Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik mimo woli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik mimo woli

mazurka 11:41, 10 paź 2012


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Anno--przyszłam Ci powiedzieć że wchodzę na Twój wątek jak potrzebuję poprawić sobie chumor-jesteś numerem jeden na tym forum,uwielbiam Twoje poczucie chumoru,no i Twoja miłość do zwierząt.Historia z Twoim psem powaliła mnie na kolana--ratujesz życie takim smutasom jak ja.Ukłony moje serdeczne.Małgorzata
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Milka 12:28, 10 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ale humor, przez samo ,,H" Małgosiu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mazurka 13:35, 10 paź 2012


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Faktycznie Irenko--niewybaczalny błąd-przepraszam,jak mogłam wiedząc że taki wzorcowy ortograf jest na forum
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Mala_Mi 14:03, 10 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
mazurka napisał(a)
Faktycznie Irenko--niewybaczalny błąd-przepraszam,jak mogłam wiedząc że taki wzorcowy ortograf jest na forum

Małgosiu.. ja z ortografią jestem na bakier... wiec mi chumor i humor... to jedno i to samo..... rozumiem..a ja ktoś rozumie moje przestawiane literki.. to dopiero jest sztuka...
A Irenka perfekcjonistka w każdym calu.... Płaszczyk w ciapki obejrzałam....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
mazurka 15:39, 10 paź 2012


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Anno--moj post powyżej to ironiczna odpowiedż dla Irenki--nie byłam jej gościem ,więc publiczne zwracanie uwagi nie będąc gospodynią tego wątku ni jak się ma do jej perfekcyjności--nie każdemu jest dane być chodzącą "doskonałością"
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Milka 15:41, 10 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
jestem, błądzącą w ciemności niestety...do doskonałości nawet..nie dążę
ale jak ja popełniłam błąd w pisowni i mnie poprawiono, podziękowałam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:44, 10 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
asc napisał(a)

Faktycznie Irenko--niewybaczalny błąd-przepraszam,jak mogłam wiedząc że taki wzorcowy ortograf jest na forum

Małgosiu.. ja z ortografią jestem na bakier... wiec mi chumor i humor... to jedno i to samo..... rozumiem..a ja ktoś rozumie moje przestawiane literki.. to dopiero jest sztuka...
A Irenka perfekcjonistka w każdym calu.... Płaszczyk w ciapki obejrzałam....


Aniu, nie znam siebie chyba,,,gdzie ten perfekcjonizm u mnie?
dawaj...podładuję akumulatory, bo wypalone!!
zawodowo...może, bo człowiek jest rozliczany i to jak, ale prywatnie?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 15:55, 10 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dziewczyny....... na moim wątku.. każdy ma prawo pisać co chce.. byle nie obrażać sie nawzajem i na siebie
Słowo pisane ma to do siebie, że łatwo źle zrozumiec..... znam Irenkę i nie miała napewno w rozumie próby podważenia autorytetu, wymądrzania się, po prostu zauważyła i skomentowała.... ot tak...
Małgosiu nie obrażaj sie tak łatwo..... znam wątki gdzie prawie każde słowo nie jest napisane bez błędu.... i zarówno Irenka, jak i ja tam przebywamy.... i akceptujemy że są ludzie z dys czymś tam.. Ja do nich niestety tez należę..... Ico?????? Daje sie z tym zyć, a nawet udało sie pozdawać matury (pisemny na 5 w dawnych czasach gdzie za 3 ortografy była pała). Jednak całę życie walczę z tym by nie robić błedów... za to ile synonimów sobie przyswoiłam....
I tym akcentem zamykam temat ortograficzny....
Ależ mnie zestresowałyście tą poprawnoscią, że aż boję sie czytać ile błedów zrobiłam i literówek w poście.... Postuluję d oRonina, niech wprowadzi słownik ortograficzny by podkreślałoby błedy..... mam słownik ale tylko angielski.....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 16:10, 10 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
JulkAd napisał(a)





Aniu, a ja z innej beczki...pamiętasz nazwę tych żurawek? potrzeba mi takich dużych i bordowych

Zrobiłam foto z bliska zurawek..... może ktoś wie jaka to???
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Tess 16:19, 10 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12097
asc napisał(a)
Postuluję d oRonina, niech wprowadzi słownik ortograficzny by podkreślałoby błedy..... mam słownik ale tylko angielski.....


Podpisuję się pod tym postulatem

Tylko wydaje mi sie, że to nie od ustawienia forum zależy, tylko od ustawienia komputera.

Bo w domu mi się podkreślają wyrazy błędnie napisane, a w pracy - nie.

Ale ja się nie znam na informatyce ani w ząb, umiem tylko obsługiwać komputer, a nie coś ustawiać
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies