Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

Mala_Mi 16:01, 27 kwi 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bardzo ładnie
I mamy podobny dom, tyle, że ja nie mam użytkowego poddasza I moje otoczenie oraz dom w innym stylu
Ale bardzo mi się podoba
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ircia 21:34, 27 kwi 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Witaj Moniko! Trochę mnie nie było u Ciebie, a tu taaaakie zmiany!!!!! Tempo prac niesamowite, ale też efekt znakomity! Śliczne meble i wyjątkowa rzeźba Ogród nabiera swojego wyjątkowego charakteru
Roślina "no name" to na pewno przywrotnik. Bardzo wdzięczna i niekłopotliwa, jedna z moich ulubionych obwódkowych
____________________
Ogród Irci
Madzenka 08:49, 28 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Domi napisał(a)
Dziękuję za info. Pytam, bo rozważamy z M. wymianę kostki na inną kiedyś, kiedyś w dalekiej przyszłości, bo ta, co mamy strasznie przerasta mchem i wygląda jak w starym zamku, co nam nieszczególnie pasuje. A ten Wasz bruk wygląda bardzo fajnie i można go położyć "na ciasno", no i kolorystyka ładna.


Domi czy próbowałaś ten mech myjka cisnieniową usunąć? Chyba będę miala ten sam problem ... A bruk Moniki wygląda świetnie. Och jakby do moich szarości pasował szkoda, ze Moniko tak późno go układałaś
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kwiatholandii 13:30, 28 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Marzenko,w sumie znalazłam go już na jesień, ale kupiłam w lutym. Twój bruk jest piękny i pasuje do wszystkiego u Ciebie. Gorzej by było jakby była jakś wpadka i codziennie patrzeć na to byś musiała.


____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 13:32, 28 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Marzena2007 napisał(a)

Dziękuję za info. Pytam, bo rozważamy z M. wymianę kostki na inną kiedyś, kiedyś w dalekiej przyszłości, bo ta, co mamy strasznie przerasta mchem i wygląda jak w starym zamku, co nam nieszczególnie pasuje. A ten Wasz bruk wygląda bardzo fajnie i można go położyć "na ciasno", no i kolorystyka ładna.


Domi czy próbowałaś ten mech myjka cisnieniową usunąć? Chyba będę miala ten sam problem ... A bruk Moniki wygląda świetnie. Och jakby do moich szarości pasował szkoda, ze Moniko tak późno go układałaś


Dominiko, kiedyś rozmawiałam z mężem Danusi i mówił, że mech wychodzi często na bruku gdy nawodnienie spryskuje te miejsca. Może niech ta firma, która zakładała nawodnienie podkręci trochę zraszacze i powinno być ok.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 13:37, 28 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
asc napisał(a)
Bardzo ładnie
I mamy podobny dom, tyle, że ja nie mam użytkowego poddasza I moje otoczenie oraz dom w innym stylu
Ale bardzo mi się podoba


Aniu, to prawda. My zmieniliśmy wiele rzeczy w projekcie na zewnątrz i w środku wyburzyliśmy wiele ścianek działowych. Zazdroszczę Ci tych pięknych duzych drzew. ooooj Kiedy u mnie będzie tak zielono ??
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 16:55, 28 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Przesyłam zdjęcia z realizacji równania terenu. Szef mnie już nienawidzi za pilnowanie, żeby były spady, odpowiednia ilość ziemi na siatce przeciw kretom i tzw "stół". Źle mi z tym, ale każdy pilnuje swoich interesów.Panowie, którzy pracują dla tej firmy są fantastyczni i naprawdę bardzo pracowici, więc jest ok. No i jest naprawdę prosto.








Posadziłam wczoraj z M 100 bukszpanów wokół tarasu. Może da się je na tym zdjęciu zobaczyć. Będzie ich więcej, ale czekam na wyrównanie rabaty na prawo. Tam gdzie są puste miejsca będzie zejście z tarasu.




Kupiłam rododendrony, ale na etykiecie nie jest napisane jaka to dokładnie odmiana. Może ktoś tego "gagadka" rozpoznaje?



____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Ana 17:02, 28 kwi 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Pięknie wyrównany teren!! Gratuluję

Gagatki to chyba Cunningham's White - bo one w pąkach sa różowe, a potem białe Też planuję je kupić...i też widziałam takie w NOMI i TESCO bez nazwy i nie wiem czy zaryzykować...

____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
kwiatholandii 17:07, 28 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Zapomniałam. Przyjechała kora. 400 worków. Po kilku poprawkach projektu raczej nie starczy , ale bądźmy dobrej myśli.




Teraz musimy uporać się z rabatami, które robimy na własną rękę. Zaczynają nam wychodzić znowu chwasty a przede wszystkim perz. M potrakruje je Raundapem i może będzie lepiej. Narazie równamy, równamy....a potem kora
Mąż zasnął biedny i wykończony a ja robię fotki



Wieczorkiem będziemy kończyli jak upał będzie mniejszy.

____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Juzia 17:34, 28 kwi 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38955
Fajno już!
Najgorsza robota wykonana. Teraz już szybko zrobi się ładnie

U mnie też wszyscy posnęli...upał męczy...idę i ja....dobranoc
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies