Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik mimo woli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik mimo woli

Martek 01:07, 10 paź 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Aniu prawdopodobnie masz Vanille Fraise
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Mala_Mi 07:10, 10 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Witam w nowym dniu.... połowa tygodnia...... ależ czas ucieka....
Martek w wolnej chwili poczytam co mądrego pisze wójek Google.... może i Vanille....

A koty to mi przyłażą polowac na ptaszki..... kiedyś się wylegiwały na kocimiętce, a teraz jakoś ją mijają z daleka.... albo leżą na macierzance lub parapetach..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
kasik778 07:26, 10 paź 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
asc napisał(a)

Fajne streszczenie wiem co się dzieje w innych wątkach, choć do połowy z nich jeszcze nie dotarłam, podobnie jak do autorki postu, muszę to zmienić

Mam młyn w robocie i ... przechlapane.. jeszcze pracuję... ale mówię Ci.... Konstancja_Izabela (nigdy nie wiem przez ile L) jest mistrzem w streszczeniach.. mistrzem słowa....... jestem jej fanką od początku jak tylko wpadłam do niej z wizyta..... wirtualną... Po wizycie w realu, o nieludzkiej godzinie skoro świt... i na pół godziny, sama nie wiem czy bardziej stałam sie fanka Izy czy jej M..... jakoś szybko znależliśmy wspólny język..... tylko o dziwo Adamo stał przy garach, do których mnie wołem nie zaciągnie.... A po spotkaniu w ogrodzie ASC..... przyjażn na wieki Amen I nawet zapisałam się na matkę chrzstną Teqili





tym bardziej muszę nadrobić watek Konstancji, ale już w kolejce Jest Irenka 1000 stron, ty Aniu, Bogdzia i z 20 innych watków Do tej pory przeczytałam tylko cały wątek u Marzeny

A jak czytam komentarze Konstancji, tu i ówdzie, to ona ma tak niesamowity talent do pisania i wyrażania opinii, ze aż mnie skręca, aby szybko nadrobić jej wątek
____________________
Mala_Mi 07:52, 10 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
kasik778 napisał(a)


Fajne streszczenie wiem co się dzieje w innych wątkach, choć do połowy z nich jeszcze nie dotarłam, podobnie jak do autorki postu, muszę to zmienić

Mam młyn w robocie i ... przechlapane.. jeszcze pracuję... ale mówię Ci.... Konstancja_Izabela (nigdy nie wiem przez ile L) jest mistrzem w streszczeniach.. mistrzem słowa....... jestem jej fanką od początku jak tylko wpadłam do niej z wizyta..... wirtualną... Po wizycie w realu, o nieludzkiej godzinie skoro świt... i na pół godziny, sama nie wiem czy bardziej stałam sie fanka Izy czy jej M..... jakoś szybko znależliśmy wspólny język..... tylko o dziwo Adamo stał przy garach, do których mnie wołem nie zaciągnie.... A po spotkaniu w ogrodzie ASC..... przyjażn na wieki Amen I nawet zapisałam się na matkę chrzstną Teqili





tym bardziej muszę nadrobić watek Konstancji, ale już w kolejce Jest Irenka 1000 stron, ty Aniu, Bogdzia i z 20 innych watków Do tej pory przeczytałam tylko cały wątek u Marzeny

A jak czytam komentarze Konstancji, tu i ówdzie, to ona ma tak niesamowity talent do pisania i wyrażania opinii, ze aż mnie skręca, aby szybko nadrobić jej wątek


Konstancji wątek krótki....

U mnie co najwyżej pierwsze strony dla zarysu historycznego A reszta.. zleciał rok i będziemy się w kwiatuchach powtarzać... niedługo tysiaczek.... i jak zbiorę natchnienie do forum..to może nowy rozpocznę streszczeniem pierwszego.. ..ale nowy wątek bedzie jak znajdę czas...... teraz nie ma mowy....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 08:41, 10 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
kasik778 napisał(a)


Fajne streszczenie wiem co się dzieje w innych wątkach, choć do połowy z nich jeszcze nie dotarłam, podobnie jak do autorki postu, muszę to zmienić

Mam młyn w robocie i ... przechlapane.. jeszcze pracuję... ale mówię Ci.... Konstancja_Izabela (nigdy nie wiem przez ile L) jest mistrzem w streszczeniach.. mistrzem słowa....... jestem jej fanką od początku jak tylko wpadłam do niej z wizyta..... wirtualną... Po wizycie w realu, o nieludzkiej godzinie skoro świt... i na pół godziny, sama nie wiem czy bardziej stałam sie fanka Izy czy jej M..... jakoś szybko znależliśmy wspólny język..... tylko o dziwo Adamo stał przy garach, do których mnie wołem nie zaciągnie.... A po spotkaniu w ogrodzie ASC..... przyjażn na wieki Amen I nawet zapisałam się na matkę chrzstną Teqili





tym bardziej muszę nadrobić watek Konstancji, ale już w kolejce Jest Irenka 1000 stron, ty Aniu, Bogdzia i z 20 innych watków Do tej pory przeczytałam tylko cały wątek u Marzeny

A jak czytam komentarze Konstancji, tu i ówdzie, to ona ma tak niesamowity talent do pisania i wyrażania opinii, ze aż mnie skręca, aby szybko nadrobić jej wątek


Konstancji wątek trzeba czytac bo to cały jej (Konstancji) urok ale mój i Ani wystarczy zdjęcia przejrzec i wszystko wiadomo . A może nawet wystarczy wizytówki???
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:41, 10 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Aniu miłego dnia życzę .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Milka 08:48, 10 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
asc napisał(a)




oczywiście jeżeli jakiekolwiek narzędzie pokona te hektary tłuszczu i celulitu i do żeber dotrze ) ...



Kobito na tych Twoich hektarach...to by sie nie wyżywił.....już tak sobie nie słódź..... są kraje gdzie kobiety cenią na "kilogramy" ........ żaden by Cię nie chciał........ i chwała, że żyjesz w Polsce
Zresztą co ja bym bez Ciebie zrobiła........ taki rzecznik......




nienacierpię zdjęć ze mną w roli głównej ... powód wiadomy ... i nagle patrzę ... i coś mi nie daje spokoju ... pomimo brzucha numer 1 i poniżej brzucha nr 2 ... szczęśliwie podbródek tylko jeden się ukazał ... w każdym razie pomimo pomimo coś w tym zdjęciu sprawia, że je lubię ... ... wspomnienia ? też ... ale nie tylko ... w końcu wołam Adamo i pytam
"co w tym zdjęciu jest takiego, że ono mi sie podoba"??? A wie o mojej awersji autofoto ... więc liczę na eurekę ...

i mam eurekę ... nagle razem krzyczymy ... "TŁO" !!! ...

hmmm ... sama widzę, że tło ale wobec zupełnie niepotrzebnej szczerości Adamo foch .............


Gdyby Adamo widział tylko tło.. to by Cię nie chciał

A własnie, mój rzeczniku.. u Irenki zgroza... nie jestem w stanie tego przeczytać.... jakiś skrót????


Anuś, właśnie podeszłam do kompa, u mnie 22 posty...u ciebie 44, i co u kogo łatwiej?

tyle narzekania, aż mnie to zniechęca, chyba sobie odpuszczę na kilka miesięcy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 09:06, 10 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
irena_milek napisał(a)





oczywiście jeżeli jakiekolwiek narzędzie pokona te hektary tłuszczu i celulitu i do żeber dotrze ) ...



Kobito na tych Twoich hektarach...to by sie nie wyżywił.....już tak sobie nie słódź..... są kraje gdzie kobiety cenią na "kilogramy" ........ żaden by Cię nie chciał........ i chwała, że żyjesz w Polsce
Zresztą co ja bym bez Ciebie zrobiła........ taki rzecznik......




nienacierpię zdjęć ze mną w roli głównej ... powód wiadomy ... i nagle patrzę ... i coś mi nie daje spokoju ... pomimo brzucha numer 1 i poniżej brzucha nr 2 ... szczęśliwie podbródek tylko jeden się ukazał ... w każdym razie pomimo pomimo coś w tym zdjęciu sprawia, że je lubię ... ... wspomnienia ? też ... ale nie tylko ... w końcu wołam Adamo i pytam
"co w tym zdjęciu jest takiego, że ono mi sie podoba"??? A wie o mojej awersji autofoto ... więc liczę na eurekę ...

i mam eurekę ... nagle razem krzyczymy ... "TŁO" !!! ...

hmmm ... sama widzę, że tło ale wobec zupełnie niepotrzebnej szczerości Adamo foch .............


Gdyby Adamo widział tylko tło.. to by Cię nie chciał

A własnie, mój rzeczniku.. u Irenki zgroza... nie jestem w stanie tego przeczytać.... jakiś skrót????


Anuś, właśnie podeszłam do kompa, u mnie 22 posty...u ciebie 44, i co u kogo łatwiej?

tyle narzekania, aż mnie to zniechęca, chyba sobie odpuszczę na kilka miesięcy

Oj, tam, oj tam... zaraz foch... nie chiałam być gorsza od Ciebie ...... silna konkurencja siostrzana.... ale ja naprawdę lubie poczytać u Ciebie , bo lubię jak coś sie dzieje
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 10:41, 10 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Anko-szklanko, jak mawia Marta ja nie jestem tu aby konkurować...tylko dla przyjemności ..jak inni, do konkurencji mam inne obszary; ale jak ginie ta przyjemność u innych i może w pewnym momencie u mnie, to może warto się zastanowić, czy nie pora zapaść w sen zimowy!

coby nie tłuc stronek u siebie, wstawiam kwiat u ciebie. polecam tę żurawkę, Lime Marmelade, przynajmniej tak jest na etykietce
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kaisog1 11:14, 10 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
asc napisał(a)

Ania co to znaczy, że "odpowiednio przycinana"? W sensie kocimiętka.... tzn jak????

Trzeba wycinać częśc najstarszych pędów co zaczynają się pokładac.... i wtedy kwitnie cały czas... testowałam na kawałku...... ale na całosci czasu brak.... wiec testowy kawałek tak prowadziłąm.... a resztę niestety jak się pokładała to ścinam cała, ale na wysokosci by zostawić nowe przyrosty.... i krótko jest brzydka, a potem znów ładna..... do teraz


Ania dzięki muszę testować
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies