Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

Borbetka 21:39, 28 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Oj, to muszę poczytać o nich i popatrzeć. Indygowiec to w ogóle dla mnie jakaś zagadka. Dzięki.
____________________
borówcowy wizytowka
malwes 23:28, 28 maj 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Borbetka napisał(a)
Polatałam z aparatem trochę i patrzcie cóż ja mam zrobić z tą rabatą?



Nic nie rób, jest cudna - może ewentualnie dla równowagi jeszcze coś wyższego ale dobrze bym pomyślała nad tym.

Borbetka napisał(a)
Zrobiłam też sobie taras:



Borbetko - co masz w tej donicy? To Wiltoni?


Borbetko - widać, że masz serce i pasję do tego ogrodu i on Ci się odwdzięcza. Może szkoda, że mąż nie pomaga ale mój też łazi i ogląda i nie bardzo nic sam. Też mnie to denerwowało ale z drugiej strony wystarczy jak zajmie się maluchami i jak sobie tam sama pójdę w tą ziemię to mi, prócz czasu, nic więcej nie trzeba.

Ściskam mocno.
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
Borbetka 10:23, 29 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Gosiu, masz świętą rację. Mój uwielbia bawić się z dziećmi i mi się w ogród w ogóle nie wtrąca, a czasami mam nie po kolei w głowie ze zmianami. Wkrótce jednak będę miała mniej ogrodu do obrobienia i cieszę się z tego bardzo.
____________________
borówcowy wizytowka
Borbetka 20:30, 29 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Czekając na fotorelację z Chelsea przyglądałam się dzisiaj mojemu ogródkowi. I jest ... bukszpanowy płotek rosnący sobie tak:



Nieliczne azalie, które mam ... "gdzieś tam":



Pierwszy raz posadziłam pelargonie do gruntu, zawsze miałam w donicach, więc zobaczę czy mi się to sprawdzi:



I moja szkółka, która czeka "na zbawienie", bo nie wiem, gdzie to ma być?




____________________
borówcowy wizytowka
Borbetka 20:36, 29 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
A teraz obraz nędzy i rozpaczy czyli "był sobie warzywnik w strasznie kwaśnej ziemi". Nie mogę dojść do ładu ze skrzypem i to w ogóle taka próba moich dzieci, bo ja nie mam już sił do warzyw, choć bardzo bardzo chcę je mieć:



Piwonia ma już kuleczki:



A tu zielono mi jest bardzo. Maj już się kończy, więc mi trochę smutno



Świat oczami pelargonii:



____________________
borówcowy wizytowka
Borbetka 20:37, 29 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
A teraz coś na Euro 2012 barwami ogrodowymi przedstawione:



____________________
borówcowy wizytowka
kasiula79 22:06, 29 maj 2012


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Uwielbiam Twój ogród!
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
hania 22:19, 29 maj 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
pięknie przedstawiłaś ogród na zdjęciach.....,a trawnik super!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
majkel0326 22:36, 30 maj 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Borbetko,ładne te białe pelargonie.Ja tez jeszcze nie sadziłam nigdy pelargonii do gruntu,ale widzę,że fajnie to u Ciebie wygląda.No i do Euro jesteś gotowa Ja nie jestem fanką piłki nożnej,dobrze,że jest ogrodowisko,będzie czym się zająć jak będą w TV same mecze
____________________
Maja - Moje roślinki
arcobaleno 12:07, 31 maj 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Ale u Ciebie soczysta zieleń ! Pelargonie w gruncie wyglądają bardzo ładnie i rozświetlają rabatę .
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies