Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik mimo woli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik mimo woli

Mala_Mi 21:30, 09 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Konstancja30 napisał(a)



oczywiście jeżeli jakiekolwiek narzędzie pokona te hektary tłuszczu i celulitu i do żeber dotrze ) ...



Kobito na tych Twoich hektarach...to by sie nie wyżywił.....już tak sobie nie słódź..... są kraje gdzie kobiety cenią na "kilogramy" ........ żaden by Cię nie chciał........ i chwała, że żyjesz w Polsce
Zresztą co ja bym bez Ciebie zrobiła........ taki rzecznik......




nienacierpię zdjęć ze mną w roli głównej ... powód wiadomy ... i nagle patrzę ... i coś mi nie daje spokoju ... pomimo brzucha numer 1 i poniżej brzucha nr 2 ... szczęśliwie podbródek tylko jeden się ukazał ... w każdym razie pomimo pomimo coś w tym zdjęciu sprawia, że je lubię ... ... wspomnienia ? też ... ale nie tylko ... w końcu wołam Adamo i pytam
"co w tym zdjęciu jest takiego, że ono mi sie podoba"??? A wie o mojej awersji autofoto ... więc liczę na eurekę ...

i mam eurekę ... nagle razem krzyczymy ... "TŁO" !!! ...

hmmm ... sama widzę, że tło ale wobec zupełnie niepotrzebnej szczerości Adamo foch .............


Gdyby Adamo widział tylko tło.. to by Cię nie chciał

A własnie, mój rzeczniku.. u Irenki zgroza... nie jestem w stanie tego przeczytać.... jakiś skrót????
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:41, 09 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
eliza3 napisał(a)
Ciekawe dlaczego mój pieris jeszcze nigdy nie kwitł. Jeden zmarzł, to rozumiem, ale tego drugiego mam już pięć lat i nic

Mój ten też nie kwitł... bo wiosną zawsze go umrozi.... tzn umrozi górę i biedak zbiera sie od początku.... mam jakiegośinnego pierisa i kwitnie..a może to kiścień kwitnie..... Już mnie Ania MOnte uśwadamiała co mam, a ja nie zapisałam i poleciało w kosmos...... Jestem niereformowalny typ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:43, 09 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Rench napisał(a)
Ło matko,jakie Ty Aniu masz wszystko dorodne ,chyba jakieś czary tym gadaniem do roślin odprawiasz,bo te w domu na parapecie też pokazowe Że nie wspomnę o kolekcjach jeżówek,a zresztą wszystkich kwiatów....
Piękny ogród stworzyłaś
Ja też jestem wodniczką,też dużo gadam,ale moje gadanie działa wręcz przeciwnie chyba Muszę innych czarów spróbować
Pozdrawiam

Bo może nie to co trzeba im gadasz........ ja im ciagle powtarzam... nie che rosnąć wynocha..... lista chciejstw za długa na ten ogró... i mam super dobre łpaty........ kolekcja o dobre, ale z małych powiększona po spotkaniu, bo mam od Danusi Własnie je rozdziewiczyłam wszystkie... patrzę na nie i aż mam wyrzuty sumienia...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:45, 09 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
kasik778 napisał(a)

U Ani DS była dyskusja o kocimiętce wiec pokażę swoją z dzisiaj...... . alez mi się jej nasiało....... bedzie do oddawania..... nie jest wysoka..... odpowednio przycinana kwitnie cały czas... jeszcze teraz...z tym, że ja odpowiednio jej nie przycinam.......


RObinia Małgorzaty rośnie jak drzewo.. ale akcje lubią przyciania wiosną, ładniej kwitną.... niestety potrzebują miejsca sporo.... Mądra ksiazka podaje w wieku 10 lat.....7-12m i 5-6m szerokosci......


bardzo podobna do szałwii, mam ją w ogródku, też przycinam i ciągle kwitnie

ale ci się rozrosła, niesamowicie

To fragment kocimietkowa...... pół skalniaka mi zarosło.... wiosną trzeba będzie nieco ostudzić te zaborcze zapędy....

Sorki, że do Was nie zaglądam, ale musze trochę popracować.. a zakupywałam brakujące cebulki.... i zamiast brakujących mam 3 razy tyle.. bo była promocja...... ot rasowa kobieta... promocja, promocja...... 20% mniej a zakupi 3 razy tyle.....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Rench 22:16, 09 paź 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Ja mam az 2 , ale po rozłamaniu trzonka jakoś nie rozmnożyły się wcale Może w tych łopatach jest cała tajemnica
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
AniaDS 22:40, 09 paź 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
asc napisał(a)
U Ani DS była dyskusja o kocimiętce wiec pokażę swoją z dzisiaj...... . alez mi się jej nasiało....... bedzie do oddawania..... nie jest wysoka..... odpowednio przycinana kwitnie cały czas... jeszcze teraz...z tym, że ja odpowiednio jej nie przycinam.......


RObinia Małgorzaty rośnie jak drzewo.. ale akcje lubią przyciania wiosną, ładniej kwitną.... niestety potrzebują miejsca sporo.... Mądra ksiazka podaje w wieku 10 lat.....7-12m i 5-6m szerokosci......


To jest właśnie ta kocimiętka, co ją mam, ta najzwyklejsza.

Nie wiem teraz co tu zrobic z tą robinią..
Moja jest szczepiona na nóżce, to chyba nie da rozłogów?
A, że drzewo duże.. po części to o to mi chodziło.
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
viva 22:48, 09 paź 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Aniu, kwiaty Twojego ogrodu pokazują wiosnę, lato i jesień.
Miłych snów
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Bogdzia 22:53, 09 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
To ile tych cebulek kupiłaś czy zamówiłaś?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Konstancja30 22:53, 09 paź 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Aniu ... u Irenki zgroza ... niekontrolowana bo nowy wątek mi się nie wyświetlał i już nawet przemknęło mi bez łeb, że coś cisza za długo ale, że chaotycznie bardzo siem poniewieram on-line to od mysli do czynu nie doszło ... zatem poczekaj muszę nadrobić

masakra to była dziś u Pszczółki ... 39 postów i to rano prawie ... !!! ... jak zobaczyłam Ewunie we wdzięcznej ... eterycznej pozie z kilofem się zamierzającą na matkę ziemię to omal mi ten głupi wyraz twarzy nie został na wieki na skutek prawie zadławienia (ale na szczęście prawie czyni znaczną różnicę jak wiemy ) ... Ewcia dół niczym górnik wyrobiła i poszła ... spadł deszcz ale kobyłka stała u płotu więc we błocie i deszczu Ewuś sadziła ... rozkoszny widok ... ja nie wiem czy kiedykolwiek benem godna przy tak zasadzonej roślince bez wstydu przycupnąć ... po pracy Ewuś literaturę sobie zgromadziła ... bo marzy się jej odpoczynek podczas spaceru przez wiek cały z angielską sagą ...

Madżenka ... za to lubieżnie nieskromnie opycha się czekoladowymi kaloriami i to pławiąc się bezwstydnie w słońcu na deptaku w Madrycie ... w dodatku ignorując spuściznę wielkich dla sztuki pod znanym muzeum zachwycając się li tylko bukszpanowymi zagonami ... no pochruście pochruściem ... rozumiem ale zagon do Prady ... ojojoj

Magda (Noemi) nadała ostateczny rys i zarys rabacie z kulkami w przedpgródku ... ku uciesze mojej i wielu rozplenica została ...

kolejny ogrodowiskowy ogród trafi na wizję ... Iza Kuklik będzie gościła Maję ...

i to tyle na dziś ... bo padam ...

buźka
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
kasik778 23:02, 09 paź 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Fajne streszczenie wiem co się dzieje w innych wątkach, choć do połowy z nich jeszcze nie dotarłam, podobnie jak do autorki postu, muszę to zmienić
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies