Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

veva 18:38, 08 lut 2018

Dołączył: 08 lut 2018
Posty: 100
Witam.
Mam na imię Monika. Na ogrodowisko trafiłam ok pół roku temu. Jestem pod ogromnym wrażeniem ogrodów jakie tu pokazujecie. Niektóre to prawdziwe perełki.
Ogrody Pani Danusi są wspaniałe. Niedościgniony wzór, bo oprócz wiedzy trzeba także mieć talent żeby stworzyć takie arcydzieła.
Dopiero zaczynam swoją przygodę z ogrodem. Mam nadzieję, że ogrodowisko wpłynie pozytywnie także na mój ogród.
Waclaw 18:44, 08 lut 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
witam i pozdrawiam wszystkich kochających ogrody. Coś o mnie: mężczyzna, podróżnik, kolekcjoner wrażeń, mam zbyt wiele swoich zielonych miejsc do opieki - będę ograniczał. Jestem przed modernizacją jednego z nich. Będę relacjonował ( jeśli opanuję technikę zakładania wątka, postowania i wklejania zdjęć.
Jeszcze raz słoneczne Dzień Dobry
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
MariaJ 18:43, 11 lut 2018


Dołączył: 11 lut 2018
Posty: 233
Witam wszystkich serdecznie . Mam na imię Maria jestem z Kujaw, mój ogród ma pow. 30 arów. Nasz ogród zaczął powstawać 25 lat temu. Nazywam go "Ogrodem pod akacjami" gdyż po przeciwnej stronie ogrodu rosną starte piękne akacje. Trafiłam na ogrodowisko gdyż szukam inspiracji, nowych pomysłów do swojego ogrodu. Przeglądam Wasze ogrody i jestem zachwycona roślinami i pomysłami.
____________________
MariaJ ogród pod akacjami
Waclaw 20:42, 11 lut 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
MariaJ napisał(a)
Witam wszystkich serdecznie . Mam na imię Maria jestem z Kujaw, mój ogród ma pow. 30 arów. Nasz ogród zaczął powstawać 25 lat temu. Nazywam go "Ogrodem pod akacjami" gdyż po przeciwnej stronie ogrodu rosną starte piękne akacje. Trafiłam na ogrodowisko gdyż szukam inspiracji, nowych pomysłów do swojego ogrodu. Przeglądam Wasze ogrody i jestem zachwycona roślinami i pomysłami.


Witaj
ja dołączyłem do Ogrodowiska kilka dni temu.
Sami wspaniali ludzie.
znajdziesz wiele inspiracji
podrawiam
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
MariuszG 00:26, 13 lut 2018

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Dzień dobry Wszystkim!
Ogrodowisko czytam regularnie od 6 lat, a na forum uczestniczę aktywnie dopiero od niedawna . Jestem ogromnie wdzięczny za wiedzę i życzliwość jaką tu przekazujecie.
Ja jestem ogrodnikiem raczej młodym, za to mój ogród jest wiekowy. Zapraszam Was do siebie .

Stary ogród
____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
Aniek 14:24, 15 lut 2018

Dołączył: 15 lut 2018
Posty: 4
Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu poczytuję sobie posty na forum. Pora się ujawnić. Mam na imię Ania mieszkam w świętokrzyskim i uwielbiam rośliny
Waclaw 16:40, 15 lut 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Aniek napisał(a)
Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu poczytuję sobie posty na forum. Pora się ujawnić. Mam na imię Ania mieszkam w świętokrzyskim i uwielbiam rośliny

Witaj Ania
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
MalGosia 18:23, 16 lut 2018

Dołączył: 16 lut 2018
Posty: 142
Dzień dobry,
postanowiłam i ja dołączyć do zacnego grona forum O., które jest nie tylko wspaniałym przewodnikiem w poznawaniu roślin, urządzaniu ogrodu, ale nade wszystko zgromadziło nietuzinkowych forumków, którzy służą radą i pomocą w trudnych, chwilami, ogrodowych kwestiach
pozdrawiam
Małgosia
____________________
pozdrawiam Małgosia
Waclaw 22:01, 16 lut 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
MalGosia napisał(a)
Dzień dobry,
postanowiłam i ja dołączyć do zacnego grona forum O., które jest nie tylko wspaniałym przewodnikiem w poznawaniu roślin, urządzaniu ogrodu, ale nade wszystko zgromadziło nietuzinkowych forumków, którzy służą radą i pomocą w trudnych, chwilami, ogrodowych kwestiach
pozdrawiam
Małgosia


witaj Małgosiu.
Rzeczywiście - wiele tu zacnych osób z Szefową na czele
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
brazia 21:38, 22 lut 2018

Dołączył: 22 lut 2018
Posty: 2
Witam serdecznie wszystkich, mam na imię Barbara Ogrodowisko odkryłam poprzez wspaniałe artykuły Pani Danusi dużo wiedzy i wspaniałe porady z których korzystałam i za które bardzo serdecznie dziękuję mieszkam w okolicach Prudnika na opolszczyżnie.

pozdrawia
Barbara
____________________
Brazia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies