Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

Mala_Mi 07:40, 06 maj 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Hi, hi..ja też pozostawiaąłm doniczki z nazwami. Muszę wstawić tabliczki..ale i tak już większość pomidorów pomieszałam..bo zapisałam na kartce tylko jaki numer odpowiada jakiemu rodzajowi... a przy posianych nasionkach napisałam numer. Fajnie i sprytnie wymyśliłąm, tylko kartkę zgubiłam.....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
AniaDS 13:15, 06 maj 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Takie 3 brzozy w kupce będą pięknie wyglądać
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
agniecha973 13:23, 06 maj 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Sebek, ja też się bardzo cieszę, że udało się z sałatą. Nie ma to jak swoje warzywka zwłąszcza wczesną wiosną.

Haniu, dziękuję za uznanie. Ładnie powiedziane - swojsko. Chyba też tak zacznę mówić. Ja mam zawsze opory przed pokazywaniem moich włości, bo u mnie wszystko takie "niedopieszczone" Jak się naoglądam tych wszystkich wypieszczonych ogródków, to mi później wstyd, bo tu chwast, tam mlecz, tu grudy ziemi, pokrzywy... Ale jak popatrzeć na to z drugiej strony, to naturalnie i swojsko

Aniu asc, mam nadzieję, że zeszytu z nazwami nie zgubię. Chociaż u mnie nigdy nic nie wiadomo. Na święta tak sobie posprzątałąm, że nie mogę do dziś znaleźć projektu Magnolii przerysowanego przeze mnie na kartkę w kratkę. Chyba muszę wydrukować fotkę, którą zrobiłam jak wstawiałam na ogrodowisko. Bez tego ani rusz.

AniuDS, to pomysł Magnolii z tymi drzewami w bukiecie. Bardzo mi się spodobał.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
AniaDS 13:24, 06 maj 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Mnie też, może męża przekonam, żeby posadzić w końcu kilka drzewek w ogrodzie?
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
mira68 08:15, 07 maj 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Agnieszko też kupiłam białe surfinie kocham surfinie ale tylko jak jest słonko w deszczu wyglądają fatalnie
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
ircia 20:44, 09 maj 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
agniecha973 napisał(a)
Chyba znalazłam mojego rh. Jeśli pasuje, to nazywa się Cheer.


http://www.bielicki.com.pl/product_window.php?products_id=89&sub_id=1015

Wkleję też moje zdjęcie, żeby można było łatwiej porównać.




Dzięki Agnieszko Twój rododendron wygląda bardzo, bardzo podobnie jak mój. Prawdopodobnie to ten sam, choć jak Bogdzia mówi różnice mogą być bardzo niewielkie. A jak duży jest Twój?
____________________
Ogród Irci
agniecha973 21:46, 09 maj 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Irciu, mi się wydaje, że Twój ma dużo większe liście. Mój ma jakby drobniejsze liście od pozostałych moich rh. Jest niski i płaski, na razie mały. Mam go ze 3 lata chyba. Tu mam jego zdj. w całości z tej zimy. Mój raczej będzie ten Cheer, bo on ma tendencje do zakwitania jesienią i tu widać, że kwitł a ja nie wiedziałam dlaczego. Poza tym ma lekko kręcone listki. Po prawej na zdj. widać liście rh Album Novum i są trochę większe i nie falowane.





____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
ircia 22:08, 09 maj 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
To już nie wiem.... Na pewno to nie Helsinki ani Haaga, jak Bogdzia sugerowala. Trudno - będę szukać dalej
____________________
Ogród Irci
agniecha973 22:11, 09 maj 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
A może mój po prostu zabiedzony i dlatego listki drobniejsze?? Kwitły nam w tym samym czasie.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
marzena 22:27, 09 maj 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
witaj, pieknie wiosennie u Ciebie, i drzewa kwitnace i nasadzenia w ogrodzie pod folią i ozdobne piękne rośliny wiosenne
____________________
marzena O....!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies