Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Echinacea 15:59, 10 paź 2017


Dołączył: 10 paź 2017
Posty: 12
Dzień Dobry.

Jestem z podkarpacia.
Czytam Ogrodowisko od dawna, ale dopiero teraz zdecydowałam się dołączyć do Waszego grona. Niektóre wątki odwiedzam regularnie, czytam też zawsze nowe artykuły Danusi.Podziwiam właścicielkę Ogrodowiska, za to że dzieli się swoją wiedzą z innymi. Dziękuje że Jesteście.
____________________
Słonecznego dnia.Pozdrawiam Baśka.
sobul2 08:06, 21 paź 2017

Dołączył: 21 paź 2017
Posty: 2
Witam wszystkich.
Mam na imię Mateusz, jestem z woj. Lubelskiego. Ogrodowisko czytam od dawna i często inspiruję się rzeczami znalezionymi na tym portalu. Bardzo się cieszę, że taki portal istnieje Pozdrawiam Was wszystkich.
DotiK 22:15, 24 paź 2017

Dołączył: 10 maj 2017
Posty: 6
Serdecznie wszystkich witam
Jestem Dorota z Bydgoszczy. Od zeszłego roku szczęśliwa posiadaczka działki ROD. Na Ogrodowisko trafiłam przypadkiem poszukując informacji o tworzeniu ogrodu i roślinach. Od dnia kiedy trafiłam na tę stronę, w każdej chwili wolnej, czytam porady i informacje jakie zamieszczacie Państwo w poszczególnych wątkach na forum.
alicja55 09:46, 31 paź 2017

Dołączył: 30 paź 2017
Posty: 3
Witam wszystkich
Jestem z okolic Roztoczańskiego Parku Narodowego
sierotka 09:48, 31 paź 2017


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witaj alicja55 pięknie miejsce .Miło Ciebie tutaj widzieć .Dawaj foteczki ha ha swojej działeczki.
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Bielunia 21:26, 06 lis 2017


Dołączył: 16 cze 2016
Posty: 3
Dobry wieczór wszystkim. Na łany Ogrodowiska trafiłam bardzo dawno temu. Czytam porady Danusi, delektuję się Waszymi wątkami. Wraz z Mężem Tworzymy nasz ogród. Na zdjęciu ogród listopadową porą.


Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
____________________
Bielunia
Mago22 12:36, 09 lis 2017


Dołączył: 28 paź 2017
Posty: 162
Dzień Dobry! Mam na imię Magda i Ogrodowisko znam od lat. Sporadycznie, od czasu do czasu wpadam tu po jakąś wiedzę i pooglądać zdjęcia. Jestem pod ogromnym wrażeniem fachowości i dobrego gustu i smaku Danusi. Nie będę zbytnio oryginalna jak powiem że Ogród z Lustrem, a w szczegolności zakątek brzozowy to poprostu dzieło sztuki.
Zaczynam teraz myśleć o moim nowym ogrodzie. Podobają mi się nowoczesne nasadzenia, z małą ilością gatunków. No i trawy. Nie wiem jeszcze dokładnie jak ma ten mój ogród wyglądać, ale liczę że z Waszą pomocą coś fajnego uda mi sie stworzyć.
Pozdrawiam serdecznie
Magda
____________________
Magda Wietrzny ogród
Heucherella30 14:55, 14 lis 2017

Dołączył: 08 lis 2017
Posty: 1
Witam wszystkich!
Na ogrodowisku jestem dosłownie od paru dni, chociaż przyznaję że zaglądałam do was wcześniej. Im dłużej tu jestem, tym intensywniej myślę o swoim ogrodzie i o tym ile jeszcze pracy przede mną.
Jestem pełna podziwu dla Pani Danusi i mam nadzieję że też kiedyś zbliżę się do takiej perfekcji.
Pozdrawiam wszystkich
Gardenarium 16:18, 17 lis 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Koniecznie ujawniaj się dalej z wynikami swojej pracy
Dziękujemy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Roocika 13:52, 14 gru 2017


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Dzień dobry,

Ogrodowisko czytam i oglądam od niedawna. Przygotowujemy się do tworzenia naszego ogrodu. Będzie to dla nas bardzo trudne, gdyż jesteśmy totalnymi mieszczuchami. Ogród będzie powstawał na Wysoczyźnie Elbląskiej w zapadłej wsi na działce o historycznych, nieregularnych granicach. Pozdrawiam wszystkich, Joanna.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies