Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

Madzenka 13:14, 21 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
motylla napisał(a)
Zdenerwowałam się i wychodzę
Pięknie!
Wszystko jest tak spójne, przemyślane, BOSKIE...


Właśnie Motylla bardzo trafnie to ujęłaś. Wszystko tak spójne i przemyślane, że aż zachwyca. I te delikatne kolory
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kwiatholandii 17:03, 21 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Dziewczyny, dziękuję, dziękuję. Właśnie wyskoczyłam z ogrodu i tak mi żal, bo muszę lecieć teraz na spotkanie klasowe po latach To oczywiście też super, ale mam tyle do dokończenia, że chętnie jeszcze bym wykorzystała to słońce i posiedziała ile się da. Jutro pokażę zdjęcia z dzisiejszych prac.

Miłej soboty
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Madzenka 17:15, 21 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Normalnie nie mogę, za chwilę rodzi, sadzi, biega po spotkaniach klasowych. Huragan nie kobieta
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ana 17:40, 21 kwi 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Zazdroszczę sił Ja robię pauzę - i znów zaglądam do holenderskiego ogrodu - strasznie m isę u Ciebie podoba I te meble...ach....
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
noemi 20:35, 21 kwi 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Zachwycam się Moniko cudnie to wszystko wygląda . Czekamy na fotki Baw się dobrze... pa!
____________________
ogród magdalenka
abrakadabra 20:36, 21 kwi 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 305
Super!!!
Twoja ceramika świetnie wygląda w tym miejscu
Misy cudne, mebelki takie delikatne, ascetyczne. I wszystko przepięknie gra kolorystycznie!
Jestem zachwycona
____________________
Magda - Poratujcie mnie proszę, ogrodowi czarodzieje :)
Sebek 22:02, 21 kwi 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
kwiatholandii napisał(a)
Przesyłam obiecane fotki. Pracowaliśmy dzisiaj cały dzień. Plan powoli zaczyna być realny

Wsadziłam jednak te małe bukszpany na front, ponieważ okazało się, że bukszpany, które zamówiłam nie dojadą do mnie w tym tygodniu. Te małe od teściów musiałam wsadzić, a taras jeszcze nei gotowy. W sumie nie jest tak źle, choć od frontu chciałam większe roślinki te małe też nieźle wyglądają



Meble na taras:



Moja ceramika:







Donice przed domem z hortensjami:






Wykończona rabata na froncie:



Przepięknie - kostka, donice, obsadzenia - wszystko !
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
aga_pe 23:25, 21 kwi 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
kwiatholandii napisał(a)

jejku, jak cudownie!!! Wszystko, absolutnie wszystko mi się podoba! Klękam przed meblami i donicami - teść jest na prawdę piekelnie zdolny 0 ja taki stół CHCĘ u siebie w jadalni - teraz nie zasnę
Twoja ceramika idealnie pasyje - te misy tworzą piękny komplet z meblami...och...idę sobie powzdychać jeszcze....


Ana, dziękuję Ostatnio znalazłam link z podobnymi mebelkami na zamówienie. Pytałam o ceny i muszę powiedzieć, że sąbardzo dostępne. Zobacz sobie :

http://www.woodenfactory.pl/pl/stoly

Do jadlani może coś w tym kierunku. Firma Jadik robi takie dość proste. Sama mam w salonie i w realu są nawet o wiele ładniej wybarwione i lepiej się prezentują:

http://www.jadik.pl/galeria.php


aga_pe napisał(a)
Zachwycona jestem misami. A rabatę frontową to bym z każdej strony zobaczyła

Gdybym miała piec....... i 10 godzin dodatkowo na dobę....


Już namawiałam dziewczyny, żeby spróbowały swoich sił w ceramice. To naprawdę wciągające hobby i dla wszystkich. Nie jest to trudna sztuka a można wyczarować dla siebie naprawdę piękne rzeczy Poszukajcie w swoich regionach jakiś zajęć z ceramiką.


Temat mi dobrze znany. Uwielbiam bawić się w glinie. Gorzej tylko z wypalaniem. Znajoma zazwyczaj wypala u kogoś, ale pozwolić sobie możemy na małe elementy jak np. wisiorki
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
kwiatholandii 06:39, 22 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Bardzo mnie to podbudowuje i mam zapał do pracy.

Aga_pe, może poszukaj w internecie w najbliższym dużym mieście, albo popytaj na uczelni plastycznej. Nieraz mają takie hobbistyczne zajęcia i też mozna wypalić.

Jak się pozbieram z ogrodem i maluchami to zaczne myśleć o swoim piecu. Wtedy zapraszam na lepienie. Byłoby śiwetnie!!!!!!! Dla conajmniej 10 osób jest miejsce do spania, więc wreszcie spełnie marzenia o lepieniu u mnie z lampką winka do późnych godzin nocnych To jest pomysł !!!!! Mam cel na następny rok jak Bóg da

Donice dla zainteresowanych:

Myślałam, że zrobię kilka fotek z bliska, zmierzę każdy element i można sobie będzie taką osobiście zrobić. Poszukajcie drewnianych starych dech najlepiej po murarzach. Najlepiej powinny być bardzo zniszczone od cementu. Zapytam przy śniadaniu jak są połączone między sobą w pionie i napiszę co i jak Nasi wspaniali M będą mogli się wykazać








____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Madzenka 08:14, 22 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Monika ten pomysl na wypalanie jest znakomity
A donice ach jakie stylowe. Nikt nie ma takich elmeentów jak Ty...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies