Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod nad bajorkiem

Margo2 23:40, 15 mar 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 878
Pokaż koniecznie paczkę z tymi przebiśniegami.
To musi być fajny widok.
Rewelacyjne zdjęcia 'strusi"
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Makao 11:01, 16 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
Piękne. Ja mogę tylko słuchać ich jak przelatują
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
sylwia_slomc... 17:02, 16 mar 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82142
TAR napisał(a)
"kaszubskie strusie"


Jakie piękne są
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
TAR 19:35, 16 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Magleska napisał(a)
Jakie one dostojne z bliska świetne fotki


bardzo dostojne i eleganckie, ladne ptaszydła


Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ależ zazdroszczę Wam, kaszubskim dziewczynom, tej możliwości oglądania i słuchania żurawi. Piękne są.


Haniu, u Was nie ma żurawii? Szkoda. Mamy to szczescie, ze u nas jest ich ogrom, teraz leci jakies duze stado i przez okno słychac jak ględzą

Magara napisał(a)
Super zdjęcia
Cieszę się, że propagujesz hasło "kaszubskie strusie"
Muszę chyba nazwę opatentować

U nas ich z dnia na dzień więcej i więcej nadlatuje kluczami. Mam wrażenie, że wyjątkowo dużo w tym roku.


kaszubskie strusie bardzo mi sie podoba nie mam wrazenia, ze jest wiecej, jest duzo ale w ubieglym roku bylo podobnie. po prostu teraz duzo ich leci, kumulacja przylotów i rozlatuja sie stadami na swoje miejscowki, moze dlatego masz wrazenie, ze ich wiecej.


Margo2 napisał(a)
Pokaż koniecznie paczkę z tymi przebiśniegami.
To musi być fajny widok.
Rewelacyjne zdjęcia 'strusi"


Mam tylko z otwarcia kartonu, sa mało wygledne, obsypane ziemia, kurier mocno paczka rzucal. Jednak zdrowe i w dobrym stanie. Inne niz Ania dostala. Na razie zadołowalam i przysypalam ziemia. U nas ma jutro padac snieg a ja dzis mialam inne bardzo wazne sprawy do zalatwienia. Jak wrocilam lało, wiec to nie robota.



Makao napisał(a)
Piękne. Ja mogę tylko słuchać ich jak przelatują


Mnie ostatnio juz nad ranem budzi ich darcie, sa zaraz za bajorem. Ale uwielbiam te poranne krzyki.

sylwia_slomczewska napisał(a)

Jakie piękne są


noo, zarabiste

____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 19:40, 16 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Moja serdeczna kolezanka kupila mi dzis takiego dziwaka, na pewno znajde dla niego miejsce



cyprysik Golden Sprinklers, fajowski, rozjasni ciemne kąty.

A ja wszystkie roslinki, ktore juz dostalam wepchnelam do garazu, co prawda od kilku dni hartowalam juz klony palmowe ale sa w doniczkach a ma byc mrozno i śnieżno, niektore wypuscily dzis mikro listki, byloby szkoda zeby sie zmrozily.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Monia81 19:59, 16 mar 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Ładne sadzonki przebiśniegów ci przyszły i za taką cenę fajną ja kupiłam 100 sztuk za 99 złotych, 20 sztuk dostałam w gratisie na lokalnym akurat u mnie nic nie było niestety... kiedyś się może rozrosną
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
TAR 20:05, 16 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Monia81 napisał(a)
Ładne sadzonki przebiśniegów ci przyszły i za taką cenę fajną ja kupiłam 100 sztuk za 99 złotych, 20 sztuk dostałam w gratisie na lokalnym akurat u mnie nic nie było niestety... kiedyś się może rozrosną


A jakie, tez te zwykłe? bardzo je lubie. Ta pani na lokalnych wysyla w rozne miejsca moge dac namiar, cos jeszcze ma tak mowila
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Monia81 20:16, 16 mar 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
TAR napisał(a)


A jakie, tez te zwykłe? bardzo je lubie. Ta pani na lokalnych wysyla w rozne miejsca moge dac namiar, cos jeszcze ma tak mowila


Tak te zwykłe kupowałam już w tym roku odpuszczę zakup przebiśniegów, bo w międzyczasie zrobiłam zakupy innych roślinek i budżet mi się wyczerpał na ten miesiąc, nie chcę przeginać bo mnie mój luby z domu wyeksmituje
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Makao 21:50, 16 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
Czemu uważasz że Twoje przebiśniegi są inne niż moje? Kwiatki mają takie same i chyba też spore.

Ja dziś domówiłam od tego samego dostawcy co poprzednie. 50szt ale już mi wystarczy.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
TAR 21:57, 16 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Masz wieksze kwiaty i liscie i moje sa szarozielone a Twoje zielone. Tak na piewrwszy rzut oka po zdjeciach
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies