Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik mimo woli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik mimo woli

Mala_Mi 16:24, 10 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A takie żurawki sobie kupiłam.... też nie nazwana...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 16:25, 10 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tess napisał(a)

Postuluję d oRonina, niech wprowadzi słownik ortograficzny by podkreślałoby błedy..... mam słownik ale tylko angielski.....


Podpisuję się pod tym postulatem

Tylko wydaje mi sie, że to nie od ustawienia forum zależy, tylko od ustawienia komputera.

Bo w domu mi się podkreślają wyrazy błędnie napisane, a w pracy - nie.

Ale ja się nie znam na informatyce ani w ząb, umiem tylko obsługiwać komputer, a nie coś ustawiać

To tak jak ja........ zupełnie jak z autem jeżdzę, ale awarie do mechanika.....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Martek 16:28, 10 paź 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ja już tak się przyzwyczaiłam,że niektórzy robią takie byki,że stało się dla mnie to zabawne i milczę .
Jest kilka osób,które robią błędy namiętnie od początku w co pierwszym słowie )))))))))))))
Samej też mi się zdarza,ale jeśli zauważę to zaraz poprawiam.Może to dlatego nie śpię do 2,3 -ej ))))))))))))))))
Jedna Małgosia nie powinna zaraz się złościć,a druga Miła moja na priv niech zwraca uwagę .
Kochana Małgosiu nie dąsaj się można szybko edytować post i poprawić byka.To znaczy od razu z pewnością ,a ile na to czasu nie wiem
O i tak nie powinnam się wtrącać Aniu,Miła,Małgosiu wybaczcie,ale ja też piany przez drobiazgi zwłaszcza nie lubię .Pamiętajmy,że życie i tak dostarcza nam wiele poważnych niemiłych rzeczy więc nie warto się kłócić
Pozdrawiam miłe Kobietki
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 16:30, 10 paź 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
asc napisał(a)
A takie żurawki sobie kupiłam.... też nie nazwana...


Kurcze,a u mnie są miskanty i różne trawy po 13 zł i zastanawiam się czy to atrakcja ...???
Może patrzyłaś Aniu ceny traw u siebie ?

Uważam,że to Vanille ponieważ ma zwarte,gęste kwiatuszki i wielkie.Jednak zabić się nie dam bo nie mam jeszcze wszystkich hortensji ,a tą posiadam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Sebek 16:30, 10 paź 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
asc napisał(a)

Zrobiłam foto z bliska zurawek..... może ktoś wie jaka to???


Hmmmm - może sugar frosting?

Zerknij jeszcze tu na 31 i 32 - tutaj rozkminialiśmy podobne...
http://www.ogrodowisko.pl/watek/124-zurawka-heuchera?page=31


A ta w pierwszym poście to może capuccino - mam podobną - one różnie się wybarwia - zależy od miejsca.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Martek 16:38, 10 paź 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
A po kamyczku nadal spływa woda ...
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Tess 16:40, 10 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
asc napisał(a)
A takie żurawki sobie kupiłam.... też nie nazwana...


Ta mi podchodzi pod czekoladę coś-tam
http://forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/35-zurawki-zuraweczki-tiarelle/62831-heuchera-chocolate-ruffles#62831
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Martek 17:21, 10 paź 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ściskam jak cytrynkę .
Jakie ja rzeczy czytam brrrrr
Pracuj i pokazuj coś od czasu do czasu An
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Mala_Mi 18:40, 10 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wkurzona na żywot.. dokończyłma sypać korę... niech przynajmniej ogród jakos wygląda (miejscami)




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
an_tre 18:46, 10 paź 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Pszczelarnia napisał(a)
Anek, powiedz M., że akację trzeba wyciąć. To jest drzewo z typu "horror". Ja mam i już nie wytnę ( a pomyśleć, że to ja miałam minę jak mój M. zarośla akacjowe wycinał kiedyś, broniłam każdej). Te co zostały są w ogrodzeniu i na granicy z jedynymi sąsiadami. Ale to nie jest dobre drzewo do ogródka.
A ja chciałam akację zameldować u siebie, M nie pozwala może dobrze robi?
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies