Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

Borbetka 20:46, 13 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
I jeszcze tak:



A potem pozamiatane:



I też tak:





____________________
borówcowy wizytowka
Borbetka 20:49, 13 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Uwielbiam takie dywaniki:



____________________
borówcowy wizytowka
Borbetka 20:55, 13 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
A tutaj mam rabatę, z której usunęłam irgę i przy okazji dojrzałam do tematu usunięcia tej jabłoni ozdobnej, bo ani ona ozdobna, ani kształtna, liście ma brzydkie i chyba choruje. Nie podoba mi się wcale więc zwracam się z prośbą o poradę co posadzić przy żywopłocie? Czy 3 miłorzęby byłyby dobrym pomysłem? Na obrzeżach rabaty będzie żywopłocik z bukszpanu jak widać. Dalej posadziłam lawendę, ale nie wiem co w środku ma być. Ten szczepiony modrzew do wykopania, nijak pasuje. Doradźcie proszę, bo potrzebuję porady. Mam czasami takie pragnienie, żeby ktoś spojrzał i podsunął pomysł, wtedy dopiero mi się zaczyna podobać, a jak robię sama to do bani:







____________________
borówcowy wizytowka
AniaK 21:29, 13 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Borbetka napisał(a)
A tutaj mam rabatę, z której usunęłam irgę i przy okazji dojrzałam do tematu usunięcia tej jabłoni ozdobnej, bo ani ona ozdobna, ani kształtna, liście ma brzydkie i chyba choruje. Nie podoba mi się wcale więc zwracam się z prośbą o poradę co posadzić przy żywopłocie? Czy 3 miłorzęby byłyby dobrym pomysłem? Na obrzeżach rabaty będzie żywopłocik z bukszpanu jak widać. Dalej posadziłam lawendę, ale nie wiem co w środku ma być. Ten szczepiony modrzew do wykopania, nijak pasuje. Doradźcie proszę, bo potrzebuję porady. Mam czasami takie pragnienie, żeby ktoś spojrzał i podsunął pomysł, wtedy dopiero mi się zaczyna podobać, a jak robię sama to do bani:






Czy ta jabłoń kwitnie na czerwono i potem ma takie malusie bordowe jabłuszka? Bo taką mam u siebie i też mi się nie podoba i myślę o jej wymianie
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Borbetka 21:47, 13 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Ona kwitnie na różowo, nie podoba mi się a owoców nigdy nie miała - beznadzieja.
____________________
borówcowy wizytowka
Skierak 22:16, 13 lip 2012

Dołączył: 13 lip 2012
Posty: 10
Witam.
Jestem pod wrażeniem Pani pracy włożonej w ogród i z chęcią podziwiam poczynania
Borbetka 22:21, 13 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Mam na imię Monika i na forum mówimy sobie po imieniu. Cieszę się, że mój ogród się podoba.
____________________
borówcowy wizytowka
Borbetka 22:24, 13 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Oglądam te ostatnie dwa zdjęcia rabaty przy tej studzience i stwierdzam, że okropnie to wygląda. Studzienka do wyrzucenia, tu planuję placyk żwirowy z tzw. "mokrym kamieniem", żeby ukryć pompę, ten kawałek z chwastami przy trawniku to był projekt tego tego placyku, ale w tym roku nie zrobię, bo placyk pod basen powstał, więc muszę dosiać trawę - koszmar. Skyrockety są tragiczne, muszę przyciąć. Powoli sadzę przed nimi thuję Szmaragd, żeby go zasłoniła.
____________________
borówcowy wizytowka
kwiatholandii 13:57, 14 lip 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Borbetka napisał(a)
Uwielbiam takie dywaniki:





Przepięknie Ci to wyszło, po prostu bosko. Świetny pomysł. Bardzo duża różnica a poza tym stał się taki elegancki.Pięknie
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 08:42, 15 lip 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Zgadzam się z Tobą co do tej jabłoni. Rzeczywiście niezbyt urocza Pomysł z likwidacją studzienki też dobry. Jakoś w Twoim ogrodzie już nie pasuje. Na tej rabacie bukszpan i lawenda super, ale dalej jakoś tak....taki zamęt tam jest. Może poprzesadzaj te rośliny z tyłu i zrób coś prostego. Więcej tych samych roślin w grupie. To taka propozycja tylko Poszperam i coś wkleję.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies