Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

JulkAd 22:00, 24 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
No to już nie przeszkadzam, pakuj się i szykuj do tych wymarzonych wakacji. Pamiętaj o zdjęciach.
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Enya73 23:20, 24 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Dzięki Julita! Ciągle się boję, że o czymś zapomnę. Jutro już na pewno będę w wielkim stresie. Czeka nas w piątek niezła jazda, bo normalnie idę do pracy, a potem popołudniu wyjeżdżamy i musimy do rana dojechać na prom Już mam tzw. reisefieber, jak to mówią u nas Mam nadzieję, że nam tam tyłki nie zmarzną Najważniejsze, żeby nie padało, bo trochę ciężko byłoby jeździć na rowerze w deszczu.
Biorę laptopa ze sobą i jak tylko będzie sieć, to na pewno do Was zajrzę, chociaż na krótką chwilę Czy jestem już uzależniona od Ogrodowiska ?Dzień bez Was, dzień stracony
Dobrej nocki, pozdrawiam wszystkie nocne marki
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
JulkAd 10:52, 25 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Anitko, dobrze, że tylko taki nałóg masz - bo niegroźny jak na razie

No to faktycznie szybko się musicie zwijać w ten piątek, ale na prom na pewno do rana dacie radę. Miłego dnia i dalszych przygotowań, a reisefieber miała też zwasze moja Babcia przed wszelkimi wyjazdami

P.s. Odpowiednia pogoda musi być, w końcu wakacje są raz w roku
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Borbetka 11:53, 25 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Życzę super pogody. Rok temu byłam na Borholmie - w pogodę trafiłam.
____________________
borówcowy wizytowka
Enya73 13:50, 25 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Julka , Borbetka- dziewczyny dzięki Mam nadzieję, że nie pożałujemy decyzji o tegorocznym kierunku wakacyjnym Domek wakacyjny mamy na wyspie Falster w miejscowości Marielyst nad Bałtykiem.Ale będziemy się też przemieszczać. Na pewno Legolland, bo mamy już bilety, potem Fionia i miasto Odense, klify kredowe na wyspie MON, park rozrywki BonBon-Land i oczywiście Kopenhaga 2 dni. No, a przede wszystkim wycieczki rowerowe i piesze. Rowerem tak do 50 km, bo dzieci więcej nie dadzą rady przejechać.
Zaznaczyłam sobie też na mapie szkółki roślin i ciekawe ogrody, które można tam zobaczyć na Fionii. Jak zdążymy, to i tam zajrzymy Plan wakacyjny mamy mocno wypełniony. Już nie mogę się doczekać. Już nawet nie potrafię skupić się na pracy
Do miłego....
Pozdrawiam serdecznie odwiedzających mój wątek
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
baraga1904 14:20, 25 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Enya73 napisał(a)
Julka , Borbetka- dziewczyny dzięki Mam nadzieję, że nie pożałujemy decyzji o tegorocznym kierunku wakacyjnym Domek wakacyjny mamy na wyspie Falster w miejscowości Marielyst nad Bałtykiem.Ale będziemy się też przemieszczać. Na pewno Legolland, bo mamy już bilety, potem Fionia i miasto Odense, klify kredowe na wyspie MON, park rozrywki BonBon-Land i oczywiście Kopenhaga 2 dni. No, a przede wszystkim wycieczki rowerowe i piesze. Rowerem tak do 50 km, bo dzieci więcej nie dadzą rady przejechać.
Zaznaczyłam sobie też na mapie szkółki roślin i ciekawe ogrody, które można tam zobaczyć na Fionii. Jak zdążymy, to i tam zajrzymy Plan wakacyjny mamy mocno wypełniony. Już nie mogę się doczekać. Już nawet nie potrafię skupić się na pracy
Do miłego....
Pozdrawiam serdecznie odwiedzających mój wątek



...wow...wspaniale zaplanowane wszystko co do dnia i miejsca...zazdroszczę bo lubię takie wyjazdy, jednak moi w tym roku wybrali leżaki...chociaż u mnie z rowerkiem kiepsko - za długo nie mogę ze względów zdrowotnych to cała reszta u Ciebie brzmi rewelacyjnie.. wierze że nie możesz się skupić, kilka dni mam przed sobą i też nie mogę...hihihi już myślę czego w tym roku zapomnimy - bo zawsze coś nam się przytrafi...hihihi
...życzę Wspaniałej przygody, słonecznej pogody i zdarcia...opon...
GabiK 15:13, 25 lip 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Anitko, wspaniałych wrażeń życzę i pięknej pogody.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
GabiK 09:42, 26 lip 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Anito, napisałam do Ciebie wczoraj wiadomość. Widziałaś?
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Enya73 10:23, 26 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Sorki GabiK, dopiero teraz zauważyłam, że jest wiadomość od Ciebie. Już odpisałam
I dzięki za życzenia a propos wakacji. Teraz już przebieram nogami pod biurkiem i na niczym nie mogę się skupić, a tu trzeba podgonić, żeby ze wszystkim się wyrobić. Co by mi na urlopie głowy nie zawracali
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 08:57, 27 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
mira68 napisał(a)
Przejrzałam cały wątek łał ale pracy włożyliście w ogród .Pozdrawiam

Dzięki Mira za odwiedzinki i dobre słowo. Przyjedź na spotkanie ogrodowiskowe 8 września do ogrodu p. Kapias w Goczałkowicach. Daleko nie masz, a jest okazja się poznać.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies