Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

Joanka 19:39, 22 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
No proszę, wszystko wykonane
A mówiłam, że będzie ładna pogoda
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Borbetka 19:56, 22 kwi 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Moniu, wygląda mi na to, że Twój ogród będzie ogrodem bardzo uporządkowanym, z przemyślanym kolorem i formą. Postępujące prace ogląda się z wielką przyjemnością. Moje gratulacje!

borówcowy-raj
____________________
borówcowy wizytowka
kwiatholandii 21:25, 22 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Sebku, mamy tyle kretów , że musimy niestety wydać te pieniądze na siatkę. Sprawa wydawała się tania, ale jak doszło taczkowanie 70 ton ziemi to sprawa się pogorszyła finansowo. Niestety trzeba było. Można powiedzieć, że krety zjadły nam długi majowy weekend w dobrym spa

Joanko, od dziś jesteś moją pogodynką

Borbetko, dziękuję. Muszę do Ciebie wreszcie wpaść na kawkę, to może znajdę jakiś pomysł na moje dwie rabaty
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 21:30, 22 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
agata_chroscicka napisał(a)
Gratuluję Monika! Kawał dobrej roboty.


Agata, i kto to mówi. Pokusiłaś mnie tą trawą i co? Cały czas jej u Ciebie wypatruje jak jakiegoś bociana Uważaj, jak terminy się zbiegną
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
agata_chrosc... 21:38, 22 kwi 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
W czwartek juz będzie i trawa. Wpadnij zobaczyć
____________________
ogród w Holandi
noemi 22:03, 22 kwi 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Gratuluję i cieszę się razem z Tobą ... czy bielone meble i donice są jeszcze czymś zabezpieczone np. lakierem, przed warunkami atmosferycznymi ? Pozdrowienia dla Teściów i całej rodzinki
____________________
ogród magdalenka
kwiatholandii 04:15, 23 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
noemi napisał(a)
Gratuluję i cieszę się razem z Tobą ... czy bielone meble i donice są jeszcze czymś zabezpieczone np. lakierem, przed warunkami atmosferycznymi ? Pozdrowienia dla Teściów i całej rodzinki


Są pokryte farbą akrylową do malowania na zewnątrz. Niczym więcej nie są pokryte. Teść ma je u siebie kilka lat i tylko je odświeża co 2 lata. Na zimę chowa.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
noemi 11:27, 24 kwi 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Dziękuję Ci za odpowiedź

Pozdrawiam
____________________
ogród magdalenka
Lena 07:05, 25 kwi 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Mebelki są przepiękne Zbliżenie stołu uwidacznia piękna fakturę drewna i idealne wykonanie - dla mnie bomba!
Bukszpany wcale nie za małe - zobaczysz jak szybko się"rozbujaja"
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Wieloszka 08:21, 25 kwi 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Moniko, podglądam cały czas co się u Ciebie dzieje, w sobotę napisałam cały poemat, a nie zwykły post, a teraz patrzę, że go gdzieś wcięło .
Po obejrzeniu jeszcze raz wszystkich fotek z postępu prac jestem pod jeszcze większym wrażeniem - dosłownie WSZYSTKIEGO!!!
Rabatka na froncie wyszła bardzo ładna, źle radziłam, żeby dać tu te większe bukszpany, te mniejsze są proporcjonalne do wielkości kulek i stożka. Chociaż i tak nikt na nie nie zwróci uwagi, ze względu na ceramikę - ta pasuje idealnie!!!
Na fotkach, gdzie pokazujesz układaną siatkę na krety nie siatka zwróciła moją uwagę, ale to, że masz wszędzie tak równo! To jest coś co psuje mi wszystko w moim ogrodzie - źle wyrównany teren, wszędzie jakieś górki, dołki i fale
No mebelki, donice i misy na stołach to już wszyscy pochwalili na tyle sposobów, że własciwie nic nowego nie napiszę Są po prostu piękne i pasują w 100% do Twojego tarasu, domu . Myślę, że wyznaczysz nowy trend na ogrodowisku - bo styl Twojego ogrodu i wszystkich detali naprawdę godny kopiowania!!! A jeszcze jak dojdą do tego Twoje prace ceramiczne - wycieczki będą przyjeżdżać i zwiedzać !!!
Zapomniałam napisać najważniejszego - miałaś bardzo ambitny plan prac ogrodowych i wszystko wykonane!!!!!!!!!!!!!! To chyba podziwiam najbardziej - zwłaszcza w Twoim stanie !
Nieeee, nieprawda - WSZYSTKO podziwiam !!!!!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies