Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem

JoannA 20:47, 25 wrz 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Krysiu, śliczne masz te hortensje, coraz bardziej choruję na vanilki i muszę je mieć w swoim ogrodzie. Piękne zdjęcia, takie tam świetnie skomponowane.
A psilki takie słodkie, do schrupania. Szkoda że mam pieska w domu bo chyba bym się skusiła.
Pozdrawiam wieczornie
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
kaisog1 21:40, 25 wrz 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
A można zobaczyc fotke mamy i taty szczeniaków? Sa cudowne A jeszcze możesz coś napisac o charakterze tej rasy
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sonka 21:54, 25 wrz 2013


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2250
to rasa pochodząca z Kanady, psy aportujące, wodne, wychodowane na Alasce do wyławiania podczas polowania ptactwa z lodowatej wody, psy średniej wielkości, lubią się bawić, szczególnie aportować, bardzo przyjazne, służą też w dogoterapii. Jutro zrobię zdjęcie rodzicom, chociaż chyba w czterech łapach też wstawiałam.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
kaisog1 21:55, 25 wrz 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Aaaaa no właśnie.... to absolutnie nie pies na pół roku do bloku Szkoda bo cudowne szczeniaki

W Kubusiowie taki psiak miałby raj
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sonka 22:01, 25 wrz 2013


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2250
Trudno mi powiedzieć, ale z reguły psy nie są do bloków, choc ON też był w bloku. One są takie przylepki, kochane.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
limonka 22:05, 25 wrz 2013


Dołączył: 17 wrz 2013
Posty: 89
Witaj Krysiu!
Jestem pod ogromnym wrażeniem dorodnych i pięknych roślin w twoim ogrodzie!
Pieski oczywiście też śliczne, niestety moje dzieci zagłaskałyby na śmierć
Hortensje niesamowite, marzę o takich wielgachnych przy tarasie, napisz ile czasu potrzeba żeby się tak rozrosły?
____________________
Monika Limonkowy gaj w fazie projektu
kaisog1 22:11, 25 wrz 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Sonka napisał(a)
Trudno mi powiedzieć, ale z reguły psy nie są do bloków, choc ON też był w bloku. One są takie przylepki, kochane.


Miałam owczarka belgijskiego w bloku... tez one nie są bardzo duże. Teraz z perspektywy czasu myślę sobie, że go męczyliśmy w bloku.....
Ale Twoje są na prawde cudowne
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sonka 22:17, 25 wrz 2013


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2250
limonka napisał(a)
Witaj Krysiu!
Jestem pod ogromnym wrażeniem dorodnych i pięknych roślin w twoim ogrodzie!
Pieski oczywiście też śliczne, niestety moje dzieci zagłaskałyby na śmierć
Hortensje niesamowite, marzę o takich wielgachnych przy tarasie, napisz ile czasu potrzeba żeby się tak rozrosły?


Rosną szybko, jak otrzymaja dobry start, czyli ziemię, potem jedzonko, te przed domem to mają 4 lata, przy tarasie rok wcześniej sadzone, a anabel kupione zostały w ubiegłym roku wiosną, zrobiłam odkłady w ubiegłym roku, wiosną odsadziłam i w tym roku już spore są a i kwitną pięknie.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Mathildis 12:48, 26 wrz 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Sonka napisał(a)
pieseczki dalej szukają domku,


Ktos mnie pytał o hortensje do cienia i nie tylko, pogubiłam się w którym to wątku, więc odpowiadam,
przed domem mam Vanilki rosna wpełnym słońcu , bo od południa i bez cienia, tyle co słońce się schowa za domem, aktualnie to one
, troche sie połozyły bo nie miał kto o nie zadbać jak mnie nie było,
Anabelki Inc. też w słoncu, ale cyprysik zasłania po południu,

i przypalenia na nich, od słońca

do cienia? one wszystkie chyba słońca potrzebują, ale może limonka ? jest obok anabelki i ma cień
a to Grandifrola, u mnie najbardziej się pokłada, rosnie od zachodu,


Hortensje masz mega cudowne. Spiszę sobie nazwy i takie właśnie sobie dokupię - ciekawe czy u mnie też tak pięknie urosną. Trawki także robią wrażenie
Psiak słodziutki
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Sonka 17:49, 26 wrz 2013


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2250
Mathildis napisał(a)


Hortensje masz mega cudowne. Spiszę sobie nazwy i takie właśnie sobie dokupię - ciekawe czy u mnie też tak pięknie urosną. Trawki także robią wrażenie
Psiak słodziutki

Dziekuję, jak zobaczyłam zdjęcia ubiegłoroczne i bieżące Anabelek to sama jestem zaskoczona efektem wzrostu, ogród daje sporo radości.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies