Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

malwes 12:18, 31 maj 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Borbetko, znów mi grabki opadły jak zobaczyłam ostatnie zdjęcia....zazdroszcze Ci wspaniałych pomysłów. Ja tu chyba nie mogę za często zaglądać bo wyrabiam sobie w Twoim wątku same złe cechy (zazdrość, he he) i autodestrukcyjne poczucie niezdarności....
Może w wolnej chwili powspierałabyś mnie tutaj, na stronie 8:
Dylematy
Kompletnie nie wiem co mam zrobić. Dopiero posadziłam a już bym zmieniała . I sama nie wiem czy dobrze posadziłam czy żle....
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
mira68 12:47, 31 maj 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Ale pięknie aż sobie powzdychałam
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
Wieloszka 13:10, 31 maj 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Borbetko, mam do Ciebie ogromną prośbę: pisałaś kiedyś, że poprawiasz kancikowanie kilka razy w roku. Czy mogłabyś kiedyś sfotografować się w akcji? Mam problemy z wyciąganiem darni, nie wiem ile już razy czytałam artykuły Danusi o kancikowaniu i oglądałam zdjęcia, a mi wciąż nie wychodzi to jak trzeba, jakieś obszarpane te moje kanciki...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Klamber 13:26, 31 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Zdjęcia z 28 strony przecudne, brawo. Tak trzymaj Borbetko
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
popcorn 19:06, 31 maj 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Przepiekne zdjecia cudnego ogrodu! Zywoplocik bukszpanowy cudny - zaluje ze moj taki beznadziejny, na wlasne zyczenie... do tego ciagle nowa dziura
dzieki za info o bukszpanach. Pozdrawiam serdecznie!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Pszczelarnia 19:23, 31 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Borbetka napisał(a)



Nieliczne azalie, które mam ... "gdzieś tam":






Ja chciałam zapytać, jakie to azalie? Bo kolor przepiękny. Pewnie japońskie? Nie przemarzają Ci?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Konstancja30 20:09, 31 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
kompozycje w donicach śliczne może nie jestem najobiektywniejsza jako właścicielka białych pelargonii ale i tak pięknie ... i to tak, że nie wiem co dalej powiedzieć ... widzisz Borbetko do jakiego stanu mnie doprowadziłaś
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
anna_studio 15:15, 02 cze 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Borbetko, piękne zdjęcia pięknego ogrodu...
Zadraszczam....,że on taki dojrzały...
A jak tam Twoje plany względem oczka....???
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Milka 21:43, 03 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Borbetka napisał(a)
A teraz coś na Euro 2012 barwami ogrodowymi przedstawione:





pięknie u ciebie a jeszcze do tego zachwycają komentarze, a ten to mistrzostwo świta
i ten ,,widziane oczami pelargoni"
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Borbetka 07:58, 06 cze 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Dziękuję Wam za odwiedziny i pochwały. Trochę mnie nie było. Wiadomo ... praca.

Anna_studio - to moje oczko chyba jednak rok poczeka. "Napalona" Ogrodowiskiem zrobiłam tyle nowego, że i portfel trochę pusty i placyk pod basen czeka na wypoziomowanie i fragment rabaty jeszcze nie zrobiony przez deszcze ostatnimi dniami i plany mojego nowego garażu też stoją, bo funduszy jeszcze brak. Co więc więcej? Muszę odpuścić. W przyszłym roku powariuję znowu.

Pszczelarnia - wydawało mi się, że nazwa tej azalii to było coś z pomponem, ale to chyba jest "Homebush".

Wieloszko - obiecuję, że wrzucę fotki robienia kantów no ... jak będę je robić. Na razie jeszcze są łaskawe i nie mają takich długich wąsów. Czas jednak biegnie
____________________
borówcowy wizytowka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies