Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

bukszpan060 14:14, 13 sty 2018


Dołączył: 13 sty 2018
Posty: 4
Witaj- na pulpicie jest ok. Pisałem pod wątkiem o okrywaniu roślin.
Gardenarium 14:38, 14 sty 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Pprawiłam osobiście, odwróciłam i weszło dobrze u mnie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mago44 13:57, 22 sty 2018


Dołączył: 22 sty 2018
Posty: 1
Dzień Dobry! Mam na imię Magda i Ogrodowisko znam od lat. Sporadycznie, od czasu do czasu wpadam tu po jakąś wiedzę i pooglądać zdjęcia. Jestem pod ogromnym wrażeniem fachowości i dobrego gustu i smaku Danusi. Nie będę zbytnio oryginalna jak powiem że Ogród z Lustrem, a w szczegolności zakątek brzozowy to poprostu dzieło sztuki.
Zaczynam teraz myśleć o moim nowym ogrodzie. Podobają mi się nowoczesne nasadzenia, z małą ilością gatunków. No i trawy. Nie wiem jeszcze dokładnie jak ma ten mój ogród wyglądać, ale liczę że z Waszą pomocą coś fajnego uda mi sie stworzyć.
Pozdrawiam serdecznie
Magda
Ps. witam się powtórnie, wcześniej byłam Mago22, ponieważ wystąpił jakiś problem techniczny z moim logowaniem.
____________________
Wietrzny ogród.
123mokry 21:18, 28 sty 2018

Dołączył: 03 gru 2017
Posty: 114
Witam wszystkich bardzo serdecznie mile, przez parę lat podglądałem a teraz w końcu się ujawniam.Do tej pory przypadły do gustu trawy oraz ciekawe drzewa ale czegoś brakuje a więc podpatruje wasze aranżacje.
____________________
Marekbambusowy-ogród
Kocanka 11:10, 29 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2018
Posty: 23
Witam społeczność forumową. Google wielokrotnie mnie tu przekierowywało gdy szukałam informacji dotyczących ogrodu. Ostatecznie wchłoną mnie wątek o dżdżownicach kalifornijskich. Ogrom wiedzy i inspiracji jaki tu znalazłam, nie pozostawił mi wyboru - musiałam się zarejestrować

Na początku raczej będę czerpać z waszej wiedzy niźli sama coś wnosić, ponieważ moja przygoda z ogrodem to dopiero początek. Więcej postaram się odkryć w wątku o moim skrawku ziemi.

Kłaniam się
Magda
____________________
Kocankowe pole
martyna34 14:22, 29 sty 2018

Dołączył: 29 sty 2018
Posty: 1
Witam wszystkich

Mam na imię Martyna, mam 23 lata i od czasu do czasu wpadam na to forum po porady

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
____________________
http://www.pollabo.pl/
gladJola 16:58, 29 sty 2018

Dołączył: 19 sty 2018
Posty: 1
Dzień Dobry.Mam na imię Jola, od czerwca jestem szczęśliwą posiadaczką 300m2 działeczki w RODZ-e. Wcześniej nie miałam żadnego doświadczenia w pracach ogrodniczych. Połknęłam bakcyla i jestem całym sercem działkowcem. Uczę się wszystkiego od podstaw a ogrodowisko jest tym czego mi potrzeba.Już kocham wszystkie wasze ogrody, Jesteście dla mnie inspiracją i źródełkiem wiedzy.Pozdrawiam
JustynaH 10:21, 30 sty 2018


Dołączył: 30 sty 2018
Posty: 1
Dzień dobry. Jestem Justyna i tak jak Jola od czerwca mam działeczkę na Rodosie Często zaglądam na stronę Ogrodowiska i forum, tym częściej im pogoda zła. Od czytania nabieram takiej chęci do działania, ze tym bardziej nie mogę się doczekać wiosny. Tej pierwszej na działce, która zapoczątkuje mój wymarzony ogród.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie, miłego dnia!
____________________
Justyna
KatarinaG 17:36, 30 sty 2018


Dołączył: 30 sty 2018
Posty: 14
Witam się z tymi wszystkimi, których ogrodów jeszcze nie zwiedzałam i z tymi wszystkimi, u których jeszcze nie pisałam.
Jestem Kasia, Kaśka jak kto woli. Uwielbiam wszelkie prace ogrodowe. To właśnie w tym miejscu regeneruję wszystkie siły i łapię równowagę. Nie wyobrażam sobie nie mieć własnego ogrodu. Czekam na upragnioną wiosnę, a wszystkich pozdrawiam gorąco.
____________________
Mój kawałek nieba i ziemi między wierzbami
druszek 12:41, 07 lut 2018

Dołączył: 07 lut 2018
Posty: 3
Witam wszystkich!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies