Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

Sonka 11:43, 20 kwi 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2244
witam,
Przy wejściu może posadź buka pospolitego "Purple Fountain" mi on się bardzi podoba i rozważam jego kandydaturę, ambowca też już mam w doniczce, ale wrażliwy jest i ma piękną niepotykaną korę w okresie bezlistnym, cudo.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Wieloszka 11:54, 20 kwi 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Łałłłłłłłłłłłłł, nietypowe prezenty od zwykłych teściów, ale od teściów - Holendrów - akuratne!!! Musisz wykorzystać zapał M., bo rzeczywiście sadzenia masz sporo . Nie wiem, co postanowiłaś w kwestii bukszpanów - te mniejsze posadziłabym przy tarasie tak, żeby się lekutko stykały, a na front poczekała na większe. No to czekamy na foty, czekamy!!!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
kwiatholandii 22:05, 20 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Przesyłam obiecane fotki. Pracowaliśmy dzisiaj cały dzień. Plan powoli zaczyna być realny

Wsadziłam jednak te małe bukszpany na front, ponieważ okazało się, że bukszpany, które zamówiłam nie dojadą do mnie w tym tygodniu. Te małe od teściów musiałam wsadzić, a taras jeszcze nei gotowy. W sumie nie jest tak źle, choć od frontu chciałam większe roślinki te małe też nieźle wyglądają



Meble na taras:



Moja ceramika:







Donice przed domem z hortensjami:






Wykończona rabata na froncie:


____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Joanka 22:45, 20 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Monika, pięknie!!

Meble na prawdę śliczne
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
butterfly 23:14, 20 kwi 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
ślicznie !!!! Baardzo mi się podoba - i bukszpany i mebelki i donice.... Pięknie się robi
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Ana 23:34, 20 kwi 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
jejku, jak cudownie!!! Wszystko, absolutnie wszystko mi się podoba! Klękam przed meblami i donicami - teść jest na prawdę piekelnie zdolny 0 ja taki stół CHCĘ u siebie w jadalni - teraz nie zasnę
Twoja ceramika idealnie pasyje - te misy tworzą piękny komplet z meblami...och...idę sobie powzdychać jeszcze....
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
KasiaWB 00:55, 21 kwi 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
pięknie bardzo podoba mi się rabata przy wejściu z Twoją ceramiką meble śliczności czuję przez skórę,że będzie super ogród
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Madzenka 01:27, 21 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Cuuuudo!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
aga_pe 01:32, 21 kwi 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Zachwycona jestem misami. A rabatę frontową to bym z każdej strony zobaczyła

Gdybym miała piec....... i 10 godzin dodatkowo na dobę....
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
kwiatholandii 06:49, 21 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Joanka,Butterfly, Kasia WB, Marzena dziękuję ślicznie za miłe słowa. Bardzo się cieszę, że prace tak szybko sie posuwają. Jak jest pomoc to zawsze łatwiej zrealizować plan

Dziś zaczynam rabatę na froncie. Przygotowania, sprzatanie i może kule posadzę, ale muszę umknąć na godzinkę dokupić dwie , bo te dwie od teściów chyba nie przetrwaja i narazie wsadzę je w inne miejsce w poczekalni a front zrobię na tip top.
Plan dla chłopaków na weekend. Wyrównać ziemię i położyć siatkę na krety.

Przesyłam jeszcze kilka fotek:



Hosty:



No name, nie wiem co to za roślinki. Może rozpoznajecie?



Zmasakrowany w samochodzie bambus Nie wiem czy mam go przyciąć czy poobcinać te straszne brązowe liście.







____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies