chodzi o kratkę o takim kształcie to może zespawać druty i będzie gotowe.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies