Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

Moniika 22:27, 27 cze 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Ostrozka faktycznie piękna
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
bociek 22:46, 27 cze 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Monia, sliczna ostrozka, dorodna. Az sie zastanawialam co to za niebieski krzaczek bo taka wielgachna
Super zmiany.
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Diana 22:50, 27 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Moniko dobrze że malutka ma sie lepiej całuski dla niej
mój synek miał dzisiaj zakończenie roku w przedszkolu....występy, nagrody, a i mnie coś skapneło - dyplom dostałam za angażowanie się ależ było mi miło
monitka 12:00, 28 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Gosiu pokombinuję zatem wiem jak to jest z fotkami i jak ciężko mi zrobić sensowne zdjęcie całości

Bociuś dziękuję w imieniu ostróżki i rabaty

Dianko u mnie zakończenie już było młoda nawet słowa nie wydusiła...trema ją pożarła i strasznie mi jej szkoda było jak widziałam jak jej się na płacz wzbiera dyplomu gratuluję
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
agata_chrosc... 20:00, 28 cze 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Wpadłam z rewizytą U Ciebie też duże zmiany! Chyba obecność na ogrodowisku pomogła, prawda? Mnie też Będę podglądać jak idą postępy.
____________________
ogród w Holandi
zbigniew_gazda 20:26, 28 cze 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Monika - super rabatka !!! Jeżeli to są hortensje Limelight to są w dobrej odległości i niczym nie zagęszczaj - jedną albo kulkę dołóż albo hortensję z prawej strony. Za rok lub 2 zobaczysz jak się pięknie rozrosną.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
motylla 20:38, 28 cze 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Rabata przepiękna! A ostróżka wymiata Mam nadzieję, że córcia już zdrowa - no co się dzieje... szkarlatyna...
____________________
Małgosia - Na okrągło
monitka 10:05, 29 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Witaj Agato Oj Ogrodowisko bardzo mi pomogło. Tu jest kopalnia wiedzy i inspiracji. Po mojej przerobionej rabacie autorstwa Gosi przekonałam się jaka jest siła w grupowaniu roślin a do tej pory kupowałam pojedyńcze egzemplarze...

Zbysiu dziękuję Już się nie mogę doczekać tych rozrośniętych hortensji ale nawet takie malutkie są piękne

Gosiu dzięki córcia nadal na lekach ale dokazuje jak zawsze. Czeka nas jeszcze badanie po leczeniu i mam nadzieję że o chorobie będzie można zapomnieć
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
monitka 22:49, 29 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Wreszcie doczekałam się ciepłego i słonecznego dnia. mam nadzieję że tak już zostanie. W końcu niektórzy szczęsliwcy zaczęli już wakacje
A tu trochę zaległych fotek

moja fuksja w kosmosie



coś



jeżówka przed startem



posłonek



upragniona Limelight



pomidorki

____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Diana 20:45, 01 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Ta biała jeżóweczka śliczna taka anielska fuksj zawsze mi się podobały , są zjawiskowe limelight zazdraszczam i czekam na kwitnienie twojej w pełni
jak córcia? już po wszystkim ?
pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies