Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

anetanka 20:19, 21 kwi 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 190
U mnie też tak kiedyś będzie ...
Siedzę i wzdycham
Pozdrawiam
____________________
pozdrawiam serdecznie, Aneta :) Zielona Pasja
Borbetka 19:53, 22 kwi 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
aga_pe - zbiorę się w końcu do pokazania zakładania mojego ogrodu, muszę tylko zdjęcia zeskanować.

popcarol - nie mam pojęcia, jaka to śliwka. Miała być twarda i soczysta. Zobaczymy za 3 lata hi, hi.

Wieloszko, Danica nie jest już po 8 latach taka zwarta. Muszę w tym roku ją ciąć. Już to widzę... worki dookoła rośliny, cięcie, jeden wielki śmietnik, odkurzanie i tak ze 30 razy. Porobię zdjęcia to mam nadzieję pokażę.

motylla - też będziesz miała takie piętra, a potem będziesz wycinać, wierz mi.

Sebku, arcobaleno - dziękuję za pochwały.

anetanko -pewnie, że będzie tak u Ciebie też. Dzisiaj byli u mnie goście po sąsiedzku i ktoś powiedział, że jak ktoś nie lubi grzebać w ziemi, to nie będzie miał ładnie, a jak lubi to zawsze będzie pięknie i taka chyba jest prawda.

U mnie sad się już obudził:







I żurawki powoli też:



Nowa trzmielina na kijku:



i bukszpanik, jako nowy kulkowy nabytek, po fryzjerze:



____________________
borówcowy wizytowka
malwes 22:22, 22 kwi 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Borbetko - przeczytałam cały wątek - masz cudny ogród, naprawdę. Przepiękny. Słów brakuje!
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
majkel0326 22:24, 22 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Borbrtko,kusi mnie taka trzmielina.Właśnie dziś o takiej myślałam Co tak kwitnie u Ciebie,czereśnie?
____________________
Maja - Moje roślinki
Gardenarium 22:57, 22 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Tniesz te swoje tujowe piękne kulki w sadzie?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Borbetka 08:16, 23 kwi 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Majka, Ty to masz oko. Oczywiście to czereśnie. Mam nadzieję, że w tym roku się najemy.

Danusiu, tych kulek jeszcze nie cięłam. Mają z 5 lat, ale po drugiej stronie podjazdu są starsze i wymagają cięcia już niestety. Rozłażą się.

malwes - odwiedziłam Cię w Twoim wątku, trzymam kciuki za postęp prac w Twoim ogrodzie, fajny masz projekt i pole do popisu wielkie. Dziękuję za pochwały i będę "wpadać" do Ciebie.

borówcowy-raj
____________________
borówcowy wizytowka
Wieloszka 09:32, 23 kwi 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Borbetka napisał(a)


Danusiu, tych kulek jeszcze nie cięłam. Mają z 5 lat, ale po drugiej stronie podjazdu są starsze i wymagają cięcia już niestety. Rozłażą się.

Moje Danici po przycięciu zrobiły się bardziej poduchowate niż kuliste. Zabrałam się za to w wietrzny dzień i wszystkie podłożone pod roślinę folie wiatr mi zwiewał, więc nabrudziło się wszędzie... Trzymam kciuki za Twoje cięcie
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Zegrzynka 09:50, 23 kwi 2012


Dołączył: 07 lut 2012
Posty: 117
Zwiedziłam Twój ogród - bardzo masz ładnie, a kuleczki urocze. Teraz pewnie pieknie pachnie w sadzie - kwitnące jabłonie - wspaniała rzecz, a owocujace jeszcze wspanialsza
Ja ostatnio też zastanawiam sie nad trzmielinką na pniu, ale troszkę się obawiam jej przemarzania, wiec narazie przestawiłam myslenie na cis na pniu lub ginko biloba mariken...Będę dalej podziwiać Twój ogród jesli mogę Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam - Monika
Borbetka 12:18, 23 kwi 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Wieloszko, dzięki za trzymanie kciuków. Ja chyba nie będę się certolić i podkładać Bóg wie co, tylko wszystko potem odkurzaczem wciągnę. Napiszę, jak to się sprawdza.

Zegrzynko - Moniko, zapraszam Cię, kiedy tylko masz ochotę. Nie zawsze piszę, nie mam tyle czasu, ale Ogrodowisko bardzo wciąga zapaleńców. Pewnie, że wolałabym cisa na pniu, ale ceny tej rośliny są powalające. Mam zamówioną 1 szt. i czekam na niego, bo u nas cisy na kijku to jak na lekarstwo. Miłorząb też chcę mieć, taki który jest szczepiony wysoko, żeby dawał parasol, ale znowu cena. Muszę zbierać na to drzewo. Jeszcze mam czas, bo rabata dopiero w planach.

borówcowy-raj
____________________
borówcowy wizytowka
zuzanka 21:32, 24 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
piękny, zadbany ogród - gratuluję
a zapowiadające zmiany wzbudzają moje jeszcze większe zainteresowania ogrodem
____________________
Z potrzeby piękna...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies