Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Klamber 10:48, 22 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Uff Anito, przeczytałem w całości Twój wątek, powinienem napisać Wasz, gdyż wkład mieliście równy, ale z racji że Ty go prowadzisz, łatwiej będzie mi się zwracać do Ciebie. Jestem pełen emocji, czytając czułem się jak bym oglądał film akcji. Bardzo fajnie zrobiłaś pokazując historię, szkoda że w tak wielkim skrócie ale i tak wyszło super. Powiem Ci że jestem pod tak wielkim wrażeniem, ogromu pracy jaki włożyliście w przeobrażenie tego kawałka ziemi, w tak krótkim czasie w piękny zakątek, że nie wiem co napisać. To jest po prostu nie do uwierzenia, że dwoje ludzi którzy nie znają się na tym co robią, tworzą coś takiego, czego nie powstydził by się na pewno uznany architekt krajobrazu. Pięknie wszystko się skomponowało w jedną całość Wszystko mi się podoba od alejek poprzez staw, rabaty kończąc na domu. Macie ciekawy teren i umieliście to wykorzystać. Chwała Wam za to. Będę wpadał oglądać jak się to wszystko rozrastać będzie. Z każdym rokiem na pewno będzie piękniej, pozdrawiam serdecznie.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
baraga1904 11:12, 22 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...wspaniałą tworzycie rodzinkę Anito...
Enya73 13:23, 22 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021

Witaj Robercie! Dziękuję, że wpadłeś do mnie i pozostawiłeś taki miły i budujący komentarz. Po obejrzeniu zaledwie kilkunastu stron Twojego wątku, to ja mogę powiedzieć: CHAPEAU BAS Robercie!!! Ty to dopiero masz ogród Jest po prostu przepiękny, zawiera te wszystkie elementy, które najbardziej podobają mi się w ogrodzie. Przede wszystkim taka naturalność i umiejętność wkomponowania ogrodu w otaczającą przyrodę. Ale najbardziej zachwyciły mnie Twoje zdjęcia i Twoja niesamowita wrażliwość, która jest bezcenna. Osobiście nie poznałam nigdy faceta, który potrafi tak pięknie wyrazić swoją fascynację przyrodą. No i widać, że ogród to Twoja wielka pasja. Musisz być niezwykle intrygującym mężczyzną. Twoje zdjęcia wprost mnie uwiodły. Jak tylko znajdę chwilkę czasu wieczorem, to obejrzę wątek do końca.

____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 13:23, 22 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
baraga1904 napisał(a)
...wspaniałą tworzycie rodzinkę Anito...


Aga dzięki, rodzina to najcenniejszy dar, który otrzymałam od losu
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
mira68 15:53, 22 lip 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Przejrzałam cały wątek łał ale pracy włożyliście w ogród .Pozdrawiam
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
Klamber 17:10, 22 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Anito, baaaaaaardzo Ci dziękuję za tak miłe słowa o mnie. Co do mojego ogrodu, to nie jest jakiś nadzwyczajny dopiero teraz jak odwiedziłem kilka ogrodów forumowych, to dopiero zobaczyłem co ja mogę zrobić jeszcze u siebie. To fakt że kocham przyrodę i jestem nią zafascynowany, na pewno widać to po moich zdjęciach, bo pragnę pokazać to piękno jak najlepszej strony, no i wiele osób się zachwyca moimi fotami więc coś w tym chyba jest. Działkę mam już teraz dla mnie za wielką, coraz trudniej mi ją ogarnąć, żeby wyglądała przyzwoicie, Niestety nie mam pieniędzy żeby wszystko tak wykończyć, jak u Was. Na grzbiecie już pięćdziesiątka i sił coraz mniej, do tej pory się jakoś wyrabiałem ale już w tym roku jakoś brakuje mi energii. Roślin też mało kupuję sam rozmnażam i wymieniam się na forach, podoba mi się ten sposób bo wiele nich, można uratować przed wyrzuceniem ich na kompost. Ogród swój staram się pokazywać obiektywnie, a nie tylko wybrane fragmęty, tak żeby odwiedzający mieli w miarę realne wyobrażenie o nim. Nieraz jak odwiedzam to jestem zawiedziony że na zdjęciach mało było widać szczegółów. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa i zawsze jesteś mile widzana w moim ogrodzie. Pozdrawiam, za dobre słowo prezent z przy ogrodowego lasu.
Jeszcze jedno podam Ci link do naszego wątku o ptakach, jest tam dużo fajnych zdjęć, swoje też tam wstawiam ale większość wrzucę po sezonie gdy będzie więcej czasu.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
JulkAd 22:01, 22 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Anitko, to tylko dzieci się starzeją, nie my
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Enya73 22:03, 22 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Tak, tak, zgadzam się z Tobą w pełni Mam gdzieś metrykę, młodość mam w sercu i duszy
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
AniaK 22:04, 22 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Anitko, jak siostry, a jakie podobne.Najlepsze życzenia urodzinowe dla córci.
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
JulkAd 22:06, 22 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Jak już gdzieś pisaliśmy na forum (przy Sebkowych urodzinach chyba) my zawszy mamy po 18 tylko, że z VAT-em
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies