Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Waclaw 11:20, 23 lut 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
brazia napisał(a)
Witam serdecznie wszystkich, mam na imię Barbara Ogrodowisko odkryłam poprzez wspaniałe artykuły Pani Danusi dużo wiedzy i wspaniałe porady z których korzystałam i za które bardzo serdecznie dziękuję mieszkam w okolicach Prudnika na Opolszczyżnie.

pozdrawia
Barbara


O! Witam Krajankę
Sam niedawno witałem się z pozostałymi forumowiczami. Taak, znajdziesz tu wiele pomocnych rad. Forumowicze Ogrodowiska to bardzo przyjaźni ludzie. A i sama Szefowa często osobiście udziela cennych wskazówek.
Życzę powodzenia.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
goskocie 14:02, 27 lut 2018

Dołączył: 11 lut 2018
Posty: 10
Dzień dobry , jestem tu nowa i totalnie zielona
Na imię mam Małgorzata lub Gosia jak kto woli. Do ogrodowiska trafiłam przez "Maję w ogrodzie" Pani Danusia tam udzielała porad.
Jak pisałam wyżej , jestem "zielona". Porwaliśmy się z mężem na zakup działki a właściwie kawałka ziemi na wsi, niewiele ponad rok temu. Zaczynaliśmy od zarośniętego pustego pola. Wszystko robimy swoimi łapkami.
Super , że trafiłam do ludzi tak pozytywnie zakręconych na tle natury
Witam wszystkich serdecznie
Waclaw 16:17, 27 lut 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
goskocie napisał(a)
Dzień dobry , jestem tu nowa i totalnie zielona
Na imię mam Małgorzata lub Gosia jak kto woli. Do ogrodowiska trafiłam przez "Maję w ogrodzie" Pani Danusia tam udzielała porad.
Jak pisałam wyżej , jestem "zielona". Porwaliśmy się z mężem na zakup działki a właściwie kawałka ziemi na wsi, niewiele ponad rok temu. Zaczynaliśmy od zarośniętego pustego pola. Wszystko robimy swoimi łapkami.
Super , że trafiłam do ludzi tak pozytywnie zakręconych na tle natury
Witam wszystkich serdecznie


Witaj w Ogrodowisku
Znajdziesz tu wiele inspiracji.
Sukcesów życzę.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sierotka 16:33, 27 lut 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Goskocie witaj to utwórz swój wątek i pokaż tę działeczkę
Pozdrawiam i czekam
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
goskocie 12:09, 28 lut 2018

Dołączył: 11 lut 2018
Posty: 10
sierotka napisał(a)
Goskocie witaj to utwórz swój wątek i pokaż tę działeczkę
Pozdrawiam i czekam


Tak, tak zbieram sie do tego
Dalmore 20:04, 28 lut 2018

Dołączył: 28 lut 2018
Posty: 1
Witam Wszystkich bardzo serdecznie, a w szczególności Podkarpackie☺
koliber 15:56, 05 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Witaj
____________________
Zielona przestrzeń
vivien333 13:00, 10 mar 2018

Dołączył: 03 gru 2017
Posty: 17
Witam Wszystkich!
Jestem z Opolszczyzny.
Na Ogrodowisku buszuję od dawna- początkowo czytałam tylko artykuły, sporadycznie zaglądałam do różnych wątków, jak mnie Google tam zaprowadziło w odpowiedzi na moje pytania... Od połowy zeszłego roku czytam bardziej regularnie, ostatnio głównie wątki o trawniku- przeczytałam wszystkie, nawet te 300-stronicowe Teraz już wiem co zrobiłam źle i co mam dalej robić, żeby było lepiej. Z pewnością założę od nowa część trawnika, który zlikwidowałam 3 lata temu, bo ciągle nie mogłam sobie z nim poradzić, teraz zrobię to jak należy- dzięki Ogrodowisku
Dziękuję za wszystkie porady!
Gardenarium 12:22, 12 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Proszę bardzo w imieniu pomagających
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Waclaw 14:17, 12 mar 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
vivien333 napisał(a)
Witam Wszystkich!
Jestem z Opolszczyzny.
Na Ogrodowisku buszuję od dawna- początkowo czytałam tylko artykuły, sporadycznie zaglądałam do różnych wątków, jak mnie Google tam zaprowadziło w odpowiedzi na moje pytania... Od połowy zeszłego roku czytam bardziej regularnie, ostatnio głównie wątki o trawniku- przeczytałam wszystkie, nawet te 300-stronicowe Teraz już wiem co zrobiłam źle i co mam dalej robić, żeby było lepiej. Z pewnością założę od nowa część trawnika, który zlikwidowałam 3 lata temu, bo ciągle nie mogłam sobie z nim poradzić, teraz zrobię to jak należy- dzięki Ogrodowisku
Dziękuję za wszystkie porady!


Podobno mało nas tu z Opolszczyzny. A ja myślę, że nie wszyscy są aktywni.
Witaj wiec na Ogrodowisku. Powodzenia życzę bo inspiracji tutaj dostatek.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies