Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem

katel 22:00, 07 gru 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Krysiu masz piękny ogród jestem zachwycona a hortensje i psiaki wymiatają
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Madzenka 14:35, 06 sty 2018


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku Ogrodowym
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
daszum 14:49, 11 sty 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Sonko sąsiadko, co tam u Ciebie słychać? Mam nadzieję, że zdrowie już w porządku.

Również życzę Ci wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Pozdrawiam i mam nadzieję na bliskie spotkanie w realu.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
daszum 12:18, 28 lut 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Po naszej rozmowie przejrzałam Twój wątek od początku i mam nadzieję, że na wiosną zobaczę go na żywo.

Jeszcze raz Ci dziękuję i zapraszam do mojego ogrodu w budowie.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Bogdzia 19:43, 22 mar 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pozdrówka zostawiam, zaraz wiosna , mam nadzieje że lepiej się poczujesz jak zobaczysz wiosenne kwiatki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
katel 21:04, 28 maj 2018


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Myślałam że już są jakieś fotki , daj nam oczy nacieszyć swoimi cudami
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Bogdzia 22:22, 20 cze 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Macham.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Sonka 09:30, 28 cze 2018


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2264
Aha ha, qurcze w ogóle tu nie zaglądam,a tu tyle gości,postaram się pokazać mój ogród aktualnie. Jak stwierdził mój kuzyn szukający mnie, że w tym buszu, to mnie nie widać.Kilka dobrych lat upłynęło i ogród błyskawicznie wystrzelił. Teraz mam za dużo, za gęsto, zbyt różnorodnie.A że mam chorobę ogrodową, wszystko mi się podoba i wszystko chciałabym mieć a na dodatek nie potrafię roślin wyrzucić, rozdaję i upycham.
Wiosna była piękna, moje rodo i azalie przepięknie kwitły, porosły już wielkie krzaczyska i od ubiegłego roku ciągle rozsadzam. Lilie , które kwitną w drugiej kolejności, nie licząć cebulowych zostały w ub, roku jesienią dokładnie przerzedzone przez nornice i mam ich niewiele. Zaczynają hortensje... Mam taką jedną NN kupioną w szkółce, delikatny róż, lekko się zabarwia na lila, ale nawet w ub, roku patyczek 20 cm zakwitł. Mam kilka ogrodowych ale ta jest the best.
I tak ciągle mam tyły, nie nadążam, lubię wyjeżdżać na krótkie wycieczki, chodzę do szkoły florystycznej, na basen i na salę gimnastyczną, ogród i dom i nieustanny brak czasu na wszystko.
Cieszę się z każdego dnia i to, że mi nic nie dolega,ubiegły rok mocno przechorowałam,chociaż drobnostki jakieś się zdarzają.
Martwi mnie natomiast robactwo ogrodowe i choroby, mszyc jest zatrzęsienie, mam chyba psychozę, ciągle ogladam i coś tam znajduję.
Zrobię zrzuty z komórki i wstawię zdjęcia.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
estre 13:13, 28 cze 2018


Dołączył: 11 cze 2016
Posty: 128
Ooo wątek dla mnie, też mam tę chorobę i też szkoda wywalić, człowiek kupuje, sadzi, przesadza, nigdzie nie pasuje a wywalić szkoda
____________________
Ogród w wersji mikro
Sonka 13:59, 28 cze 2018


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2264
estre napisał(a)
Ooo wątek dla mnie, też mam tę chorobę i też szkoda wywalić, człowiek kupuje, sadzi, przesadza, nigdzie nie pasuje a wywalić szkoda

Uśmiałam się, ja jeszcze rozmnażam i jeszcze większy problem, mąż mówi po co to robisz ? jak masz problem i rozdajesz, to silniejsze ode mnie.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies