Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Spełnianie marzeń - ogród czas start

Pokaż wątki Pokaż posty

Spełnianie marzeń - ogród czas start

An_na 07:56, 28 wrz 2023


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1934
Zadziwiające jest, co ludzie sprzedają i jeszcze twierdzą, że to dobry towar.
____________________
Ania**Ania na Żuławach
ajka 08:10, 28 wrz 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4582
Magara napisał(a)
Ajka, rozchodnik o tej porze roku powinien być okazem życia, zdrowia i kwitnienia Sprzedający nie ma racji. Moje matrony są w kiepskiej formie (z mojej winy) a i tak o niebo lepiej wyglądają.
Ten Twój ma marne i liście i kwiaty. Ja ekspertem nie jestem, ale jednak bym się ze sprzedawcą kłóciła

Ogólnie fajnie działasz, podglądam, ale już sama nie pamiętam czy się witałam


Ktoś mnie wzywał? Widzę pomyłkowo, ale się wypowiem. Dla mnie ten rozchodnik też jest przyschnięty, sprzedawca wcisnął tandetę, co nie znaczy że nie odżyje, bo rozchodniki są pancerne. Nawet moje przekwitnięte rozchodniki wyglądają dużo lepiej.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki okolice Wrocławia
NowaKiKi 09:11, 28 wrz 2023


Dołączył: 26 gru 2022
Posty: 697
An_na napisał(a)
Zadziwiające jest, co ludzie sprzedają i jeszcze twierdzą, że to dobry towar.

To jest przerażające!
____________________
Klaudia (śląsk) / Malinowy zakątek
Magara 23:55, 28 wrz 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7930
ajka napisał(a)


Ktoś mnie wzywał? Widzę pomyłkowo, ale się wypowiem.

Hm, pomyłki się zdarzają Ale efekt końcowy się liczy
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
MagdaLenka 20:59, 01 paź 2023


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 1118
Angelika95 napisał(a)
Mam pytanie: kupiłam rozchodnika Matrona, sadzonka XXL, czy on nie jest uschnięty? Sprzedający mówi, że tak powinien wyglądać o tej porze.

Angelika, wstawiłam u siebie zdjęcia nowej rabaty, więc możesz zerknąć jakie sadzonki rozchodników kupowałam mniej więcej w tym samym czasie, co Ty.
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
Angelika95 22:28, 01 paź 2023


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 1280
Widziałam i podziwiałam jakie piękne okazy. Dużo roślin ostatnio zamawiałam, ta jedna tylko mi się nie udała, a planowałam ją na wiosnę podzielić, bo potrzebuję 15 sztuk. Muszę kupić gdzieś indziej
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
anuska2507 21:43, 02 paź 2023


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2797
Angelika95 napisał(a)

Mam też takie pytanie: czy obcinacie szałwię omszoną i kocimiętkę na zimę?

Ja szałwię obcinam, bo pòzną jesienią robi się już brzydka, same suche badyle, a mam ją w przedogròdku.
A rozchodniki reklamuj. Może dostaniesz zwrot kasy albo ładniejsze sadzonki. Te może odbiją na wiosnę, ale okazem zdrowia/piękna na pewno nie są.
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
LIDKA 21:44, 06 paź 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 9029
Angelika zobacz na fotach co ostatnio wstawiłam
mam rozchodniki na dereniowej. Nazwy nie znam bo dostałam i rozmnożyłam. Jak chcesz to na wiosne ci wyśle ze 2 kępy i sobie podzielisz?

Mam jeszcze bialy do rozmnożenia to moge też się podzielić.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Wiaan 09:23, 07 paź 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5754
Ja też nasadziłam rozchodniki różne i testuję. Lidka wspomniała o białym, kupiłam wiosną, bardzo szybko urósł ale przebarwił się na słodki róż Dla mnie na plus i pani od której kupiłam mówi, że pierwszy raz tak się przebarwiły białe, a oni sami rozmnażają. Zrobię foty jakie okazy kupiłam po 7 zł aż się nie chce dzielić samemu
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Mary 11:10, 07 paź 2023


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3683
Wiaan napisał(a)
Ja też nasadziłam rozchodniki różne i testuję. Lidka wspomniała o białym, kupiłam wiosną, bardzo szybko urósł ale przebarwił się na słodki róż Dla mnie na plus i pani od której kupiłam mówi, że pierwszy raz tak się przebarwiły białe, a oni sami rozmnażają. Zrobię foty jakie okazy kupiłam po 7 zł aż się nie chce dzielić samemu

Masz na myśli biały rozchodnik Stardust?
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies