Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod nad bajorkiem

TAR 15:37, 13 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Nie przez Ciebie na przebiski mialam juz dawno ssanie. A wczoraj Ania kupila pake 100 szt. to sie podkrecilam. W sumie skoro kupilam 100 sadzonek fiolkow to czemu by nie przebisniegow. Sadzenie takich roslinek tylko w masie. Mnie ogranicza w zasadzie tyko kasa. Branie po 3 sadzonki to bez sensu. Tak kupilam derenia kanadyjskiego ale cena prawie 20 zl. za sadzoneczke mocno zniecheca.

Mam nadzieję, ze zawilce sie mocno rozrosna i bede je mogla tez plamami przesadzac
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Makao 16:01, 13 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
Poleciałaś po bandzie. Nie ma co.
Na allegro brałaś czy gdzieś indziej?
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
inka74 16:02, 13 mar 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Jestem ciekawa co ci przyjdzie, bardzo...

Pamiętam jak za kanadyjskiego płaciłam 5 czy 7 zł... ceny poszalały
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
TAR 16:22, 13 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Makao napisał(a)
Poleciałaś po bandzie. Nie ma co.
Na allegro brałaś czy gdzieś indziej?


rano byly na lokalnych
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 16:28, 13 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
inka74 napisał(a)
Jestem ciekawa co ci przyjdzie, bardzo...

Pamiętam jak za kanadyjskiego płaciłam 5 czy 7 zł... ceny poszalały


Strasznie, ja tez do drugiego ogrodu kupowalam po 6 zł. a teraz powyzej 20 zł. przeginka. U mnie dosc ładnie przyrosły od wrzesnia wiec jest szansa, ze czesciowo mi zadarnia kawalek. W zeszłym roku probowalam z kirengeszomami, kurcze swietnie sie zaaklimatyzowaly, pieknie kwitly wiec dokupilam teraz 20 szt. drogie sa ale tez znalazłam po 6 zł wiec ujdzie. I zobaczymy jak tarczownice. Za to rodgersje i parzydło zanikły a mialy idealne warunki, nie wiem od czego to zalezy. Musze mamy poprosic by mi swojego kawalek ukopala to bedzie pewnie roslo porzadnie.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magleska 21:17, 13 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Poszalałaś 800 sztuk -wow -ale cena spoko-jak narazie znalazłam za 100 szt 98 zeta -idę szukać na lokalne
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magara 23:45, 13 mar 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6823
Magleska napisał(a)
Poszalałaś 800 sztuk -wow -ale cena spoko-jak narazie znalazłam za 100 szt 98 zeta -idę szukać na lokalne


Madzia, na olx 200 sztuk za 87 zeta Mam w obserwowanych bo to w mojej okolicy tylko nie wiem czy chcę kupić

TARcia - Masz rozmach Jak przeczytałam, że 800 to mnie wszystko rozbolało jak pomyślałam ile dołków będziesz musiała wykopać. Ale później szybko policzyłam, że jak będziesz sadzić po naście to tych dołków nie więcej niż 50 będzie Do zrobienia, a efekt będzie super
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
TAR 08:59, 14 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Magleska napisał(a)
Poszalałaś 800 sztuk -wow -ale cena spoko-jak narazie znalazłam za 100 szt 98 zeta -idę szukać na lokalne


na lokalnych sprzedaja ludzie z okolicy i mozna taniej dostac, bo to nadwyzki z ogrodu czasem ludzie z tzw. ROD sobie po prostu dorabiaja do emerytury. Mnie nie dziwi i pochwalam. Kazdy zyskuje. My taniej kupimy a ktos podreperuje budzet.

Magara napisał(a)


Madzia, na olx 200 sztuk za 87 zeta Mam w obserwowanych bo to w mojej okolicy tylko nie wiem czy chcę kupić

TARcia - Masz rozmach Jak przeczytałam, że 800 to mnie wszystko rozbolało jak pomyślałam ile dołków będziesz musiała wykopać. Ale później szybko policzyłam, że jak będziesz sadzić po naście to tych dołków nie więcej niż 50 będzie Do zrobienia, a efekt będzie super


Dokladnie, planuje wieksze kepki sadzic po 30-40 szt. to raptem kilka godzin i zrobione. Wiecej czasu zajmie mi szukanie miejscowek W podobny sposob sadze cebule, nic bardziej mnie nie irytuje jak mozolne robienie dziurek i wkladanie cebulek. Ja po prostu połec ziemi odkopuje wykladam cebulki i nakrywam ziemią. Niestety jak cos sie sadzi hurtowo to trzeba znalezc sposob by sie z tym nie certolic.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 09:23, 14 mar 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
W przyszłym roku to zimą cię odwiedzę na kwitnienie przebiśniegów
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 10:05, 14 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
A prosze Cie bardzo ale raczej w marcu, u mnie dopiero jedyna posiadana kępka ma kwiatki a rosnie w ciepłej miejscowce. Zima byla długa i sniezna, Ziemia jest jeszcze zimna. Nie to co Twoje cieple piaseczki. Takie wielkosci roslin jak sa juz u Ciebie to u mnie moze beda w maju

Kot dzikus znowu przyszedl, wrrr, po prostu jak walka z wiatrakami. Mam ochote wylac tam domestosem zeby odkazic ten smrod.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies