Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem

anna_t 10:35, 29 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Krysiu wstaw nowe foty
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Sonka 11:51, 29 lip 2016


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2269
Wstawiam to co mam pod ręką, robocze, nie ogrodowiskowe, robione komórką.






Powinnam się wstydzić takich zdjęć ogrodowych, trudno.Są to zdjęcia sprzed miesiąca lub więcej, aktualnie jest bardzo buszowo i biało od hortensji.
Wstawię nowe zdjęcia.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
elka_ 00:32, 18 sie 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Witaj Krysiu trafiłam do Ciebie podczytując wątek Dajany i przepadłam dopóki nie przeczytałam całego Twojego wątku , na szczęście dla mnie, nie było tego za wiele

Jestem pod wrażeniem zmian jakie zaszły w ogrodzie, skomponowałaś śliczne rabaty na bazie starego ogrodu, wiem jak to jest trudno. Ja też od niedawna próbuję wprowadzać zmiany w moim starym ogrodzie, ale do Twojego, to mi daleko

Największe wrażenie zrobiły na mnie rabata z VF i rododendrony, berberysy elektryzujące kolorami, trawy i kwitnące katalpy. Masz cudnie

Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
Sonka 14:44, 18 sie 2016


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2269
Bardzo Ci dziękuję za pochwały, ale one to chyba na wyrost, daleko mi do prezentowanych na tym forum, nie mniej jednak lubię swój ogród, szczególnie wiosną i teraz w sierpniu, ogród jest taki pełny, jakby starszy. Wstawię parę zdjęć z dzisiaj.
Ostatnio nie mam już takiego zapału, bo sił mniej, jestem stypendystką ZUS-u więc też i moje spojrzenie na ogród się zmieniło, kiedyś było - chcę mieć, bez względu na ilość pracy i inne trudności, teraz patrzę racjonalnie, tak by móc go ogarnąć teraz i za kilka lat.
W tym roku mój ogród toczą choroby i szkodniki, już wyrzuciłam 2 drzewa a teraz jeszcze walczę o perukowca, bo został porażony chorobą zamierania pędów.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Sonka 07:43, 14 wrz 2016


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2269
Co nieco


____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
bozga 21:55, 03 paź 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
No niezłe te robocze fotki Podoba mi się u Ciebie
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Kasiolaaa 22:35, 04 sty 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Krysiuu pieski cudowne a te hortki cos cudownego
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
daszum 21:35, 08 mar 2017


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Sonka bardzo się cieszę, że jesteś tak blisko,mam nadzieję że spotkamy się w realu.
Chyba działa jakaś telepatia, miałam pisać u Ciebie, że być może mamy ogrody przy tych samych torach.
Ujawnij się gdzie mieszkasz.Pozdrawiam.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
daszum 11:35, 09 mar 2017


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Wysłałam Ci informację na pw.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Bogdzia 10:43, 18 mar 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Wszystkie rh w miare kwitnienia zmieniaja kolor , na ogól jasnieja ale są i takie które z różowych robią sie kremowe. Jesli zdjecia były robione w różnym czasie kwitnienia to tak moze byc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies